a_s_i_m_o 09.11.05, 13:47 Czyli Torysi i Liberalni Demokraci to "lewactwo" ktore nie chce wydluzyc aresztu z 14 do 90 dni? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
maruda.r Re: Rząd Blaira po raz pierwszy może przegrać gło 09.11.05, 14:44 Przeciwni ustawie laburzyści określani przez media "rebeliantami", uważają, że okres zatrzymania można wydłużyć jedynie do 28 dni. Jednak rząd i policja twierdzą, że nie jest to wystarczające rozwiązanie. ************************************** Rząd i policja hołdują starej dobrej zasadzie: najpierw zatrzymać, a potem zastanawiać się po co i ewentualnie szukać dowodów oraz paragrafów. Odpowiedz Link Zgłoś
skipper_ Re: Rząd Blaira po raz pierwszy może przegrać gło 09.11.05, 15:04 a_s_i_m_o napisał: > Czyli Torysi i Liberalni Demokraci to "lewactwo" ktore nie chce wydluzyc > aresztu z 14 do 90 dni? naucz sie czytac ze zrozumieniem baranku... "Przeciwni ustawie laburzyści..." Odpowiedz Link Zgłoś
a_s_i_m_o Re: Rząd Blaira po raz pierwszy może przegrać gło 09.11.05, 15:04 Aha baranku. To ci przeciwny ustawie laburzysci wystarcza zeby odrzucic? Torysi i LD sa przeciwni tej ustawie zaslepiony frajerze. Odpowiedz Link Zgłoś
skipper_ Re: Rząd Blaira po raz pierwszy może przegrać gło 09.11.05, 15:11 w sumie nie powinno mnie dziwic, iz nie rozumiesz o co chodzi, wszak percepcje masz na poziomie 8-latka... Konserwatysci sa w opozycji i nie zalezy im na popieraniu Blair'a poczytaj sobie program LibDem to sie dowiesz co to za partia... Odpowiedz Link Zgłoś
a_s_i_m_o Re: Rząd Blaira po raz pierwszy może przegrać gło 09.11.05, 15:12 Aha. Czyli Torysi to nie lewactwo, ale beda popierac lewackie pomysly na przekor Blairowi. Fajnie. Dzieki ze jestes na forum. Mozesz mi tak ladnie wsyzstko wytlumaczyc. Znam sie na LD i Labour i Torysach. "Poczytaj sobie" to mozesz do swojej starej pisac. Odpowiedz Link Zgłoś
skipper_ Re: Rząd Blaira po raz pierwszy może przegrać gło 09.11.05, 15:21 a_s_i_m_o napisał: > Aha. > > Czyli Torysi to nie lewactwo, ale beda popierac lewackie pomysly na przekor > Blairowi. hahahaha typowo sowieckie widzenie swiata... "kto nie znami, ten przeciw nam" tak sie sklada pacanku, ze Konserwatysci nie popieraja tego konkretnego projektu, nawet nie wiesz z jakiego powodu... nie oznacza to oczywiscie, iz popieraja jakiekolwiek lewackie pomysly... > Znam sie na LD i Labour i Torysach. wydaje sie tobie... > "Poczytaj sobie" to mozesz do swojej starej pisac. stara to moze ty masz... Odpowiedz Link Zgłoś
szatek100 Re: Rząd Blaira po raz pierwszy może przegrać gło 09.11.05, 18:58 Mam nadzieje , że w Polsce Kaczyńscy nie będą takimi zgniłymi minimalistami i okres "przetrzymania" wydłużą bezterminowo... pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
azarel Juz przegral 09.11.05, 19:03 Deportowac Bliara na archipelag Diego Garcia! Odpowiedz Link Zgłoś
skipper_ Re: Juz przegral 09.11.05, 19:13 azarel napisał: > Deportowac Bliara na archipelag Diego Garcia! lepiej ciebie na bialorus... Odpowiedz Link Zgłoś
azarel Ale mi skipper przygadal 09.11.05, 19:18 skipper_ napisał: > azarel napisał: > > > Deportowac Bliara na archipelag Diego Garcia! > > lepiej ciebie na bialorus... Jak 5-latek na placu zabaw. (IQ pewnie podobne) Odpowiedz Link Zgłoś
skipper_ Re: Ale mi skipper przygadal 09.11.05, 20:34 azarel napisał: > skipper_ napisał: > > > azarel napisał: > > > > > Deportowac Bliara na archipelag Diego Garcia! > > > > lepiej ciebie na bialorus... > > Jak 5-latek na placu zabaw. (IQ pewnie podobne) wybacz, ale dostosowalem poziom do twojego... Odpowiedz Link Zgłoś
skipper_ Re: Amerykanski pudel Blair przegral 09.11.05, 20:34 3m05 napisała: > "LONDON, England Odpowiedz Link Zgłoś
3m05 Re: Amerykanski pudel Blair przegral 09.11.05, 20:53 dla jednych marzenia, dla drugich nerwica :) Odpowiedz Link Zgłoś
skipper_ Re: Amerykanski pudel Blair przegral 10.11.05, 11:03 3m05 napisała: > dla jednych marzenia, dla drugich nerwica :) a dla normalnych ludzi - ujadanie nieudacznych kundelkow... Odpowiedz Link Zgłoś
i-love-china NIECH ZYJA CHINY!!!!!!!!!!!!!!! KOCHAMY CHINY!!!!! 09.11.05, 20:01 Przecz z faszystowska propaganda zwolennikow tzw. 'niepodleglosci' Tybetu ( Xizang )!!!!!!!!!!!!!............ Odpowiedz Link Zgłoś