Dodaj do ulubionych

Polska może nie wejść w terminie do strefy Sche...

    • rmstemero Schengen? 29.03.06, 20:11
      A co nam po Schengen? Prezydent i tak pojedzie gdzie bedzie chcial o ile go tam
      nie wygwizdaja. Wazniejsze jest aby wyrwac Jaruzelskiemu odznaczenie, wyciac
      Gretkowska nozykiem, stworzyc komisje do spraw wyjasniania i napietnowania tego
      lub czegos innego. A Schengen? Pokazemy temu Kwasniewskiemu gdzie mamy jego
      watpliwe zdobycze. A ze Polak bedzie stal w kolejce na granicy do Niemiec
      podczas gdy Litwini i Lotysze beda smigali obok niego bez kontroli? Niech postoi
      i poslucha Radia Maryja.
    • xs550 Re: Polska może nie wejść w terminie do strefy Sc 29.03.06, 21:42
      Dokladnie. PiS jest za bardzo zajety odznaczaniem Jaruzelskiego aby myselc o
      Schengen!
      • xs550 Re: Polska może nie wejść w terminie do strefy Sc 29.03.06, 21:43
        Innymi slowy, slowa Lecha powinny brzmiec nie "prezesie, zadanie wykonane" ale
        "generale, zadanie wykonane". :))))
    • ethebor To juz Estonia i Slowacja nie maja problemow? 29.03.06, 22:19
      Gazeta miesiac temu trabila, ze to najwieksze zagrozenie naszego aktywnego
      udzialu Schengen (do bo Schengen nalezymy od 2 lat i tylko czasowo utrzymujemy
      kontrole).
      Estonia to powazny problem - brak oficjalnej granicy z Rosja i brak perspektyw
      na prozumienie...
    • ukropek Re: Polska może nie wejść w terminie do strefy Sc 29.03.06, 22:19
      Na granicach państw strefy Schengen nie ma zadnych funkcjonariuszy SG..jedzie się
      bez zatrzymywania i kontroli...to o czym wy ...mówocie.....
    • atosatos1 I cóż , że nie wejdzie 29.03.06, 22:22
      Ważne, że Kwaśniewski dostał wypowiedzenie najmu dla fundacji, ważne, że na
      pewno będą oceny z religii na świdectwach, ważne , że 20 000 000 zł dostała
      świątynia opatrzności, ważne ,że kolejne 20 000 000 zł dostał Glemp na fundację
      przy świątyni opatrzności, ważne, że IPN bedzie tropił jakichś esbeków .... itd.
    • aisug Re: Polska może nie wejść w terminie do strefy Sc 29.03.06, 22:22
      Wybiórcza jak zwykle bełkocze i manipuluje w nadziei, że ciemny lud to kupi.
      Każdy chwyt jest dobry by walić w rząd Marcinkewicza

      "Sto dni funkcjonowania rządu pozwala wątpić, czy terminowe wejście do strefy
      Schengen należy do priorytetów obecnego rządu - uważa eurodeputowana Barbara
      Kudrycka (PO).Od miesięcy pyta ona kolejnych ministrów o przygotowania do
      wejścia do strefy. Ostatnie interwencyjne pismo wysłała w połowie lutego - do
      dziś nie dostała odpowiedzi od szefa MSWiA Ludwika Dorna."
      -----------------------------------------
    • edom51 Re: Polska może nie wejść w terminie do strefy Sc 02.04.06, 22:46
      rządząca partia moze moim zdaniem tylko zaszkodzić w wejsciu polski do strefy Sc
      Jestem tym oburzony.Każdy człowiek tak jak zwierze ma prawo zmieniać miejsce
      swojego pobytu.
    • zio29 Re: Polska może nie wejść w terminie do strefy Sc 03.04.06, 01:52
      już wyobrażam sobie przyjęcie do Schengen np. Litwy a nie Polski ..

      ha ha ha ha ..

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka