80662270a 13.10.05, 10:56 w dodatku busz jest zbrodniarzem wojennym Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
a_s_i_m_o Prosze SPRAWDZCIE to!!! 13.10.05, 11:01 Jakie bylo poparcie Nixona po aferze Watergate? To da pojecie o jakosci poparcia. Odpowiedz Link Zgłoś
a_s_i_m_o :-) 13.10.05, 11:02 For a little perspective, recall that Richard Nixon’s approval rating in the summer of 1973 (when the Watergate scandal was in full swing) was 39%. Odpowiedz Link Zgłoś
pablo63 POPARCIE 13.10.05, 11:03 Oby jak najdłużej takie poparcie trwało dla bushmena i jego ekipy. Oby do wyborów w przyszłym roku Pzdr pablo Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r Re: POPARCIE 13.10.05, 11:23 pablo63 napisał: > Oby jak najdłużej takie poparcie trwało dla bushmena i jego ekipy. > Oby do wyborów w przyszłym roku ********************************** Bez obaw. Już się Dżordż postara, żeby mu spadło. Odpowiedz Link Zgłoś
3m05 Re: POPARCIE 13.10.05, 19:26 "I'm going to assure you this: that so long as I'm the president, we're never going to back down, we're never going to give in, we'll never accept anything less than total victory." (GWB) Ma jak w banku (ze mu spadnie). Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: USA: Najniższe jak dotąd poparcie dla Busha 13.10.05, 12:00 W środku kadencji polityk rządzący ma zawsze stosunkowo niskie poparcie. Ale i tak w Europie nie ma polityka, który miałby tak duże poparcie, jak George Walker Bush w USA. Odpowiedz Link Zgłoś
a_s_i_m_o Re: USA: Najniższe jak dotąd poparcie dla Busha 13.10.05, 12:14 For a little perspective, recall that Richard Nixon’s approval rating in the summer of 1973 (when the Watergate scandal was in full swing) was 39% Odpowiedz Link Zgłoś
caesar_pl Re: USA: Najniższe jak dotąd poparcie dla Busha 13.10.05, 13:07 Nie rozumiem,takie przyrosty gospodarcze od lat,niesamowity wzrost dobrobytu Amerykanow,niesamowity wzrost ilosci milionerow w USA,wygrane wojny tu i tam,ogromna pomoc dla ofiar Hurrikanow.Czego ci Amerykanie jeszcze chca????Zle im???? Odpowiedz Link Zgłoś
tornson A będzie jeszcze niższe, bo BuSSh dalej będzie 13.10.05, 13:22 prowadził swoją zbrodniczą politykę. Odpowiedz Link Zgłoś
samsone [...] 13.10.05, 14:11 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
3m05 Na co liczyc moze Bush? 13.10.05, 17:45 na powtorke 9/11? Z dlugow sie juz nie wygrzebie, benzyna bedzie drozec, w Iraku ma przechlapane. Co pozostalo? Odpowiedz Link Zgłoś