27.04.06, 18:10
To do Dany 33.

Uważasz, że musisz wziąć swojego szwedzkiego przyjaciela (J) - Jerzego vel
Zejmana pod opiekuńcze skrzydełko. Uważasz, że Cepimierz prowadzi przeciw
niemu ohydną nagonkę, i że powinien z klasą odpowiedzieć na postawione z klasą
zarzuty.

Zadałam sobie odrobinkę trudu. Na tym Forum to nie trudne, istnieje
wyszukiwarka.

Zejman napisał: "Wreszcie pamietam Cepie, ze zamieszczales z tgo samego"
powaznego zrodla"(tj. z "Rzeczypospolitej") inny artykul -tym razem piora
Twego bylego towarzysza spod czerwonego sztandaru), Wieczorkiewicza - o ...
Degrellu -"wielkim Leonie".Nie wyciagnales wtedy przezornie zadnych wnioskow.
Szkoda.Zacytowales go jednak, powodujac sie najpewniej swoimi glebokimi
przekonaniami zaczerpnietymi pelnymi garsciami jeszcze z domu rodzinnego? Ze
srodowiska w jakim sie obracales? Pod wplywem rodziny zony moze?".

Pomijam denuncjacyjną stylistykę. Wyszukiwarka nie łączy nazwiska Degrell z
nickiem Cepimierz, ani z żadnym wcześniejszym. Z czym mamy zatem do
czynienia? Ze zwykłym kłamstwem. Bynajmniej nie "zarzutem z klasą". Możesz
sprawdzić sama. Jeśli uzyskasz ten sam wynik co ja, wypomnisz publicznie
swemu przyjacielowi kłamstwo? Tu jest adres do wypowiedzi:

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=40731802&a=40801394
Drugi cytat z "klasowej" twórczości twojego szwedzkiego jakoby
niesprawiedliwie krytykowanego przyjaciela:

"Slynne triady Cepa: " Marks - Zyd-Stalin , "Stalin - Zyd -Bierut", "Bierut-
Gomulka - Zyd","Zyd-Solidarnosc-Israel" "Komunizm- Israel- Polska", "Zyd -
Polak-Gomulka", "Krawiec-Zyd-Oswiecim", "Oswiecim-Zyd-Czyste Powietrze",
"Naliboki-Stalin-Zyd", "Zyd-Naliboki-Bierut", " Zyd-Komunizm- Hitler","Israel-
mord-Nalewki", "Szydlo-Powidlo-Zyd","Zyd-Mydlo-Polska", "Naliboki-Czerwony
Sztandar-Nowak", "Ja-Naliboki-Partia", "Partia-Narod-Polska", "Zyd-Naliboki-
Stalin","Ja-Partia-Kariera", "Partia-Partia-Partia", "Zyd-Zyd-Zyd","Jordan-
Palestyna-Polska", "Zyd-Jordan-Swiat", "Polska-Naliboki-Mur","Degrell-
Wieczorkiewicz-Zyd", "Na Wschod-Plac Czerwony-Defilada", "Czysta Polska-Kominy
Oswiecimia -Naliboki","Zyd-Oprawca-Naliboki", "Ja- Naliboki-Zyd", "Toczy Sie -
Piana-Pysk", "Bezsilnosc-Zyd- Bialy Orzel", itp.

Wokol mniej wiecej tych tematow stale kraza mysli naszego dzielnego,
niezlomnego forumowego Wychowawcy i Nauczyciela.
Taka filozofia i swiadomy wybor zyciowej drogi.
Ale moralna ... kleska.
(Z)"

Co ty na to, opiekuńcza Kwoko? Znajdujesz w tym prawdę? Uważasz, że jest w tej
pianie choć odrobina prawdy? Że to jakieś "słynne triady"? Nie rozpoznajesz
techniki przypisywania komuś słów, których nigdy nie wypowiedział? Znałaś C.
przez kilka lat. Uważasz, że tak właśnie myśli? Że jest człowiekiem, który
produkowałby zbitki typu "Oswiecim-Zyd-Czyste Powietrze"? Myślę, że chętnie
się dowie.

Nie dziw się, że powstał wątek o szwedzkiej mendzie. Powstał w odpowiedzi na
własnie takie insynuacje i gołosłowne oskarżenia. Technika tych insynuacji
jest znana. Ten wątek powstał też w odpowiedzi na nazistowsko-rasistowskie
poglądy twojego podopiecznego. Przypomnienie tych spraw nie jest nagonką.

V.






Obserwuj wątek
    • i-love-2-bike Re: kwoka 27.04.06, 18:33
      ona bierze pod swe skrzydelko kazda szumowine,byle miala dobre pochodzenie i
      dobrze plula na tych co nog im nie caluja.to jej prometeuszowe poslannictwo.
      • dana33 Re: kwoka 27.04.06, 19:24
        nu, cep.... pustema ma racje.... ja nie tylko biore jerzego pod moje kwocze
        skrzydelka, ale kazdego, ktorego wg mojego zdania opluwa sie niewinnie.
        moze tez skonczysz ta szarade z vlinem, bo przeciez sam kiedys "pomylies" sie i
        napisales jako vline, wyjasniajac potem calemu forum, ze zona sie nie
        wylogowala, a ty nie zauwazyles i napisales pod jej nikiem. ciebie znam pare
        lat z forum, i to dobrze. jerzego tez znam pare lat. lepiej niz ciebie, bo na
        zywo.
        • vline Re: kwoka 27.04.06, 19:38
          Dobrze.

          Wniosek: uważasz, że C. rzeczywiście jest człowiekiem od zbitek pojęciowych
          typu: "Oswiecim-Zyd-Czyste Powietrze" czy "Zyd-Mydlo-Polska", i że pojawiały
          się w jego wypowiedziach na tym Forum.

          Zarzucam ci kłamstwo. Brnij dalej.

          • dana33 Re: kwoka 27.04.06, 20:11
            mozesz mi zarzucac co chcesz, cep.... jak to sie mowi, jestes wolnym
            czlowiekiem w wolnym i demokratycznym panstwie. w szczegolnie demokratycznym:
            wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3309667.html
            • vline Re: kwoka 27.04.06, 20:19
              Mogę?

              Więc zarzucam. Tolerancję dla kłamstwa i kłamstwo. Nie obchodzą mnie powody.

              • dana33 Re: kwoka 27.04.06, 20:24
                a moze tak merytorycznie do linku o polskiej demokracji powiesz jakies slowko?
                • vline Re: kwoka 27.04.06, 20:27
                  Zarzucam ci tolerancję dla kłamstwa i kłamstwo.
                  • dana33 Re: kwoka 27.04.06, 20:52
                    jestes jak zepsuta plyta, cep....
                    • vline Re: kwoka 27.04.06, 21:01
                      Zarzucam ci tolerancję dla kłamstw i kłamstwo.
            • krystian71 ale nudy!!! znowu!!!bleeee!!! 28.04.06, 09:17

    • i-love-2-bike Re: kwoka 27.04.06, 22:13
      alez to smierdzace,typowa dana.
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=654&w=40940099
      • dana33 Re: kwoka 27.04.06, 22:39
        a co ci tak smierdzi, pustemo? nie napisalam prywatnie, nie napisalam na abuse,
        napisalam na moderacji, ktora przeciez codziennie czytacie, prawda? zupelnie
        otwarcie i bez zadnego skrywania. to tez ci smierdzi? moze lepiej idz pod
        prysznic, bo chyba niuchasz sama siebie...
        • vline Re: kwoka 27.04.06, 22:45
          Tolerujesz kłamstwa i sama kłamiesz.

          W wątku o mendzie jest trochę linków do autentycznych wypowiedzi twojego nazi-kumpla. Jak będzie potrzeba, to się wydobędzie więcej. Trochę się już uzbierało przez te parę lat.

          • dana33 Re: kwoka 27.04.06, 23:13
            nu, wydobedz, wydobedz, cepie...
            tylko bez grozb, git? bo wiesz, co z tym mozesz zrobic.... czy mam ci
            podpowiedziec? a potem ciezkie obrazania, zes szpicel i nagonki ubeckie
            odstawiasz tutaj......
            • vline Re: kwoka 28.04.06, 04:08
              Pozwalasz? To wydobędę.

              Ładnie się skomponują z niektórymi twoimi.

              Najlepiej mieć przed oczyma fakty, nie impresje.
              • cepimierz_jednokrotny Re: kwoka 28.04.06, 05:42
                Vline, zostaw.

                Wywleczesz na wierzch tylko fetor.

                Dana dokonała wyboru. Wie, co robi. I mnie to wystarczy. Widzę ją, może trochę późno -
                • dana33 Re: kwoka 28.04.06, 09:14
                  cepmimierz vel vline vel cepimierz jednokrotny....
                  nu, ta maskarada twoja naprawde na poziomie pieciolatka..... dziwie sie, ze sie
                  nie wstydzisz... oczywiscie, ze dokonalam wyboru i to dawno: pogardzam
                  tchorzami, pogardzam antysemitami, ktorzy robia z siebie objektywnych i ktorzy
                  neguja prawde.
                  a to twoje gadanie samego ze soba, czyli "dyskusje cepa z vlinem", to po prostu
                  zalosne.... odwagi cywilnej brak?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka