Dodaj do ulubionych

USA: Najniższe jak dotąd poparcie dla Busha

13.10.05, 10:56
w dodatku busz jest zbrodniarzem wojennym
Obserwuj wątek
    • a_s_i_m_o Prosze SPRAWDZCIE to!!! 13.10.05, 11:01
      Jakie bylo poparcie Nixona po aferze Watergate? To da pojecie o jakosci poparcia.
      • a_s_i_m_o :-) 13.10.05, 11:02
        For a little perspective, recall that Richard Nixon’s approval rating in the
        summer of 1973 (when the Watergate scandal was in full swing) was 39%.
    • pablo63 POPARCIE 13.10.05, 11:03
      Oby jak najdłużej takie poparcie trwało dla bushmena i jego ekipy.
      Oby do wyborów w przyszłym roku

      Pzdr pablo
      • maruda.r Re: POPARCIE 13.10.05, 11:23
        pablo63 napisał:

        > Oby jak najdłużej takie poparcie trwało dla bushmena i jego ekipy.
        > Oby do wyborów w przyszłym roku

        **********************************

        Bez obaw. Już się Dżordż postara, żeby mu spadło.

        • 3m05 Re: POPARCIE 13.10.05, 19:26
          "I'm going to assure you this: that so long as I'm the president, we're never
          going to back down, we're never going to give in, we'll never accept anything
          less than total victory." (GWB)

          Ma jak w banku (ze mu spadnie).
    • zigzaur Re: USA: Najniższe jak dotąd poparcie dla Busha 13.10.05, 12:00
      W środku kadencji polityk rządzący ma zawsze stosunkowo niskie poparcie.
      Ale i tak w Europie nie ma polityka, który miałby tak duże poparcie, jak George
      Walker Bush w USA.
      • a_s_i_m_o Re: USA: Najniższe jak dotąd poparcie dla Busha 13.10.05, 12:14
        For a little perspective, recall that Richard Nixon’s approval rating in the
        summer of 1973 (when the Watergate scandal was in full swing) was 39%
        • caesar_pl Re: USA: Najniższe jak dotąd poparcie dla Busha 13.10.05, 13:07
          Nie rozumiem,takie przyrosty gospodarcze od lat,niesamowity wzrost dobrobytu Amerykanow,niesamowity wzrost ilosci milionerow w USA,wygrane wojny tu i tam,ogromna pomoc dla ofiar Hurrikanow.Czego ci Amerykanie jeszcze chca????Zle im????
    • tornson A będzie jeszcze niższe, bo BuSSh dalej będzie 13.10.05, 13:22
      prowadził swoją zbrodniczą politykę.
    • samsone [...] 13.10.05, 14:11
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • 3m05 Na co liczyc moze Bush? 13.10.05, 17:45

      na powtorke 9/11?

      Z dlugow sie juz nie wygrzebie, benzyna bedzie drozec, w Iraku ma przechlapane.
      Co pozostalo?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka