Gość: U
IP: *.214.90.204.Dial1.Boston1.Level3.net
20.01.03, 00:36
Dwa dni temu,na PBS ogladalem "The Journey of
Voyager".Czy nie sadzicie,ze to wydarzenie (nie,nie
fakt,z to ogladalem,a sam dramat Voyagera)przewyzsza
wszystko,czego poza tym dokonala NASA?
Najbardziej fascynujaca byla koncowa sekwencja
audycji,kiedy Voyager na komende z Ziemi odwraca sie o
180 stopni i "patrzy" na nia i Uklad Sloneczny,ktory
opuszcza.
I w dodatku komentarz Carla Sagana-astronoma.