Dodaj do ulubionych

Apokalipsa!!

IP: *.214.80.108.Dial1.Boston1.Level3.net 20.10.02, 04:53
CNN


Uwaga!!!!To poczatek konca!!!Nad Alaska pojawily sie
ptoki o rozpietosci skrzydel ponad 4 1/4
metra.Rozdzwonily sie telefony,zeby trzymac dzieci w
domach.

Ja mysle,ze sa to anioly Apokalipsy.Czekam na sajtingi
4ch jezdzcow.Czas najwyzszy.
Obserwuj wątek
    • Gość: © Re: Apokalipsa!! IP: *.cm-upc.chello.se 21.10.02, 01:04
      Gość portalu: U napisał(a):

      > CNN
      >
      >
      > Uwaga!!!!To poczatek konca!!!Nad Alaska pojawily sie
      > ptoki o rozpietosci skrzydel ponad 4 1/4
      > metra.Rozdzwonily sie telefony,zeby trzymac dzieci w
      > domach.
      >
      > Ja mysle,ze sa to anioly Apokalipsy.Czekam na sajtingi
      > 4ch jezdzcow.Czas najwyzszy.
      ____________________________________________________________

      www.ambixious.co.jp/apoc/
      • Gość: U Re: Apokalipsa!! IP: *.214.114.213.Dial1.Boston1.Level3.net 21.10.02, 01:45
        Gość portalu: ? napisał(a):

        > Gość portalu: U napisał(a):
        >
        > > CNN
        > >
        > >
        > > Uwaga!!!!To poczatek konca!!!Nad Alaska pojawily sie
        > > ptoki o rozpietosci skrzydel ponad 4 1/4
        > > metra.Rozdzwonily sie telefony,zeby trzymac dzieci w
        > > domach.
        > >



        O..//8**)-K-,,"=-+-U-xx87&%$-R-###@!-W-^%^*-A!!!!!.........
        > > Ja mysle,ze sa to anioly Apokalipsy.Czekam na sajtingi
        > > 4ch jezdzcow.Czas najwyzszy.
        >
        ____________________________________________________________
        >
        > <a
        href="http://www.ambixious.co.jp/apoc/"target="_blank">www.ambixious.co.jp/a
        > poc/</a>
    • |v|rowa Re: Apokalipsa!! 21.10.02, 05:08
      Hans, Ty musisz czesto ten liquor store na Anrew Square w Dorchester
      odwiedzac...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka