Dodaj do ulubionych

Jesli popierasz Izrael podpisz nasza liste !

IP: *.bc.hsia.telus.net 04.11.01, 20:04
TY KUTASIE !!!
SAM FAKT , ZE OTWORZYLES TEN WONTEK SWIADCZY O TYM ,ZE JESTES CHUJEM !!!!
JEDYNA LISTA JAKA BEDZIEMY TU PODPISYWAC TO TA " JAK DOKONCZYC DZIELO FUHRERA" ?

TAKA NIESTETY JEST PRAWDA , GDYBY HITLER ROZPIERDOLIL TYLKO ZYDOOW A POLAKOW
ZOSTAWIL W SPOKOJU , JEGO PORTRETY WISIALYBY DO TEJ PORY W POKOJACH STOLOWYCH.
Obserwuj wątek
    • Gość: Kraken Re: Jesli popierasz Izrael podpisz nasza liste ! IP: *.ipt.aol.com 06.11.01, 00:49
      Gość portalu: Conti napisał(a):

      > TY KUTASIE !!!
      > SAM FAKT , ZE OTWORZYLES TEN WONTEK SWIADCZY O TYM ,ZE JESTES CHUJEM !!!!
      > JEDYNA LISTA JAKA BEDZIEMY TU PODPISYWAC TO TA " JAK DOKONCZYC DZIELO FUHRERA"
      > ?
      >
      > TAKA NIESTETY JEST PRAWDA , GDYBY HITLER ROZPIERDOLIL TYLKO ZYDOOW A POLAKOW
      > ZOSTAWIL W SPOKOJU , JEGO PORTRETY WISIALYBY DO TEJ PORY W POKOJACH STOLOWYCH.


      Zanim rozpoczniesz WATEK baranie(nie wontek) naucz sie pisac poprawnie po
      polsku-i zostaw tego kompa bo stary da ci wpierdol kiedy zobaczy rachunek
      a swoja droga jak widac po tobie Dolfi jeszcze za malo Polaczkow
      rozpierdolil.skoro taka miernota jak ty wypisuje podobne brednie
      IZRAEL BEDZIE RZADZIL SWIATEM!!!!!!
      • Gość: U Re: Jesli popierasz Izrael podpisz nasza liste ! IP: 216.41.49.* 06.11.01, 00:52
        Gość portalu: Kraken napisał(a):

        > Gość portalu: Conti napisał(a):
        >
        > > TY KUTASIE !!!
        > > SAM FAKT , ZE OTWORZYLES TEN WONTEK SWIADCZY O TYM
        ,ZE JESTES CHUJEM !!!!
        > > JEDYNA LISTA JAKA BEDZIEMY TU PODPISYWAC TO TA " JAK
        DOKONCZYC DZIELO FUHR
        > ERA"
        > > ?
        > >
        > > TAKA NIESTETY JEST PRAWDA , GDYBY HITLER
        ROZPIERDOLIL TYLKO ZYDOOW A POLAK
        > OW
        > > ZOSTAWIL W SPOKOJU , JEGO PORTRETY WISIALYBY DO TEJ
        PORY W POKOJACH STOLOW
        > YCH.
        >
        >
        > Zanim rozpoczniesz WATEK baranie(nie wontek) naucz
        sie pisac poprawnie po
        > polsku-i zostaw tego kompa bo stary da ci wpierdol
        kiedy zobaczy rachunek
        > a swoja droga jak widac po tobie Dolfi jeszcze za
        malo Polaczkow
        > rozpierdolil.skoro taka miernota jak ty wypisuje
        podobne brednie
        > IZRAEL BEDZIE RZADZIL SWIATEM!!!!!!



        Israel + Palestyna----POPIERAM!
      • kingfish Re: Jesli popierasz Izrael podpisz nasza liste ! 06.11.01, 00:55
        Gość portalu: Kraken napisał(a):

        > Gość portalu: Conti napisał(a):
        >
        > > TY KUTASIE !!!
        > > SAM FAKT , ZE OTWORZYLES TEN WONTEK SWIADCZY O TYM ,ZE JESTES CHUJEM !!!!
        > > JEDYNA LISTA JAKA BEDZIEMY TU PODPISYWAC TO TA " JAK DOKONCZYC DZIELO FUHR
        > ERA"
        > > ?
        > >
        > > TAKA NIESTETY JEST PRAWDA , GDYBY HITLER ROZPIERDOLIL TYLKO ZYDOOW A POLAK
        > OW
        > > ZOSTAWIL W SPOKOJU , JEGO PORTRETY WISIALYBY DO TEJ PORY W POKOJACH STOLOW
        > YCH.
        >
        >
        > Zanim rozpoczniesz WATEK baranie(nie wontek) naucz sie pisac poprawnie po
        > polsku-i zostaw tego kompa bo stary da ci wpierdol kiedy zobaczy rachunek
        > a swoja droga jak widac po tobie Dolfi jeszcze za malo Polaczkow
        > rozpierdolil.skoro taka miernota jak ty wypisuje podobne brednie
        > IZRAEL BEDZIE RZADZIL SWIATEM!!!!!!

        Conti jest idiotą i nie warto na jego posty odpowiadać, ale czy zauważyłeś że
        twoje ostatnie zdanie jest na jego poziomie?

      • Gość: doku Ale wykombinował! Conti to tzw. genialne dziecko IP: *.mofnet.gov.pl 06.11.01, 13:18
        W jego wieku wymyślić taki numer! Tak zażyć wszystkich frajerów i dinozaurów!
        Tak przechytrzyć dorosłych mądrali! Jakie teraz ma poważanie na podwórku! Ale
        smutne jest to, że ta błyskotliwa inteligencja się marnuje, bo Conti zgnije w
        poprawczaku.
    • yidele Erec Israel !! Niech Żyje !!! Dzięki za Wątek!!!!! 06.11.01, 01:10
      • Gość: Kraken Re: Erec Israel !! Niech Żyje !!! Dzięki za Wątek!!!!! IP: *.ipt.aol.com 06.11.01, 05:18


        SHALOM ACH!!!!
        ):
        • Gość: Datsh Re: Erec Israel !! Niech Żyje !!! Dzięki za Wątek!!!!! IP: *.cm-upc.chello.se 06.11.01, 18:53
          www.gazeta.pl/alfa/home.jsp?dzial=0511&forum=SWIAT&wid=455804&aid=455804
    • Gość: Conti Wszyscy co podpisali sie na tej liscie SA CHUJAMI IP: 200.44.57.* 06.11.01, 06:51
      KURWA , JESLI TAK KOCHACIE TEN ZAJEBANY IZRAEL
      DLACZEGO CIONGLE CHUJE W NIM NIE JESTESCIE.?
      • Gość: Lucas Re: Wszyscy co podpisali sie na tej liscie SA CHUJAMI IP: *.cen.brad.ac.uk 06.11.01, 13:33
        Gość portalu: Conti napisał(a):

        > KURWA , JESLI TAK KOCHACIE TEN ZAJEBANY IZRAEL
        > DLACZEGO CIONGLE CHUJE W NIM NIE JESTESCIE.?

        Masz talent literacki Cotnti, marnujesz sie na tym forum. Moze zalozysz bloga,
        albo cos w tym stylu ?
      • Gość: Analiza Re: Wszyscy co podpisali sie na tej liscie SA CHUJAMI IP: 128.241.245.* 06.11.01, 20:45
        Gość portalu: Conti napisał(a):

        > KURWA , JESLI TAK KOCHACIE TEN ZAJEBANY IZRAEL
        > DLACZEGO CIONGLE CHUJE W NIM NIE JESTESCIE.?

        Zdanie sklada sie z 14 "słów",. Kropki przecinki nie istnieją u conti
        Słowa takie jak KURWA ,ZAJEBANY CHUJ - bez błędów (Praktyka wieloletnia)

        CIONGLE - Obce słowo
        Zdanie : "DLACZEGO CIONGLE CHUJE W NIM NIE JESTESCIE" bey sensu

        • kat! Re: Wszyscy co podpisali sie na tej liscie SA CHUJAMI 06.11.01, 21:31
          NAWET KAT SMIEJE SIE Z CONTI. CHUJ CI W DUPE RODAKU

          KAT Z KOSZUTKI

          Gość portalu: Analiza napisał(a):

          > Gość portalu: Conti napisał(a):
          >
          > > KURWA , JESLI TAK KOCHACIE TEN ZAJEBANY IZRAEL
          > > DLACZEGO CIONGLE CHUJE W NIM NIE JESTESCIE.?
          >
          > Zdanie sklada sie z 14 "słów",. Kropki przecinki nie istnieją u conti
          > Słowa takie jak KURWA ,ZAJEBANY CHUJ - bez błędów (Praktyka wieloletnia)
          >
          > CIONGLE - Obce słowo
          > Zdanie : "DLACZEGO CIONGLE CHUJE W NIM NIE JESTESCIE" bey sensu
          >

    • Gość: Simon CONTI NA PREZYDENTA IP: 134.87.5.* 06.11.01, 19:27
      Conti ma racje.Wszystkie cwieki co lubia zydow nie sa prawdziwymi Polakami.
      Zyda nalezy tepic jak robaki Prusaki.
      • Gość: WALDUS IZRAEL ZWYCIEZYL JUZ!!!!!! A contiI? to tylko... IP: 134.102.198.* 07.11.01, 18:34
        maly prymitywny robak ktoremu nie poswiece juz ani slowa.
        • Gość: Paul Conti do gazu! Co robi Conti na szczycie komina? IP: 208.130.53.* 07.11.01, 18:45
          • Gość: SHARON CONTI! DOSTANIEMY CIE!MOSSAD CZUWA;SWINIO!ZROBIMYZ IP: 134.102.198.* 07.11.01, 19:15
            TOBA TO SAMO CO Z ARABAMI!!!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka