Dodaj do ulubionych

Rząd Blaira po raz pierwszy może przegrać głoso...

09.11.05, 13:47
Czyli Torysi i Liberalni Demokraci to "lewactwo" ktore nie chce wydluzyc
aresztu z 14 do 90 dni?
Obserwuj wątek
    • maruda.r Re: Rząd Blaira po raz pierwszy może przegrać gło 09.11.05, 14:44

      Przeciwni ustawie laburzyści określani przez media "rebeliantami", uważają, że
      okres zatrzymania można wydłużyć jedynie do 28 dni. Jednak rząd i policja
      twierdzą, że nie jest to wystarczające rozwiązanie.

      **************************************

      Rząd i policja hołdują starej dobrej zasadzie: najpierw zatrzymać, a potem
      zastanawiać się po co i ewentualnie szukać dowodów oraz paragrafów.

    • skipper_ Re: Rząd Blaira po raz pierwszy może przegrać gło 09.11.05, 15:04
      a_s_i_m_o napisał:

      > Czyli Torysi i Liberalni Demokraci to "lewactwo" ktore nie chce wydluzyc
      > aresztu z 14 do 90 dni?

      naucz sie czytac ze zrozumieniem baranku...

      "Przeciwni ustawie laburzyści..."
      • a_s_i_m_o Re: Rząd Blaira po raz pierwszy może przegrać gło 09.11.05, 15:04
        Aha baranku. To ci przeciwny ustawie laburzysci wystarcza zeby odrzucic? Torysi
        i LD sa przeciwni tej ustawie zaslepiony frajerze.
        • skipper_ Re: Rząd Blaira po raz pierwszy może przegrać gło 09.11.05, 15:11
          w sumie nie powinno mnie dziwic, iz nie rozumiesz
          o co chodzi, wszak percepcje masz na poziomie
          8-latka...

          Konserwatysci sa w opozycji i nie zalezy im
          na popieraniu Blair'a

          poczytaj sobie program LibDem to sie dowiesz
          co to za partia...
          • a_s_i_m_o Re: Rząd Blaira po raz pierwszy może przegrać gło 09.11.05, 15:12
            Aha.

            Czyli Torysi to nie lewactwo, ale beda popierac lewackie pomysly na przekor
            Blairowi.

            Fajnie. Dzieki ze jestes na forum. Mozesz mi tak ladnie wsyzstko wytlumaczyc.
            Znam sie na LD i Labour i Torysach.

            "Poczytaj sobie" to mozesz do swojej starej pisac.
            • skipper_ Re: Rząd Blaira po raz pierwszy może przegrać gło 09.11.05, 15:21
              a_s_i_m_o napisał:

              > Aha.
              >
              > Czyli Torysi to nie lewactwo, ale beda popierac lewackie pomysly na przekor
              > Blairowi.

              hahahaha

              typowo sowieckie widzenie swiata... "kto nie znami, ten
              przeciw nam"

              tak sie sklada pacanku, ze Konserwatysci nie popieraja
              tego konkretnego projektu, nawet nie wiesz z jakiego
              powodu...

              nie oznacza to oczywiscie, iz popieraja jakiekolwiek
              lewackie pomysly...


              > Znam sie na LD i Labour i Torysach.
              wydaje sie tobie...

              > "Poczytaj sobie" to mozesz do swojej starej pisac.
              stara to moze ty masz...
    • szatek100 Re: Rząd Blaira po raz pierwszy może przegrać gło 09.11.05, 18:58
      Mam nadzieje , że w Polsce Kaczyńscy nie będą takimi zgniłymi minimalistami i
      okres "przetrzymania" wydłużą bezterminowo...


      pzdr
    • azarel Juz przegral 09.11.05, 19:03
      Deportowac Bliara na archipelag Diego Garcia!
      • skipper_ Re: Juz przegral 09.11.05, 19:13
        azarel napisał:

        > Deportowac Bliara na archipelag Diego Garcia!

        lepiej ciebie na bialorus...
        • azarel Ale mi skipper przygadal 09.11.05, 19:18
          skipper_ napisał:

          > azarel napisał:
          >
          > > Deportowac Bliara na archipelag Diego Garcia!
          >
          > lepiej ciebie na bialorus...

          Jak 5-latek na placu zabaw. (IQ pewnie podobne)
          • skipper_ Re: Ale mi skipper przygadal 09.11.05, 20:34
            azarel napisał:

            > skipper_ napisał:
            >
            > > azarel napisał:
            > >
            > > > Deportowac Bliara na archipelag Diego Garcia!
            > >
            > > lepiej ciebie na bialorus...
            >
            > Jak 5-latek na placu zabaw. (IQ pewnie podobne)

            wybacz, ale dostosowalem poziom do twojego...
    • 3m05 Amerykanski pudel Blair przegral 09.11.05, 19:59
      "LONDON, England
      • skipper_ Re: Amerykanski pudel Blair przegral 09.11.05, 20:34
        3m05 napisała:

        > "LONDON, England
        • 3m05 Re: Amerykanski pudel Blair przegral 09.11.05, 20:53
          dla jednych marzenia, dla drugich nerwica :)
          • skipper_ Re: Amerykanski pudel Blair przegral 10.11.05, 11:03
            3m05 napisała:

            > dla jednych marzenia, dla drugich nerwica :)

            a dla normalnych ludzi - ujadanie nieudacznych kundelkow...
    • i-love-china NIECH ZYJA CHINY!!!!!!!!!!!!!!! KOCHAMY CHINY!!!!! 09.11.05, 20:01
      Przecz z faszystowska propaganda zwolennikow tzw. 'niepodleglosci' Tybetu (
      Xizang )!!!!!!!!!!!!!............
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka