Gość: xyz
IP: *.uwn.unsw.EDU.AU
08.09.03, 04:57
Gorbaczow: najzalosniejszy pajac 20-go wieku, ktory rozdal wszystko, co bylo do rozdania, zostajac z
pusta reka na smietniku historii. Typowy przyklad czlowieka, ktory padl jak kawka pod ciezarem wlasnego
mitu i proznosci. W rozrachunku ekonomicznym polaczenie gamonia z idiota. Polecam wspomnienia
Reagana i Busha seniora o spotkaniach z tym palantem i ich rozszerzonych zrenicach na jego slowa o
oddaniu walkowerem NRD. Trudno w historii 20-go wieku znalezc podobnego durnia.