chavezita 08.03.09, 20:39 Obama nie ma wyjscia, musi isc doroga do socjalizmu, bo kapitalizm zdechl ostatecznie i wszyscy w USA to wiedza. lewica.pl/?id=18868 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
habeas_corpus Re: Genialne wezwanie Chaveza do Obamy! 08.03.09, 20:48 Genialne? To tylko kolejne wydanie "Sozialismus o muerte"! Zwykły plagiat. Odpowiedz Link Zgłoś
chavezita Re: Genialne wezwanie Chaveza do Obamy! 08.03.09, 20:53 Prawda jest wieczna;) Odpowiedz Link Zgłoś
habeas_corpus Re: Genialne wezwanie Chaveza do Obamy! 08.03.09, 22:57 chavezita napisała: > Prawda jest wieczna;) Prawda? Oczywiście, że tak! Ale socjalizm tylko w postaci mumii ;) Odpowiedz Link Zgłoś
chavezita Re: Genialne wezwanie Chaveza do Obamy! 08.03.09, 23:31 oh, problema, bo mumia stal sie wlasnie kapitalizm. Viva socialismo! Jeszcze nie ostygl, a juz jest mumia-;) Odpowiedz Link Zgłoś
hubert100 Re: Genialne wezwanie Chaveza do Obamy! 08.03.09, 23:58 Socjalizm w amerykanskim wydaniu juz kwitnie.Upanstwawia sie przez pieniadze podatkownikow wszystkie instytucje co kapitalisci rozkradli i polozyli na lopatki.To co dalej jakos jeszcze dziala i przynosi dochody to nadal jest w lapach kapitalizmu.Ten rak niszczy gospodarki i cale narody. Czy nie lepiej takiemu co siedzi w panstwowym czy komunalnym mieszkaniu, ubogim ale dajacym sie mieszkac niz rodzinie w USA co stracila dom ,poszla do kampera czy spi w samochodzie.Ci ludzie wykanczaja sie psychicznie. Ojciec potrafi zastrzelic cala rodzine i siebie samwgo.Nawet jak jakos prztrwaja to z rodziny i z dzieci zostaja strzepy. Odpowiedz Link Zgłoś
chavezita powtorka z lat 1930 juz sie zaczela na dobre 09.03.09, 00:13 jasne, ze ludziom lepiej w socjalizmie, bo kapitakizm zabija. www.dailymail.co.uk/news/worldnews/article-1159677/Pictured-The-credit-crunch-tent-city-returned-haunt-America.html Odpowiedz Link Zgłoś
hubert100 Re: powtorka z lat 1930 juz sie zaczela na dobre 09.03.09, 01:43 Dlaczego ta zaraza nie zagwarantuje w Konstytucji USA ze kazdy obywatel ma miec zagwarantowany dach nad glowa.Bo czlowiek nie ma tej mozliwosci jak dzikie zwierze. Martwia sie ci zrobia te biale niedzwiedzie jak sie lod roztopi????? (podobno rozmnarzaja sie jeszcze lepiej). Odpowiedz Link Zgłoś
hubert100 Re: powtorka z lat 1930 juz sie zaczela na dobre 09.03.09, 04:34 Tu gosc napisal jak zalatwili ludzi... news.goldseek.com/InternationalForecaster/1236578820.php Odpowiedz Link Zgłoś
de_oakville Re: powtorka z lat 1930 juz sie zaczela na dobre 09.03.09, 12:45 chavezita napisała: > jasne, ze ludziom lepiej w socjalizmie, bo kapitakizm zabija. Najbardziej to chyba jednak "papieros zabija". Zemsta Indian na bialych za ich poczynania w Ameryce Polnocnej. A mimo to wielu mlodych i nie tylko mlodych daje sie bezmyslnie "uwiesc" "papierosowi" i "fajce", niestety, nie "fajce pokoju". Co jeszcze zabija? "Predkosc zabija" - "La vitesse tue!" to napis przy wielu szosach w kanadyjskiej prowincji Quebec. Mussolini za szybko pedzil w latach 30-tych, wiec nie nalezaloby z niego brac przykladu. Czarne koszule, czerwone koszule, a w koncu bez koszuli, kaputt. Jesli "genialny" Chavez stesknil sie za socjalizmem to powinien przeniesc sie do Szwecji. Bo socjalizm w kubanskim wydaniu, czy wenezuelskim wydaniu albo w PRL-owskim predzej czy pozniej dojdzie do stanu, ktory mozna najlepiej okreslic jednym slowem: "kaputt". Odpowiedz Link Zgłoś
hubert100 Re: powtorka z lat 1930 juz sie zaczela na dobre 09.03.09, 16:22 Kapciowy zapomnial o wydaniu "socjalizmu" w Costa Ryce.Kazdy ma ubezpieczenie lekarskie za $20 na miesiac. Bezdomnych nigdzie nie widzialem. A najwiekszy "kaput" to zrobi imperializm USA. Odpowiedz Link Zgłoś
habeas_corpus Re: Genialne wezwanie Chaveza do Obamy! 09.03.09, 14:36 Czy Hugo Chavez zaczął już budować sobie Mauzoleum? Specjaliści od mumii Lenina będą chyba niedługo do wzięcia... Odpowiedz Link Zgłoś
hubert100 Re: Genialne wezwanie Chaveza do Obamy! 09.03.09, 16:16 Zapluwala sie imperialistyczna zaraza ze Fidel ma miljardy co ukradl ludziom. Okazalo sie ze ma pare mundurow wojskowych, Hugo tak samo, Mao tez. Nie ma co do polskich zlodzieji porownywac. A w USA to sa zlodzieje "wszechswiata". Wlasnie mamy teraz tego efect. Takie dwie kobiety wlasnie wrocily z Kuby.Hotel zwykly, wanna obdrapana ale jedna co miala problemy ze spaniem spala jak susel.Ogladala materac jaka marka ale marki nie bylo.Ludzie bardzo przyjemni nie natarczywi jak w Meksyku no i zupelne bezpieczenstwo wszedzie gdzie bys nie poszedl. W hotelu bylo polowa gosci z Quebecu. Wielu takich co przyjezdza 2 -3 razy na rok i do tego samego hotelu. Czuja sie jak w rodzinie.Jedzenie nie wyszukane ale dobre. Pieczone kurczaki to tak smakowaly jak polskie z przed 40 lat. PS Wlasnie ostrzegali w TV przed wyjazdami do Meksyku, niebezpiecznie,wojny gangow, polowa policji wspolpracuje z gangami. 6000 zamordowanych w zeszlym roku. Odpowiedz Link Zgłoś
przyjacielameryki Re: Genialne wezwanie Chaveza do Obamy! 09.03.09, 16:55 Hubert, polskie kurczaki smakowały 40 lat temu i obecnie. A ziemniaczki polskie z wołowinką w sosie śmietanowym z pieczarkami, a bigosik, a polski chleb(nie ma porównania z tym zachodnim obrzydlistwem pszennym - niby chleb a jak ciasto)z chrupiącą skórką, a polski żurek a flaczki a barszczyk czerwony z uszkami, a rosołek z makaronem. No ale polska pomidorówka z prawdziwych pomidorów z makaronem - pycha!, grzybowa z borowików a schabowy z kapustą zasmażaną, a polskie pirogi z kapustą i grzybami, z mięsem, z soczewicą a polski karp smażony w panierce, . . . . . . . już nie mogę dłużej, muszę coś zjeść! Odpowiedz Link Zgłoś
hubert100 Re: Genialne wezwanie Chaveza do Obamy! 09.03.09, 17:29 No ci co ostatnio byli to mowili ze idziecie do przodu i macie juz duzo amerykanskich produktow.Swinki to juz niedlugo to bedziecie sami zrec bo jeszcze jeden numer i Rosja nic nie wezmie.Polskie kurczaki to sa juz chlorowane tak jak i tu. Chyba ze pujdziesz do chlopa i kupisz takiego co lata po zagrodzie. Podobno juz sie pokazali "opasli". A co sie stalo z szynka Krakus? Juz jej nigdzie tu nie kupisz. Czy jecie ja sami w Polsce jako 100% zwrotu z eksportu??? Odpowiedz Link Zgłoś
przyjacielameryki Re: Genialne wezwanie Chaveza do Obamy! 09.03.09, 17:34 "Krakus" to był eksport w czasach komunistycznych. Ja tego badziewia nie jadłem tak jak i innych puszek. Obecnie nie wiem co z Krakusem, ale podobnych polskich produktów jest olbrzymia ilość ale ja tego nie jem. Odpowiedz Link Zgłoś
habeas_corpus Re: Genialne wezwanie Chaveza do Obamy! 09.03.09, 18:43 To mówisz, że w socjalizmie taki raj, że nawet bezsenność się sama leczy? Wierzę w to głęboko, przecież w miejscu narodzin Wielkiego Wodza Kim Ir Sena trawa jest wiecznie zielona i słońce stale świeci! - Ja drugoj takoj strany nie znaju gdie tak wol'no dyszyt czełowiek! Odpowiedz Link Zgłoś
hubert100 Re: Genialne wezwanie Chaveza do Obamy! 09.03.09, 19:30 Nie tylko bezsennosc ale zupelnie dobrze i zeby za 15% ceny w US. Niestety zyjacy w "wolnosci" Yanki nie moga Kuby odwiedzic pod grozba kary wiezienia... Wole "wolnosc" kanadyjska. Odpowiedz Link Zgłoś
chavezita cala AL wybrala socjalizm, USA nie maja wyjscia 09.03.09, 17:52 musza isc ta sama droga, bo kapitaklizm zbankrutowal je totalnie. Odpowiedz Link Zgłoś
des4 Re: cala AL wybrala socjalizm, USA nie maja wyjsc 09.03.09, 19:19 na czym będzie polegało wprowadzenie socjalizmu w USA towarzyszko??? jakieś konkreciki poproszę... Odpowiedz Link Zgłoś
hubert100 Re: cala AL wybrala socjalizm, USA nie maja wyjsc 09.03.09, 19:38 Amerykanski "socjalizm" polega na tym ze upanstwawia sie i pakuje na glowe i wlasnosc podatkownikow caly ten shit co "wyprodukowal" kapitalizm.Kapitalisci uratowani a podatkownicy "socjalisci" nie splaca tych dlugow i strat tak jak tu mowia do 4 pokolenia.... Odpowiedz Link Zgłoś
chavezita na nacjonalizacji i uspoldzielczeniu wiekszych 09.03.09, 20:15 przedsiebiorstw i bankow, vide AL. Kapitaklizm dobil Ameryke i ona szybko stacza sie do poziomu Afryki. Odpowiedz Link Zgłoś
des4 Re: na nacjonalizacji i uspoldzielczeniu wiekszyc 09.03.09, 20:25 dlaczego majtki mają byc produkowane przez przedsiębiorstwo państwowe??? czy to spowoduje że majtki będą lepsze??? na czym polegaga "afrykański" poziom Ameryki??? jakie czynniki biedrzesz tu pod uwagę??? na czym polega "dobicie" aAmeryki??? Odpowiedz Link Zgłoś
chavezita Re: na nacjonalizacji i uspoldzielczeniu wiekszyc 09.03.09, 20:38 przedsiebiorstwa powinny byc wspolwlasnoscia panstwa i zalogi, a nie kapitalistow - pasozytow. zaloga dbajac o o swoje zarobki bedzie dbala o jakosc towarow, a zyski pojda na godziwe wynagrodzenia dla pracownikow oraz na cele spoleczne. Usuniecie krwiopijcy i pasozyta - kapitalisty z procesu produkcyjnego wszystkim wyjdzie na dobre. Ze kapitalizm doprowadzil USA i swiat do bankructwa, to widzimy na wlasne oczy. on juz nigdy sie nie podzwignie, wiec nie ma wyjscia. Odpowiedz Link Zgłoś
des4 Re: na nacjonalizacji i uspoldzielczeniu wiekszyc 09.03.09, 21:36 chavezita napisała: > przedsiebiorstwa powinny byc wspolwlasnoscia panstwa i zalogi, jeszcze raz się pytam, dlaczego państwo ma produkować majtki???? a nie > kapitalistow - pasozytow. śmieszne i niemodne... zaloga dbajac o o swoje zarobki bedzie > dbala o jakosc towarow, a zyski pojda na godziwe wynagrodzenia dla > pracownikow oraz na cele spoleczne. już to przerabialiśmy gdzieś, kiedyś...efekty są znane... podaj konkretnie w "godziwe wynagrodzenie" w USD np. operatora obsługi cargo na lotnisku midway w Chicago... Usuniecie krwiopijcy i pasozyta - śmieszne i niemodne... > kapitalisty z procesu produkcyjnego wszystkim wyjdzie na dobre. Ze > kapitalizm doprowadzil USA i swiat do bankructwa, na czy polega proces bankructwa USA??? to widzimy na > wlasne oczy. on juz nigdy sie nie podzwignie, wiec nie ma wyjscia. prorok??? upadek USA wieszczy się od ponad 200 lat... Odpowiedz Link Zgłoś
chavezita pisze o spoldzielczym wytwarzaniu majtek i innych 09.03.09, 23:10 towarow, a zyskach idacych w calosci na wynagrodzenia dla ludzi pracy oraz na cele spoleczne do skarbu panstwa. Nie przeszkadza to jednak nikomu wytwarzac majtki dla siebie i rodziny. Jesli nie widzisz upadku gospodarki USA, to znaczy rzeczywistosc do ciebie nie dociera, wiec nie zrozumiesz zadnych argumentow i dyskusja z toba jest jalowa. sorry Odpowiedz Link Zgłoś
habeas_corpus Re: na nacjonalizacji i uspoldzielczeniu wiekszyc 09.03.09, 21:40 chavezita napisała: > przedsiebiorstwa powinny byc wspolwlasnoscia panstwa i zalogi, a nie > kapitalistow - pasozytow. zaloga dbajac o o swoje zarobki bedzie > dbala o jakosc towarow, a zyski pojda na godziwe wynagrodzenia dla > pracownikow oraz na cele spoleczne. I żebym był zawsze piękny, młody, zdrowy i bogaty... Odpowiedz Link Zgłoś
hubert100 Re: na nacjonalizacji i uspoldzielczeniu wiekszyc 09.03.09, 21:46 Tak sie wlasnie Harley-Davidson uratowal. Zaloga przejela fabryke, idzie zupelnie dobrze i do Chin jej nie przeniesli. Odpowiedz Link Zgłoś
chavezita Re: na nacjonalizacji i uspoldzielczeniu wiekszyc 09.03.09, 23:12 Tak tez Wenezuleczycy i inni latynosi przejeli fabryki, z ktorych wykopali obcych kapitalistow. Odpowiedz Link Zgłoś
chavezita afrykanizacja USA, czyli zamiennie w III swiat 09.03.09, 20:46 polega na rozszerzajacej sie nedzy i bezdomnosci Amerykanow. Tak wlasnie jak na obrazkach wygladaja slumsy wokol miast afrykanskich. Dobicie USA polega na nieodwracalnym zniszczeniu gospodarki globalizacja i gigantycznymi grabiezami pzrez oligarchow, oraz probach kreowania wirtualnej gospodarki i rzeczywiscoci przez pompowanie do nich wirtualnej kasy. To jest szalenstwo, ktorego efekty widac jak na dloni - gospidarka coraz bardziej sie zapada, przybywa bezdomnych, bezrobotnych, glodujacych... www.dailymail.co.uk/news/worldnews/article-1159677/Pictured-The-credit-crunch-tent-city-returned-haunt-America.html Odpowiedz Link Zgłoś
des4 Re: afrykanizacja USA, czyli zamiennie w III swia 09.03.09, 21:39 chavezita napisała: > polega na rozszerzajacej sie nedzy i bezdomnosci Amerykanow. Tak > wlasnie jak na obrazkach wygladaja slumsy wokol miast afrykanskich. bez wody prądu i kanalizacji??? gdzie są te slumsy w USA rad bym ujrzeć... > Dobicie USA polega na nieodwracalnym zniszczeniu gospodarki > globalizacja i gigantycznymi grabiezami pzrez oligarchow, oraz > probach kreowania wirtualnej gospodarki i rzeczywiscoci przez > pompowanie do nich wirtualnej kasy. a teraz spróbuj po polskiemu... To jest szalenstwo, ktorego > efekty widac jak na dloni - gospidarka coraz bardziej sie zapada, > przybywa bezdomnych, bezrobotnych, glodujacych... ile usób zmiarło z głodu w USA??? > > www.dailymail.co.uk/news/worldnews/article-1159677/Pictured-The-credit-crunch-tent-city-returned-haunt-America.html Doda kupiła nowe silikony...to news dnia w Superekspresie, czyli prasie z tej samje pólki... Odpowiedz Link Zgłoś
papalaya Re: afrykanizacja USA, czyli zamiennie w III swia 09.03.09, 21:44 Amerykanie, nie chcą socjalizmu. Odpowiedz Link Zgłoś
hubert100 Re: afrykanizacja USA, czyli zamiennie w III swia 09.03.09, 21:57 Moze dostaja to na co zasluguja? Najleprzy przyklad to ten des. Czy to czasem nie od deski??? Jak ma jeszcze komunistyczne majtki na dupie Made in China to nie jest jeszcze tak zle...PS Papalaya czy ty piszesz z Afryki?? Odpowiedz Link Zgłoś
chavezita Re: afrykanizacja USA, czyli zamiennie w III swia 09.03.09, 23:02 Amerykanie chca socjalizmu, dlatego masowo zaglosowali na Obame i 80% popiera jego reformy. watpliwe tylko, czy one cos pomoga, w obecnej sytuacji potrzebna jest raczej rewolucja Odpowiedz Link Zgłoś
chavezita Re: afrykanizacja USA, czyli zamiennie w III swia 09.03.09, 23:00 tak, bez wody, padu i kanalizacji, zobacz te slumsy namiotow pod Sacramento w zalaczonym watku. Z glodu, nedzy, chorob w USA umiera sie powoli, po drodze jest ocean ponizenia, nedzy i cierpienia. Odpowiedz Link Zgłoś
hubert100 Re: afrykanizacja USA, czyli zamiennie w III swia 10.03.09, 02:08 Na Oprah Show, Oprah pokazywala slamy amerykanskie. Takich chyba to nawet w Afryce nie znajdziesz.... Odpowiedz Link Zgłoś
chavezita Re: afrykanizacja USA, czyli zamiennie w III swia 10.03.09, 20:51 musza byc smumsy i nedza w kraju, gdzie kilkudziesieciu oligarchow okrada caly narod ze wszystkiego. Odpowiedz Link Zgłoś
habeas_corpus Re: afrykanizacja USA, czyli zamiennie w III swia 10.03.09, 12:53 chavezita napisała: > tak, bez wody, padu i kanalizacji, zobacz te slumsy namiotow pod > Sacramento w zalaczonym watku. Z glodu, nedzy, chorob w USA umiera > sie powoli, po drodze jest ocean ponizenia, nedzy i cierpienia. Nie tak jak w Chinach gdzie wszystkie środki produkcji należą do państwa. Tam ludzie zbliżają się już do nieśmiertelności! Odpowiedz Link Zgłoś
hubert100 Re: afrykanizacja USA, czyli zamiennie w III swia 10.03.09, 15:55 Korpus optymista amerykanski zmartwil sie sytuacja w kraju i mowi do kolegi:jak ta dalej pujdzie to bedziemy gowna jesc.Kolega byl raczej pesymistycznie nastawiony, zafrasowal sie gleboko i odpowiedzial: To sie zgadza ale martwi mnie to ze moze dla wszystkich nie wystarczyc.... Odpowiedz Link Zgłoś
hubert100 Re: huUBert, zazdroszczę ci odlotów 09.03.09, 18:39 Kogut z Tampa!! www.dissidentvoice.org/2009/03/chavez-a-cockfight-and-the-caracazo/ Odpowiedz Link Zgłoś
przyjacielameryki Re: huUBert, zazdroszczę ci odlotów 09.03.09, 18:51 des4 napisał: > napisz co palisz i daj mi namiary na swojego dealera... > > różnych idiotów to forum rodziło, ale ty przebijasz nawet kanadoli z > F Polonia, hehe... > > VEOT Jak to się mówi? Aaa, wyluzuj chłopaczku - tak dla zdrowia. Odpowiedz Link Zgłoś
hubert100 Re: huUBert, zazdroszczę ci odlotów 09.03.09, 19:32 Spiesz sie z przyjazdem do US przyjacielu bo moga przyjsc niebezpieczne czasy.... Odpowiedz Link Zgłoś
hubert100 Re: huUBert, zazdroszczę ci odlotów 09.03.09, 20:12 Postaraj sie o pozwolenie przyjacielu albo napisz na plecach "przyjacielameryki" moze pomoze???? www.dissidentvoice.org/2009/03/national-rifle-association-to-arm-church-members/ Odpowiedz Link Zgłoś
komarowo ROTFL 10.03.09, 13:48 Który wariant socajlizmu proponujecie, wraz z półpiśmiennym dziwolągiem z kanadyjskiego jackowa: 1. Bolszyj Hołodomor 2. Pol-Pot/Kim Dżong Il 3. Tow. Bierut i Gułag ili 4. Tow. Fidel 'el pariaso' Kastro? Pytam z ciekawości, bo póki co ceny żywności w raju tow. Małpiatki Haveza w zeszłym roku wzrosły o 45%, inflacja 38% a ceny ropy bul, bul, bul, spadają i spadają. :-) Odpowiedz Link Zgłoś
hubert100 Re: ROTFL 10.03.09, 15:46 Ida,ida do gory. Poczekaj tak z rok a z komarow zaczna robic biodiesel.... Odpowiedz Link Zgłoś
hubert100 Re: ROTFL 10.03.09, 17:08 Komarek, zapomniales o "ukrainskim rozwiazaniu"? en.rian.ru/russia/20090310/120500839.html Odpowiedz Link Zgłoś
chavezita dzis gulagi sa raczej w USA na Guantanamo 10.03.09, 20:52 i w innych miejscach Odpowiedz Link Zgłoś
bezportek Guantanamo jest na Kubie, kup sobie mape 10.03.09, 22:37 I nie przejmuj sie tak losem dupka chveza, ersatz hitlerka Wenezueli. Kiedy obywatele kraju wykopia go wreszcie, odleci sobie do Europy i bedzie zyl na Lazurowym Wybrzezu w sasiedztwie ruskich gangsta i emerytowanych ho's z hollywood. A jego poplecznicy zostana na pastwe hanby. Tak malpom bywa. Odpowiedz Link Zgłoś
chavezita Re: Guantanamo jest na Kubie, kup sobie mape 10.03.09, 22:49 i co z tego ze na Kubie, ale to amerykanska wlasnosc i amerykanski gulag. Jak na razie, to Chavez wygrywa i smieje sie ze zbankrutowanych kapitaklistow w kulak.:) Odpowiedz Link Zgłoś
hubert100 Re: Guantanamo jest na Kubie, kup sobie mape 11.03.09, 01:42 W. Buffett powiedzial ze Emperor jest nie tylko ze bez ubrania ale i bez portek.(majtek) PS. Dobrze ze temu bezportkowi nic nie wisi bo by wstydu przyniosl... Odpowiedz Link Zgłoś
bezportek Nie zazdrosc, hubciu, wez pigulke 11.03.09, 16:39 A w przypadku genialnego chaveza, ubranie wladcy jest z lateksu, nawilzane i elektronicznie skontrolowane. Odpowiedz Link Zgłoś
hubert100 Re: Nie zazdrosc, hubciu, wez pigulke 11.03.09, 17:20 Chevez dogaduje sie dobrze z Chinami tak ze "ubrania" mu nie zabraknie.W US tez moze tragedii nie bedzie? Maja przeciez Wal*Mart.... Odpowiedz Link Zgłoś
hubert100 Re: Nie zazdrosc, hubciu, wez pigulke 13.03.09, 22:28 W Meksyku traca portki... www.theoildrum.com/node/5172 Odpowiedz Link Zgłoś
qwardian Aurorko... 21.03.09, 22:05 ...Aurorko czy mogłabyś podać mi link do Aquanetu, niestety stracilem go wraz z danymi po wysłaniu komputera do naprawy. Z góry dziękuję.. Odpowiedz Link Zgłoś
chavezita tu jest .. 21.03.09, 22:17 nie mniej dziwie si, ze trafiasz tam poprzez linki. Napisz w okienku "szukaj aquanet i od razu sie tam znajdziesz. powodzenia:-) forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=13 Odpowiedz Link Zgłoś
mathias_sammer Re: tu jest .. 21.03.09, 22:23 bylem:-) jednak ty to ty. jak czujnosc. zaraz gdzie indziej wywale wniosek:))) m.s. Odpowiedz Link Zgłoś
mathias_sammer Re: tu jest ..ps 21.03.09, 22:29 wytniesz...czy puscisz wolno...:)..? m.s. Odpowiedz Link Zgłoś
chavezita Re: tu jest ..ps 21.03.09, 22:48 ja niczego ludziom nie wycinam, chyba ze jakies bestialskie porno, nie widze powodu zeby Ciebie wycinac...;-) Odpowiedz Link Zgłoś
bezportek Tematem jest kacyk chavez 22.03.09, 01:07 A nie pogaduszki jego lokajskiej czeredy. Albo macie cosik, towarzysze i towarzyszki, do powiedzenia, albo chociaz wyglupcie sie jak kazda przydrozna chavezita potrafi, dla smiechu i zabawy narodu, zeby kazdy wiedzial, jak debilne potrafia byc mutanty z lewej nogawki. Odpowiedz Link Zgłoś
hubert100 Re: Tematem jest kacyk chavez 22.03.09, 04:22 Aby gadac o nogawkach to trzeba miec portki... Odpowiedz Link Zgłoś
ii.ii Chavez bardzo mądrze i skutecznie 22.03.09, 10:36 oraz bez rozlewu krwi realuuje swoją rewolucję. USA Pójdą tą samą drogą, bo nie mają wyjścia. Odpowiedz Link Zgłoś