yurek11111 02.10.05, 23:56 <>Nastepny przyklad ze wszystko co ma zwiazek z George'm, zwykle konczy sie tragicznie... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
thannatos yurek11111 STFU 03.10.05, 00:06 Zgineli ludzie, po prostu daruj sobie wycieczki polityczne. Lepiej pochyl glowe nad ich smiercia. Odpowiedz Link Zgłoś
novus_ordo_seclorum 15 ludzi w skali 300 mln narodu? 03.10.05, 00:12 Wlasciwie nie ma czego komentowac. Ale faktem jest, iz wlasciwa polityka polega na naglasnianiu smierci nawet kilku osob. Dzieki temu bardzo latwo mozna niewielkim ubytkim ludzkim nakierowac emocje spoleczenstwa we wlasciwym kierunku. Odpowiedz Link Zgłoś
neceser [...] 03.10.05, 00:58 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
novus_ordo_seclorum Niezrozumienie jest czestym zjawiskiem. 03.10.05, 01:02 Choc nazywanie mnie "polskim glupkiem" ma niewiele wspolnego z moim aktualnym miejscem przebywania. Prawdopodobnie wymowa mojej opinii zostala zle zrozumiana. Odpowiedz Link Zgłoś
jack.flash Re: 15 ludzi w skali 300 mln narodu? 03.10.05, 05:39 Co znowu konspiracja administracji ? Jak ladowanie na ksiezycu ? Wiadomosc ta trafila do wielu innych krajow, ktore dosc trudno posadzac o sterowanie mediami. Odpowiedz Link Zgłoś
yurek11111 Jak sie ma smierc 15 osob,do tego co wyprawia ... 03.10.05, 01:27 ...George?-zapytam filozoficznie <>Nad smiercia ludzi ktorzy gina wszedzie na swiecie,ZAWSZE pochylam ze zmartwieniem glowe. ********************************************************* thannatos napisał: > Zgineli ludzie, po prostu daruj sobie wycieczki polityczne. > Lepiej pochyl glowe nad ich smiercia. > Odpowiedz Link Zgłoś
thannatos Re: Jak sie ma smierc 15 osob,do tego co wyprawia 03.10.05, 02:23 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=29871700&a=29873645 Odpowiedz Link Zgłoś
novus_ordo_seclorum George jak go nazywasz jest uzyteczny. 03.10.05, 00:10 Wprawdzie sprawia czasami problemy swoimi "wywodami", jednakze odpowiedni ludzie i "organizacje" behind-the-scenes szybko naprawiaja jego bledy i pomagaja mu wrocic na wlasciwa sciezke. Bush jest "uzyteczny" ( powinniscie rozumiec co mam na mysli uzywajac slowa "uzyteczn" ). Odpowiedz Link Zgłoś
migally Re: George jak go nazywasz jest uzyteczny. 03.10.05, 00:14 Prawdopodobnie zginęło 19 osób, choć to jeszcze niepotwierdzona oficjalnie wiadomość Odpowiedz Link Zgłoś
witomir NARÓD GRUBASÓW PŁYWAĆ NIE POTRAFI... 03.10.05, 01:17 "na grobie Amerykanina zobaczysz tysiące zniczy milionów zdychających na peryferiach świata nawet nikt nie liczy" Odpowiedz Link Zgłoś
pukury Re: NARÓD GRUBASÓW PŁYWAĆ NIE POTRAFI... 03.10.05, 01:25 ciekawe czy na tamat wypadku koło Białegostoku też napiszesz coś rówie " dowcipnego " ? wstyd mi za ciebie Odpowiedz Link Zgłoś
skymouse Re: NARÓD GRUBASÓW PŁYWAĆ NIE POTRAFI... 03.10.05, 01:43 jezioro George lezy przy autostradzie 87 polnoc okolo 80 km od Lake Placid,okolo 300 km na polnoc od Nowego Jorku Przepiekne jezioro,dookola gory,osrodki wypoczynkowe Okolo 80 km od Albany stolicy stanu Nowy Jork,popularne miejsce do wypoczynku nad woda,jest tam kilka duzych statkow wycieczkowych zabierajacych do 500 osob i kilka mniejszych zabierajacych do 50 osob wlasnie jeden z nich o nazwie Ethan Allen wzial w niedziele grupe seniorow z Kanady bedacych tam na wycieczce,przypuszczalnie jeden z wiekszych statkow przeplywajac za blisko spowodowal duza fale ,do tego na nieszczescie grupa starszych ludzi zgromadzila sie na przodzie statku obciazajac jedna strone To na razie przypuszczenia,z 49 seniorow na pokladzie uratowano 27,21 utonelo Tragedia na niespotykana skale od momentu istnienia tego osrodka Wszystko dzialo sie tak szybko ze biedni ludzie nie mieli czasu zalozyc kamizelek ratunkowych Na marginesie jest tam bardzo dobra polska restauracja PS . grupa seniorow byla z Quebecu Odpowiedz Link Zgłoś
kiluk2004 Re: NARÓD GRUBASÓW PŁYWAĆ NIE POTRAFI... 03.10.05, 01:44 To zmus wybiorcza do naglasniania ...powodzi z indii i bangala i tak dalej dsszu Odpowiedz Link Zgłoś
jack.flash Re: NARÓD GRUBASÓW PŁYWAĆ NIE POTRAFI... 03.10.05, 05:31 To byli starzy ludzie. Niektorzy na wozkach inwalidzkich z chodzikami. Trudno zrozumiec wypowiedzi jak powyzej w kraju, w ktorym co krok widac odnosniki to polskiego papieza. On tez byl niedoleznym i cierpiacym czlowiekiem. Gdzie te deklaracje z kwietnia. Wystarczylo kilka miesiecy by zapomniec. Odpowiedz Link Zgłoś
tomasz1943 Re: USA: zatonęła łódź, zginęło co najmniej 15 os 03.10.05, 01:23 Tyle innych jeszcze bardziej ciekawych i tragicznych wydarzen dzieje sie codziennie na swiecie a media szukajac sensacji pisza o takich drobiazgach, a co z 3 milionami bezrobotnych w Polsce i setkami tysiecy niedozywionych dzieci ? Co nas obchodzi 15 utopionych jankesow, potomkow mordercow czerwonoskorych i zlodziei kaliforni, arizony i innych stanow zagrabionych sasiadom ? Odpowiedz Link Zgłoś
novus_ordo_seclorum Komentarz godny Polaka. 03.10.05, 01:45 Radze przyjac Panu do wiadomosci, iz Ci "jankesi" stworzyli globalne imperium i dalej przewodza Grupie. Pana nedzny kraj jest dla nas uzyteczny, ale prosze pamietac, ze Polska nigdy nie zostanie dopuszczona do Planu. Odpowiedz Link Zgłoś
yurek11111 Znowu "joint"-ow sie opaliles i bredzisz? 03.10.05, 01:59 <>"Globalne imperium", "przewodzenie grupie","plan"-piecioletni??? :-))) ******************************************************************** <>novus_ordo_seclorum napisał: > Radze przyjac Panu do wiadomosci, iz Ci "jankesi" stworzyli globalne imperium i > > dalej przewodza Grupie. Pana nedzny kraj jest dla nas uzyteczny, ale prosze > pamietac, ze Polska nigdy nie zostanie dopuszczona do Planu. Odpowiedz Link Zgłoś
meerkat1 Re: Komentarz godny Polaka. POLAKA? ;-)))))))))))) 03.10.05, 08:24 Drogi Panie! przciez ten <11111> czy poprawniej <00> to zwykly prowokator FSB, ktory sie tylko pod Polaka podszywa. Nie Pan nie reaguje! Odpowiedz Link Zgłoś
yurek11111 meeeer-KACIE,prowokatorze CIA,ty nie zabieraj... 03.10.05, 19:40 ...glosu na temat Polakow.Jestes lajza szkalujaca wielokrotnie na forum imie Polski i Polakow.Polakozerca , szowinista,oszust i drobny manipulatorek. ************************************************************* Odpowiadasz na : meerkat1 napisał: > Drogi Panie! > > przciez ten <11111> czy poprawniej <00> to zwykly prowokator FS > B, ktory sie > tylko pod Polaka podszywa. > > Nie Pan nie reaguje! Odpowiedz Link Zgłoś
kiluk2004 Re: USA: zatonęła łódź, zginęło co najmniej 15 os 03.10.05, 01:40 skoncz pie..c... zgineli ludzie Odpowiedz Link Zgłoś
zyczerozsadku Najnowsze doniesienia,zginelo 21 osob. 03.10.05, 01:52 edition.cnn.com/ Odpowiedz Link Zgłoś
cracovian Jestes pewien, frajerze??? 03.10.05, 03:11 www.cnn.com/2005/WORLD/europe/09/30/poland.accident.ap/index.html Odpowiedz Link Zgłoś
pax777 Re: Jestes pewien, frajerze??? 03.10.05, 08:27 drobna roznica - to nie pierwsza strona frajerze Odpowiedz Link Zgłoś
jack.flash Re: a w usa nie mowili o wypadku autobusu w polsc 03.10.05, 05:16 To nieprawda. Mowiona o tym w Kanadzie tez. Odpowiedz Link Zgłoś
fragador Re: USA: zatonęła łódź, zginęło co najmniej 15 os 03.10.05, 03:18 O kurde... Bylem tam na weekend pare tygodni temu. Takie piekne jezioro, spokojne. :-( Odpowiedz Link Zgłoś
wujekjurek Re: USA: zatonęła łódź, zginęło co najmniej 15 os 03.10.05, 18:04 Czy to jest okolica Finger Lakes? Odpowiedz Link Zgłoś
pocalujta_wujta Nie 15 zatonelo ale 21 osob 03.10.05, 05:16 I to bylo o 15 godzinie (3 po poludniu) a w Polsce to jest 21. Dziennikarzom pieprza sie liczby. Pozdrawiam z New Jersey. P.S> Lake George jest miejescem ucieczki wypoczynkowej dla wielu z nas. To tak jak Mazury w Polsce. Odpowiedz Link Zgłoś
jerryjak Re: USA: zatonęła łódź, zginęło co najmniej 15 os 03.10.05, 13:50 Jak tak mowisz - to nie podpisuj sie "yurek' tylko GLUPEK a 11111 oznacza,ze jestes 11111 glupszy niz euglena zielona lub pantofelek (jednokomurkowce) Odpowiedz Link Zgłoś
panzwami Amerykańska tandeta!!! 03.10.05, 15:38 Statek wywrócił sie od fali innego statku... Żenada. Odpowiedz Link Zgłoś
3m05 Kanadyjs 03.10.05, 16:22 "Larry Cleveland had originally said that the boat was carrying a group from Canada but a spokes person for Cleveland later said that was not the case". Przypisywanie Odpowiedz Link Zgłoś
3m05 Kanadyjczykow przy tym nie bylo 03.10.05, 16:27 "Larry Cleveland had originally said that the boat was carrying a group from Canada but a spokes person for Cleveland later said that was not the case". Przypisywanie Kanadyjczykom udzialu w amerykanskich tragediach to juz prawie norma. Oskarzano juz Kanade o udzial w 9/11 (terrorysci przeszli z Kanady przez niepilnowana granice), to Kanadyjczycy spowodowali przerwe w dostawie pradu kilka lat temu (NIE!) i tak dalej. Emeryci kanadyjscy nie przyczynili sie do zatoniecia lodzi, poniewaz ich tam nie bylo. I znowu Amerykanie beda musieli rozliczac samych siebie. Odpowiedz Link Zgłoś
wujekjurek Re: Kanadyjczykow przy tym nie bylo 03.10.05, 18:02 Przeczytaj to jeszcze raz. Ten facet stwierdzil, że kanadyjscy emeryci byli pasażerami statku i wcale ich nie oskarżal o spowodowanie wypadku. Odpowiedz Link Zgłoś
3m05 Re: Kanadyjczykow przy tym nie bylo 03.10.05, 19:31 Wujekjurek napisal: "...kanadyjscy emeryci byli pasażerami statku". Nie byli. Laczenie Kanadyjczykow z ta tragedia nie ma zadnego sensu. To byla gafa szeryfa ktora juz zostala sprostowana. Na sprostowanie "GW" pewnie jeszcze poczekamy. Odpowiedz Link Zgłoś
wujekjurek Re: Kanadyjczykow przy tym nie bylo 03.10.05, 21:56 Początkowo szeryfowi wydawalo się, że pasażerami statku byli emeryci z Kanady. Później okazalo się, że jednak nie byli. To jest w sumie niewielki bląd, szeryf przecież nie winil Kanadyjczyków za ten wypadek. Masz jakąś pro- kanadyjską fobię. Odpowiedz Link Zgłoś