cepekkolodziej
05.11.06, 12:16
Niektórzy nieustannie plotą tu coś o jakichś patriarchach, ucieczkach itp. Może dobre jako sensational stuff dla nawiedzonych, ale we współczesnej polityce międzynarodowej?
Gadki o tym, kto jakie tereny zamieszkiwał kilka tysięcy lat temu i podpieranie praw do nich mitycznymi bajędami o kontrakcie z Panem Bogiem, uważam za wybitnie smieszne.
Może do Forum Humorum?