Gość: BYE BYE !!
IP: *.tnt39.ewr3.da.uu.net
27.09.03, 04:51
wiara w Allaha kontra wiara w $$ placone amerykanskim najemnikom.
Pamietajcie oszolomy muzulmanie walcza za free w imie Allaha.
Amerykanski zolnierz(poganska zbieranina z calego Swiata)walczy bo mu placa.
A jak przestana placic...........