IP: *.214.90.204.Dial1.Boston1.Level3.net 20.01.03, 00:36
Dwa dni temu,na PBS ogladalem "The Journey of
Voyager".Czy nie sadzicie,ze to wydarzenie (nie,nie
fakt,z to ogladalem,a sam dramat Voyagera)przewyzsza
wszystko,czego poza tym dokonala NASA?

Najbardziej fascynujaca byla koncowa sekwencja
audycji,kiedy Voyager na komende z Ziemi odwraca sie o
180 stopni i "patrzy" na nia i Uklad Sloneczny,ktory
opuszcza.

I w dodatku komentarz Carla Sagana-astronoma.
Obserwuj wątek
    • Gość: drF Carl, we all miss you!! IP: *.cm-upc.chello.se 20.01.03, 01:43
      voyager.jpl.nasa.gov/mission/interstellar.html

      vraptor.jpl.nasa.gov/voyager/record.html

      ic-www.arc.nasa.gov/ic/projects/bayes-group/Atlas/Voyager/

      www.solarvoyager.com/main.htm

      admiralty.pacific.net.hk/~paulchui/sagan.html

      www.geocities.com/Hollywood/Hills/7851/voyager.html

      pzdr drf




      • Gość: U Re: Carl, we all miss you!! IP: *.214.90.204.Dial1.Boston1.Level3.net 20.01.03, 03:48
        Gość portalu: drF napisał(a):

        > <a
        href="http://voyager.jpl.nasa.gov/mission/interstellar.html"target="_blank">
        > voyager.jpl.nasa.gov/mission/interstellar.html</a>
        >
        > <a
        href="http://vraptor.jpl.nasa.gov/voyager/record.html"target="_blank">vrapto
        > r.jpl.nasa.gov/voyager/record.html</a>
        >
        > <a
        href="ic-www.arc.nasa.gov/ic/projects/bayes-group/Atlas/Voyager/"targ
        >
        et="_blank">ic-www.arc.nasa.gov/ic/projects/bayes-group/Atlas/Voyager/</a>
        >
        > <a
        href="http://www.solarvoyager.com/main.htm"target="_blank">www.solarvoyager.
        > com/main.htm</a>
        >
        > <a
        href="http://admiralty.pacific.net.hk/~paulchui/sagan.html"target="_blank">a
        > dmiralty.pacific.net.hk/~paulchui/sagan.html</a>
        >
        > <a
        href="www.geocities.com/Hollywood/Hills/7851/voyager.html"target="_bl
        >
        ank">www.geocities.com/Hollywood/Hills/7851/voyager.html</a>
        >
        > pzdr drf
        >
        >
        > Dzieki DoctorzeF za powyzsze. Jestem wewnetrznie
        rozdarty.Lamie sie sam z soba nad pytaniem,co powinno byc
        dla mnie bardziej atrakcyjne-clitoris czy
        Voyager.Mysle,ze wszystko zalezy od sytuacji.

        Pozdowienia.
        >

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka