rmstemero Schengen? 29.03.06, 20:11 A co nam po Schengen? Prezydent i tak pojedzie gdzie bedzie chcial o ile go tam nie wygwizdaja. Wazniejsze jest aby wyrwac Jaruzelskiemu odznaczenie, wyciac Gretkowska nozykiem, stworzyc komisje do spraw wyjasniania i napietnowania tego lub czegos innego. A Schengen? Pokazemy temu Kwasniewskiemu gdzie mamy jego watpliwe zdobycze. A ze Polak bedzie stal w kolejce na granicy do Niemiec podczas gdy Litwini i Lotysze beda smigali obok niego bez kontroli? Niech postoi i poslucha Radia Maryja. Odpowiedz Link Zgłoś
xs550 Re: Polska może nie wejść w terminie do strefy Sc 29.03.06, 21:42 Dokladnie. PiS jest za bardzo zajety odznaczaniem Jaruzelskiego aby myselc o Schengen! Odpowiedz Link Zgłoś
xs550 Re: Polska może nie wejść w terminie do strefy Sc 29.03.06, 21:43 Innymi slowy, slowa Lecha powinny brzmiec nie "prezesie, zadanie wykonane" ale "generale, zadanie wykonane". :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
ethebor To juz Estonia i Slowacja nie maja problemow? 29.03.06, 22:19 Gazeta miesiac temu trabila, ze to najwieksze zagrozenie naszego aktywnego udzialu Schengen (do bo Schengen nalezymy od 2 lat i tylko czasowo utrzymujemy kontrole). Estonia to powazny problem - brak oficjalnej granicy z Rosja i brak perspektyw na prozumienie... Odpowiedz Link Zgłoś
ukropek Re: Polska może nie wejść w terminie do strefy Sc 29.03.06, 22:19 Na granicach państw strefy Schengen nie ma zadnych funkcjonariuszy SG..jedzie się bez zatrzymywania i kontroli...to o czym wy ...mówocie..... Odpowiedz Link Zgłoś
atosatos1 I cóż , że nie wejdzie 29.03.06, 22:22 Ważne, że Kwaśniewski dostał wypowiedzenie najmu dla fundacji, ważne, że na pewno będą oceny z religii na świdectwach, ważne , że 20 000 000 zł dostała świątynia opatrzności, ważne ,że kolejne 20 000 000 zł dostał Glemp na fundację przy świątyni opatrzności, ważne, że IPN bedzie tropił jakichś esbeków .... itd. Odpowiedz Link Zgłoś
aisug Re: Polska może nie wejść w terminie do strefy Sc 29.03.06, 22:22 Wybiórcza jak zwykle bełkocze i manipuluje w nadziei, że ciemny lud to kupi. Każdy chwyt jest dobry by walić w rząd Marcinkewicza "Sto dni funkcjonowania rządu pozwala wątpić, czy terminowe wejście do strefy Schengen należy do priorytetów obecnego rządu - uważa eurodeputowana Barbara Kudrycka (PO).Od miesięcy pyta ona kolejnych ministrów o przygotowania do wejścia do strefy. Ostatnie interwencyjne pismo wysłała w połowie lutego - do dziś nie dostała odpowiedzi od szefa MSWiA Ludwika Dorna." ----------------------------------------- Odpowiedz Link Zgłoś
edom51 Re: Polska może nie wejść w terminie do strefy Sc 02.04.06, 22:46 rządząca partia moze moim zdaniem tylko zaszkodzić w wejsciu polski do strefy Sc Jestem tym oburzony.Każdy człowiek tak jak zwierze ma prawo zmieniać miejsce swojego pobytu. Odpowiedz Link Zgłoś
zio29 Re: Polska może nie wejść w terminie do strefy Sc 03.04.06, 01:52 już wyobrażam sobie przyjęcie do Schengen np. Litwy a nie Polski .. ha ha ha ha .. Odpowiedz Link Zgłoś