Dodaj do ulubionych

USA: zatonęła łódź, zginęło co najmniej 15 osób

02.10.05, 23:56
<>Nastepny przyklad ze wszystko co ma zwiazek z George'm, zwykle konczy sie
tragicznie...
Obserwuj wątek
    • thannatos yurek11111 STFU 03.10.05, 00:06
      Zgineli ludzie, po prostu daruj sobie wycieczki polityczne.
      Lepiej pochyl glowe nad ich smiercia.
      • novus_ordo_seclorum 15 ludzi w skali 300 mln narodu? 03.10.05, 00:12
        Wlasciwie nie ma czego komentowac. Ale faktem jest, iz wlasciwa polityka polega
        na naglasnianiu smierci nawet kilku osob. Dzieki temu bardzo latwo mozna
        niewielkim ubytkim ludzkim nakierowac emocje spoleczenstwa we wlasciwym
        kierunku.
        • neceser [...] 03.10.05, 00:58
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • novus_ordo_seclorum Niezrozumienie jest czestym zjawiskiem. 03.10.05, 01:02
            Choc nazywanie mnie "polskim glupkiem" ma niewiele wspolnego z moim aktualnym
            miejscem przebywania. Prawdopodobnie wymowa mojej opinii zostala zle zrozumiana.
        • jack.flash Re: 15 ludzi w skali 300 mln narodu? 03.10.05, 05:39
          Co znowu konspiracja administracji ? Jak ladowanie na ksiezycu ? Wiadomosc ta
          trafila do wielu innych krajow, ktore dosc trudno posadzac o sterowanie mediami.
      • yurek11111 Jak sie ma smierc 15 osob,do tego co wyprawia ... 03.10.05, 01:27
        ...George?-zapytam filozoficznie
        <>Nad smiercia ludzi ktorzy gina wszedzie na swiecie,ZAWSZE pochylam ze
        zmartwieniem glowe.
        *********************************************************
        thannatos napisał:

        > Zgineli ludzie, po prostu daruj sobie wycieczki polityczne.
        > Lepiej pochyl glowe nad ich smiercia.
        >
        • thannatos Re: Jak sie ma smierc 15 osob,do tego co wyprawia 03.10.05, 02:23
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=29871700&a=29873645
    • novus_ordo_seclorum George jak go nazywasz jest uzyteczny. 03.10.05, 00:10
      Wprawdzie sprawia czasami problemy swoimi "wywodami", jednakze odpowiedni
      ludzie i "organizacje" behind-the-scenes szybko naprawiaja jego bledy i
      pomagaja mu wrocic na wlasciwa sciezke. Bush jest "uzyteczny" ( powinniscie
      rozumiec co mam na mysli uzywajac slowa "uzyteczn" ).
      • migally Re: George jak go nazywasz jest uzyteczny. 03.10.05, 00:14
        Prawdopodobnie zginęło 19 osób, choć to jeszcze niepotwierdzona oficjalnie wiadomość
    • tomograf No nie, znowu ta Łódź.... 03.10.05, 00:58
      ;-)
    • witomir NARÓD GRUBASÓW PŁYWAĆ NIE POTRAFI... 03.10.05, 01:17
      "na grobie Amerykanina zobaczysz tysiące zniczy
      milionów zdychających na peryferiach świata nawet nikt nie liczy"
      • pukury Re: NARÓD GRUBASÓW PŁYWAĆ NIE POTRAFI... 03.10.05, 01:25
        ciekawe czy na tamat wypadku koło Białegostoku też napiszesz coś rówie "
        dowcipnego " ? wstyd mi za ciebie
      • skymouse Re: NARÓD GRUBASÓW PŁYWAĆ NIE POTRAFI... 03.10.05, 01:43
        jezioro George lezy przy autostradzie 87 polnoc okolo 80 km od Lake
        Placid,okolo 300 km na polnoc od Nowego Jorku
        Przepiekne jezioro,dookola gory,osrodki wypoczynkowe
        Okolo 80 km od Albany stolicy stanu Nowy Jork,popularne miejsce do wypoczynku
        nad woda,jest tam kilka duzych statkow wycieczkowych zabierajacych do 500 osob
        i kilka mniejszych zabierajacych do 50 osob
        wlasnie jeden z nich o nazwie Ethan Allen wzial w niedziele grupe seniorow z
        Kanady bedacych tam na wycieczce,przypuszczalnie jeden z wiekszych statkow
        przeplywajac za blisko spowodowal duza fale ,do tego na nieszczescie grupa
        starszych ludzi zgromadzila sie na przodzie statku obciazajac jedna strone
        To na razie przypuszczenia,z 49 seniorow na pokladzie uratowano 27,21 utonelo
        Tragedia na niespotykana skale od momentu istnienia tego osrodka
        Wszystko dzialo sie tak szybko ze biedni ludzie nie mieli czasu zalozyc
        kamizelek ratunkowych
        Na marginesie jest tam bardzo dobra polska restauracja
        PS . grupa seniorow byla z Quebecu
      • kiluk2004 Re: NARÓD GRUBASÓW PŁYWAĆ NIE POTRAFI... 03.10.05, 01:44
        To zmus wybiorcza do naglasniania ...powodzi z indii i bangala i tak dalej dsszu
      • jack.flash Re: NARÓD GRUBASÓW PŁYWAĆ NIE POTRAFI... 03.10.05, 05:31
        To byli starzy ludzie. Niektorzy na wozkach inwalidzkich z chodzikami. Trudno
        zrozumiec wypowiedzi jak powyzej w kraju, w ktorym co krok widac odnosniki to
        polskiego papieza. On tez byl niedoleznym i cierpiacym czlowiekiem.
        Gdzie te deklaracje z kwietnia. Wystarczylo kilka miesiecy by zapomniec.
    • tomasz1943 Re: USA: zatonęła łódź, zginęło co najmniej 15 os 03.10.05, 01:23
      Tyle innych jeszcze bardziej ciekawych i tragicznych wydarzen dzieje sie
      codziennie na swiecie a media szukajac sensacji pisza o takich drobiazgach, a
      co z 3 milionami bezrobotnych w Polsce i setkami tysiecy niedozywionych
      dzieci ? Co nas obchodzi 15 utopionych jankesow, potomkow mordercow
      czerwonoskorych i zlodziei kaliforni, arizony i innych stanow zagrabionych
      sasiadom ?
      • novus_ordo_seclorum Komentarz godny Polaka. 03.10.05, 01:45
        Radze przyjac Panu do wiadomosci, iz Ci "jankesi" stworzyli globalne imperium i
        dalej przewodza Grupie. Pana nedzny kraj jest dla nas uzyteczny, ale prosze
        pamietac, ze Polska nigdy nie zostanie dopuszczona do Planu.
        • yurek11111 Znowu "joint"-ow sie opaliles i bredzisz? 03.10.05, 01:59
          <>"Globalne imperium", "przewodzenie grupie","plan"-piecioletni??? :-)))
          ********************************************************************
          <>novus_ordo_seclorum napisał:

          > Radze przyjac Panu do wiadomosci, iz Ci "jankesi" stworzyli globalne imperium
          i
          >
          > dalej przewodza Grupie. Pana nedzny kraj jest dla nas uzyteczny, ale prosze
          > pamietac, ze Polska nigdy nie zostanie dopuszczona do Planu.
        • meerkat1 Re: Komentarz godny Polaka. POLAKA? ;-)))))))))))) 03.10.05, 08:24
          Drogi Panie!

          przciez ten <11111> czy poprawniej <00> to zwykly prowokator FSB, ktory sie
          tylko pod Polaka podszywa.

          Nie Pan nie reaguje!
          • yurek11111 meeeer-KACIE,prowokatorze CIA,ty nie zabieraj... 03.10.05, 19:40
            ...glosu na temat Polakow.Jestes lajza szkalujaca wielokrotnie na forum imie
            Polski i Polakow.Polakozerca , szowinista,oszust i drobny manipulatorek.
            *************************************************************
            Odpowiadasz na :
            meerkat1 napisał:

            > Drogi Panie!
            >
            > przciez ten <11111> czy poprawniej <00> to zwykly prowokator FS
            > B, ktory sie
            > tylko pod Polaka podszywa.
            >
            > Nie Pan nie reaguje!


    • kiluk2004 Re: USA: zatonęła łódź, zginęło co najmniej 15 os 03.10.05, 01:40
      skoncz pie..c... zgineli ludzie
      • marianna_777 Re: USA: zatonęła łódź? NIE, zatonal STATEK !!! 03.10.05, 02:52
    • zyczerozsadku Najnowsze doniesienia,zginelo 21 osob. 03.10.05, 01:52
      edition.cnn.com/
    • danek a w usa nie mowili o wypadku autobusu w polsce... 03.10.05, 02:45
      • cracovian Jestes pewien, frajerze??? 03.10.05, 03:11
        www.cnn.com/2005/WORLD/europe/09/30/poland.accident.ap/index.html
        • pax777 Re: Jestes pewien, frajerze??? 03.10.05, 08:27
          drobna roznica - to nie pierwsza strona frajerze
      • jack.flash Re: a w usa nie mowili o wypadku autobusu w polsc 03.10.05, 05:16
        To nieprawda. Mowiona o tym w Kanadzie tez.
    • fragador Re: USA: zatonęła łódź, zginęło co najmniej 15 os 03.10.05, 03:18
      O kurde... Bylem tam na weekend pare tygodni temu. Takie piekne jezioro,
      spokojne. :-(
      • wujekjurek Re: USA: zatonęła łódź, zginęło co najmniej 15 os 03.10.05, 18:04
        Czy to jest okolica Finger Lakes?
    • pocalujta_wujta Nie 15 zatonelo ale 21 osob 03.10.05, 05:16
      I to bylo o 15 godzinie (3 po poludniu) a w Polsce to jest 21. Dziennikarzom
      pieprza sie liczby.


      Pozdrawiam z New Jersey.

      P.S> Lake George jest miejescem ucieczki wypoczynkowej dla wielu z nas. To tak
      jak Mazury w Polsce.
    • jerryjak Re: USA: zatonęła łódź, zginęło co najmniej 15 os 03.10.05, 13:50
      Jak tak mowisz - to nie podpisuj sie "yurek' tylko GLUPEK a 11111 oznacza,ze
      jestes 11111 glupszy niz euglena zielona lub pantofelek (jednokomurkowce)
    • panzwami Amerykańska tandeta!!! 03.10.05, 15:38
      Statek wywrócił sie od fali innego statku... Żenada.
    • homophob_and_racist to wszystko wina BuSSha !!!!!!! 03.10.05, 16:03
    • 3m05 Kanadyjs 03.10.05, 16:22
      "Larry Cleveland had originally said that the boat was carrying a group from
      Canada but a spokes person for Cleveland later said that was not the case".

      Przypisywanie
    • 3m05 Kanadyjczykow przy tym nie bylo 03.10.05, 16:27
      "Larry Cleveland had originally said that the boat was carrying a group from
      Canada but a spokes person for Cleveland later said that was not the case".

      Przypisywanie Kanadyjczykom udzialu w amerykanskich tragediach to juz prawie
      norma. Oskarzano juz Kanade o udzial w 9/11 (terrorysci przeszli z Kanady przez
      niepilnowana granice), to Kanadyjczycy spowodowali przerwe w dostawie pradu
      kilka lat temu (NIE!) i tak dalej. Emeryci kanadyjscy nie przyczynili sie do
      zatoniecia lodzi, poniewaz ich tam nie bylo. I znowu Amerykanie beda musieli
      rozliczac samych siebie.
      • wujekjurek Re: Kanadyjczykow przy tym nie bylo 03.10.05, 18:02
        Przeczytaj to jeszcze raz. Ten facet stwierdzil, że kanadyjscy emeryci byli
        pasażerami statku i wcale ich nie oskarżal o spowodowanie wypadku.
        • 3m05 Re: Kanadyjczykow przy tym nie bylo 03.10.05, 19:31
          Wujekjurek napisal: "...kanadyjscy emeryci byli pasażerami statku".

          Nie byli. Laczenie Kanadyjczykow z ta tragedia nie ma zadnego sensu. To byla
          gafa szeryfa ktora juz zostala sprostowana. Na sprostowanie "GW" pewnie jeszcze
          poczekamy.
          • wujekjurek Re: Kanadyjczykow przy tym nie bylo 03.10.05, 21:56
            Początkowo szeryfowi wydawalo się, że pasażerami statku byli emeryci z Kanady.
            Później okazalo się, że jednak nie byli. To jest w sumie niewielki bląd,
            szeryf przecież nie winil Kanadyjczyków za ten wypadek. Masz jakąś pro-
            kanadyjską fobię.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka