Dodaj do ulubionych

pra juz naprzod pelna para.......

18.12.06, 21:33
i nawet juz nic nie ukrywaja.....
Iran: Return of Golan Tehran priority
www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-3341523,00.html

no cepek, przeczytaj uwaznie i postaraj sie zapamietac, zebys potem nie
udawal, ze nie slyszales, nie widziales i zebym ci dala link. tu masz,
chociaz oczywiscie, jak dlugo link nie jest z counterpunch i nie z haaretza,
to dla ciebie to bedzie moja, oplacana oczywiscie, propaganda:
Indictment: Palestinian killed prostitute as acceptance test to terror group
www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-3341481,00.html

fajne metody przyjecia do klanu terrorystycznego maja, nie cep?????
Obserwuj wątek
    • aaki Re: pra juz naprzod pelna para....... 18.12.06, 21:46
      jak to mi kiedyś ktoś przy piwie powiedział:
      "z zalem ale kiedys trzeba bedzie oddać"
      • dana33 Re: pra juz naprzod pelna para....... 18.12.06, 21:49
        alez oczywiscie, nie ma najmniejszych watpliwosci, zawsze to tu pisalam,
        dochtorek..... ale kiedys. i napewno nie caly golan. i nie o tym watek. tylko o
        tym, ze to juz teraz iran stawia warunki, cusik taka iranska syria, czy iran
        syryjski czy jakas inna unia..... zaraz tez zazada tego irak, afganistan, sudan
        i libia. i cala reszta. jak napisalam: pra pelna para.
        a ze ty nie rozumiesz, to tez normalka....
      • marouder Re: pra juz naprzod pelna para....... 18.12.06, 21:49
        Znalem takiego, ktory dopiero po osmiu piwach szedl oddawac!
        • aaki Re: pra juz naprzod pelna para....... 18.12.06, 21:51
          było tych piwa moze ze 2-3
          • marouder Re: pra juz naprzod pelna para....... 18.12.06, 21:53
            Typowy przyklad czlowieka mietkiego w pecherzu.
            • marcus_crassus Re: pra juz naprzod pelna para....... 18.12.06, 21:53
              jak mi ktos cos kaze oddawac po osmiu piwach to dam w morde. i tyle bedzie z
              oddawania.
              • marouder Re: pra juz naprzod pelna para....... 18.12.06, 22:03
                Kelnerka moze poprosic o zwrot naczyn np...
            • aaki Re: pra juz naprzod pelna para....... 18.12.06, 22:00
              nikt cie nie zmusza do mikcji w czasie piwa.
              możesz sie wstrzymywać nawet po dwudziestu.
              • marouder Re: pra juz naprzod pelna para....... 18.12.06, 22:02
                Co poniektorzy wola nieswiadomie oddawac, wiem:)
                • aaki Re: pra juz naprzod pelna para....... 18.12.06, 22:03
                  oblali cie mimochodem?
                  • dana33 Re: pra juz naprzod pelna para....... 18.12.06, 22:04
                    nocnik przygotowany pod lozkiem, dochtorek??????
                    nie napisales dzisiaj, jaki ten rozejm skuteczny... :))))
                    • aaki Re: pra juz naprzod pelna para....... 18.12.06, 22:11
                      nie smiej sie danus bo przy tej tuszy i wieku to z pewnościa popuścisz w te swoje barchany
                      • dana33 Re: pra juz naprzod pelna para....... 18.12.06, 22:13
                        spoko, zainteresuj sie lepiej twoimi gatkami po tych piwach....
                        • dana33 Re: pra juz naprzod pelna para....... 18.12.06, 22:13
                          aaaaa, masz moze moje zdjecie w tych barchanowych?
                          • aaki Re: pra juz naprzod pelna para....... 18.12.06, 22:18
                            no stringi to raczej do cię nie pasują.
                        • aaki Re: pra juz naprzod pelna para....... 18.12.06, 22:15
                          a że przy tym niechetnie z mykwy korzystasz to smród bedzie na forum ze aj-waj
                          • dana33 Re: pra juz naprzod pelna para....... 18.12.06, 22:17
                            ty abu aki nie umiesz byc dowcipny bez bycia wulgarnym chamem? nie umiesz, co?
                            bozia nie dala....
                            • aaki Re: pra juz naprzod pelna para....... 18.12.06, 22:19
                              dowcipny to jest fredzio i oczywiscie ty.mnie jahwe tego nie dał
                              • dana33 Re: pra juz naprzod pelna para....... 18.12.06, 22:21
                                tobie jahwe duzo nie dal, abu aki. taki wybrakowany jestes.... towar gatunku d.
                                • aaki Re: pra juz naprzod pelna para....... 18.12.06, 22:23
                                  chociażem nie z narodu wybranego to nie krzywduję sobie
                  • marouder Re: pra juz naprzod pelna para....... 18.12.06, 22:06
                    Nie mnie, siebie co poniektorzy olewaja. W ten racjonalizatorski sposob sa
                    pewni, ze nic nie oddali, chytruski.
      • puls aaka islamusku a w Gazie arabuski morduja sie hehe 18.12.06, 21:54
        Dzien bez mordowania i porywania ludzi to u nich dzien zmarnowany .

        Chaos reigns. Armed gunmen in Gaza Strip (Photo: AP)

        15 wounded, 8 abducted

        Parallel to the kidnapping, fire clashes continued in the Gaza Strip. Shooting
        combat opened between Fatah and Hamas gunmen close to Palestinian President
        Mahmoud Abbas' quarters in Gaza, and in Jabaliya, in the north of the Gaza Strip

        Fatah activist Ahmad Ziyada was killed in fire clashes in Jabaliya and four
        others were wounded. In total, some 15 people were wounded Monday, and eight
        people have been taken captive.

        Monday afternoon there was a fire exchange between gunmen from both factions
        near Palestinian Foreign Minister Mahmoud al-Zahar's office in Gaza.

        In another incident, it was reported that armed Palestinians, probably Hamas
        members, abducted two Palestinian security personnel, as a response to the
        kidnapping of Hamas activists by Fatah activists Sunday night in the same area.

        A few hours earlier, school children clashed with the Palestinian government's
        special security forces on the Gaza Strip. Seven students were wounded in the
        clashes.
        Three people were injured in another incident in fire exchanges near the
        Palestinian security staff's headquarters.
        In an attempt to reason with the rioters, the Islamic Jihad held a procession in
        the north of the Strip in the Jabaliya and Bet Lihya areas, where fire clashes
        had been going on during the day between Hamas and Fatah.



    • absztyfikant Re: pra juz naprzod pelna para....... 18.12.06, 21:53
      Jeszcze 2 linki:)))
      www.israelnationalnews.com/news.php3?id=117680
      Ten ostatni jest szwajcarski, moze Cepowi sie spodoba:
      www.isn.ethz.ch/news/sw/details.cfm?id=17057
      • absztyfikant Re: pra juz naprzod pelna para....... 18.12.06, 21:56
        O rytualnym mordzie na corze Koryntu swiatowe serwisy jeszcze milcza, ale to
        kwestia godzin - to swieza sprawa:)))
      • dana33 Re: pra juz naprzod pelna para....... 18.12.06, 21:59
        bylam na golanie kilkakrotnie. ostatnim razem, w zeszlym roku na wiosne,
        obglondnelam, jak mowi fredzio szeli, go ze strony "co oddac mozna". mozna, i
        sie odda. ale jest tam pas golanu, ktorego zaden israelski rzad nie odda. nigdy.
        syryjczycy byli zawsze najbardziej bezwzglednym wrogiem. znam kogos, lotnik,
        ktory w 73 dostal sie do syryjskiej niewoli. wrocil do domu z jednym plucem, bo
        mu drugie wycieli. opowiadal, ze kazdego israelskiego jenca wojennego
        syryjczycy okaleczali, albo pluco, tak jak jemu, albo amputowali noge lub reke,
        zeby nigdy nie mogl byc juz zolnierzem.
        przed 67 rokiem stali wysoko na golanie i ostrzeliwali lezace w dole, nad
        jeziorem genezareth israelskie moszawy i kibuce, jak kaczki. zdobycie golanu
        bylo wyjatkowo ciezkie, bo to nagie gory, bez drzewka i krzaczka, przynajniej
        wtedy. calego golanu nie dostana. nie beda stac znow na gorze i strzelac do nas
        jak do kaczek. to pewne.
    • marcus_crassus ze tez wam sie chce :/ 18.12.06, 21:55
      osobiscie sugeruje nastepujacy sposob rozmowy z takimi "obroncami ucisnionych"

      w morde
      w morde
      w morde
      w morde

      lezy?

      to w morde
      w morde
      w morde

      teraz rozmawiac, bo jeszcze wykituje

      to jest jedyny jezyk ktory rozumieja
      • absztyfikant Re: ze tez wam sie chce :/ 18.12.06, 21:56
        Nie odbieraj nam zabawy!
      • absztyfikant Re: ze tez wam sie chce :/ 18.12.06, 21:56
        No i szekli:)))))))))))
        • dana33 Re: ze tez wam sie chce :/ 18.12.06, 22:02
          te szekle wlasnie..... nie dostane premii ani bonusu ani tej miesiecznej
          zaplaty i pojde z torbami w jerozolime... :))))
          • absztyfikant Re: ze tez wam sie chce :/ 18.12.06, 22:07
            Jak juz pojdziesz z tymi torbami, to chociaz troche zarob. Okres idealny.
            Plakalem ze smiechu ogladajac spoty Kononowicza z Bialegostoku, a okazuje sie,
            ze facet ma leb na karku. Sama zobacz:

            wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,60153,3780236.html
            • dana33 Re: ze tez wam sie chce :/ 18.12.06, 22:12
              uwazam, ze facet genialny.... :)))
              no i idea nie z tej ziemi...... zaraz wyszukam jakis worek, co to moje corcie
              nazywaja torba, przymierze, czy dobry i od jutra bede kursowac w starym miescie
              w christian quarter.... troche dorobie do tej marnej zaplaty, jaka dostaje od
              mossady, jewish agency, womens' lib, hoch lebe der homo, i oczywiscie od fatahu
              (bo on przeciwnik hamasu, jak sie zsolidaryzuja, nawet na pol godziny, w unie
              to bye bye pieniazki fatahowskie), i wtedy bede miala na te pare piw... :))
              (choinki w jerozolimie rozdaja chrzescijanom w prezencie, wiedziales o tym,
              absztyfikant?)
              • absztyfikant Re: ze tez wam sie chce :/ 18.12.06, 22:13
                Hahaha:))))))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka