Dodaj do ulubionych

Genialne wezwanie Chaveza do Obamy!

08.03.09, 20:39
Obama nie ma wyjscia, musi isc doroga do socjalizmu, bo kapitalizm
zdechl ostatecznie i wszyscy w USA to wiedza.

lewica.pl/?id=18868
Obserwuj wątek
    • habeas_corpus Re: Genialne wezwanie Chaveza do Obamy! 08.03.09, 20:48
      Genialne?
      To tylko kolejne wydanie "Sozialismus o muerte"! Zwykły plagiat.
      • chavezita Re: Genialne wezwanie Chaveza do Obamy! 08.03.09, 20:53
        Prawda jest wieczna;)
        • habeas_corpus Re: Genialne wezwanie Chaveza do Obamy! 08.03.09, 22:57
          chavezita napisała:

          > Prawda jest wieczna;)

          Prawda? Oczywiście, że tak! Ale socjalizm tylko w postaci mumii ;)
          • chavezita Re: Genialne wezwanie Chaveza do Obamy! 08.03.09, 23:31
            oh, problema, bo mumia stal sie wlasnie kapitalizm. Viva socialismo!
            Jeszcze nie ostygl, a juz jest mumia-;)
            • hubert100 Re: Genialne wezwanie Chaveza do Obamy! 08.03.09, 23:58
              Socjalizm w amerykanskim wydaniu juz kwitnie.Upanstwawia sie przez
              pieniadze podatkownikow wszystkie instytucje co kapitalisci
              rozkradli i polozyli na lopatki.To co dalej jakos jeszcze dziala i
              przynosi dochody to nadal jest w lapach kapitalizmu.Ten rak niszczy
              gospodarki i cale narody. Czy nie lepiej takiemu co siedzi w
              panstwowym czy komunalnym mieszkaniu, ubogim ale dajacym sie
              mieszkac niz rodzinie w USA co stracila dom ,poszla do kampera czy
              spi w samochodzie.Ci ludzie wykanczaja sie psychicznie. Ojciec
              potrafi zastrzelic cala rodzine i siebie samwgo.Nawet jak jakos
              prztrwaja to z rodziny i z dzieci zostaja strzepy.
              • chavezita powtorka z lat 1930 juz sie zaczela na dobre 09.03.09, 00:13
                jasne, ze ludziom lepiej w socjalizmie, bo kapitakizm zabija.

                www.dailymail.co.uk/news/worldnews/article-1159677/Pictured-The-credit-crunch-tent-city-returned-haunt-America.html
                • hubert100 Re: powtorka z lat 1930 juz sie zaczela na dobre 09.03.09, 01:43
                  Dlaczego ta zaraza nie zagwarantuje w Konstytucji USA ze kazdy
                  obywatel ma miec zagwarantowany dach nad glowa.Bo czlowiek nie ma
                  tej mozliwosci jak dzikie zwierze. Martwia sie ci zrobia te biale
                  niedzwiedzie jak sie lod roztopi????? (podobno rozmnarzaja sie
                  jeszcze lepiej).
                  • hubert100 Re: powtorka z lat 1930 juz sie zaczela na dobre 09.03.09, 04:34
                    Tu gosc napisal jak zalatwili ludzi...


                    news.goldseek.com/InternationalForecaster/1236578820.php
                • de_oakville Re: powtorka z lat 1930 juz sie zaczela na dobre 09.03.09, 12:45
                  chavezita napisała:

                  > jasne, ze ludziom lepiej w socjalizmie, bo kapitakizm zabija.

                  Najbardziej to chyba jednak "papieros zabija". Zemsta Indian na
                  bialych za ich poczynania w Ameryce Polnocnej. A mimo to wielu
                  mlodych i nie tylko mlodych daje sie
                  bezmyslnie "uwiesc" "papierosowi" i "fajce", niestety, nie "fajce
                  pokoju". Co jeszcze zabija? "Predkosc zabija" - "La vitesse tue!" to
                  napis przy wielu szosach w kanadyjskiej prowincji Quebec. Mussolini
                  za szybko pedzil w latach 30-tych, wiec nie nalezaloby z niego brac
                  przykladu. Czarne koszule, czerwone koszule, a w koncu bez koszuli,
                  kaputt. Jesli "genialny" Chavez stesknil sie za socjalizmem to
                  powinien przeniesc sie do Szwecji. Bo socjalizm w kubanskim wydaniu,
                  czy wenezuelskim wydaniu albo w PRL-owskim predzej czy pozniej
                  dojdzie do stanu, ktory mozna najlepiej okreslic jednym
                  slowem: "kaputt".
                  • hubert100 Re: powtorka z lat 1930 juz sie zaczela na dobre 09.03.09, 16:22
                    Kapciowy zapomnial o wydaniu "socjalizmu" w Costa Ryce.Kazdy ma
                    ubezpieczenie lekarskie za $20 na miesiac. Bezdomnych nigdzie nie
                    widzialem. A najwiekszy "kaput" to zrobi imperializm USA.
            • habeas_corpus Re: Genialne wezwanie Chaveza do Obamy! 09.03.09, 14:36
              Czy Hugo Chavez zaczął już budować sobie Mauzoleum?

              Specjaliści od mumii Lenina będą chyba niedługo do wzięcia...
              • hubert100 Re: Genialne wezwanie Chaveza do Obamy! 09.03.09, 16:16
                Zapluwala sie imperialistyczna zaraza ze Fidel ma miljardy co ukradl
                ludziom. Okazalo sie ze ma pare mundurow wojskowych, Hugo tak samo,
                Mao tez. Nie ma co do polskich zlodzieji porownywac. A w USA to sa
                zlodzieje "wszechswiata". Wlasnie mamy teraz tego efect. Takie dwie
                kobiety wlasnie wrocily z Kuby.Hotel zwykly, wanna obdrapana ale
                jedna co miala problemy ze spaniem spala jak susel.Ogladala materac
                jaka marka ale marki nie bylo.Ludzie bardzo przyjemni nie natarczywi
                jak w Meksyku no i zupelne bezpieczenstwo wszedzie gdzie bys nie
                poszedl. W hotelu bylo polowa gosci z Quebecu. Wielu takich co
                przyjezdza 2 -3 razy na rok i do tego samego hotelu. Czuja sie jak w
                rodzinie.Jedzenie nie wyszukane ale dobre. Pieczone kurczaki to tak
                smakowaly jak polskie z przed 40 lat. PS Wlasnie ostrzegali w TV
                przed wyjazdami do Meksyku, niebezpiecznie,wojny gangow, polowa
                policji wspolpracuje z gangami. 6000 zamordowanych w zeszlym roku.
                • przyjacielameryki Re: Genialne wezwanie Chaveza do Obamy! 09.03.09, 16:55
                  Hubert, polskie kurczaki smakowały 40 lat temu i obecnie. A ziemniaczki polskie
                  z wołowinką w sosie śmietanowym z pieczarkami, a bigosik, a polski chleb(nie ma
                  porównania z tym zachodnim obrzydlistwem pszennym - niby chleb a jak ciasto)z
                  chrupiącą skórką, a polski żurek a flaczki a barszczyk czerwony z uszkami, a
                  rosołek z makaronem. No ale polska pomidorówka z prawdziwych pomidorów z
                  makaronem - pycha!, grzybowa z borowików a schabowy z kapustą zasmażaną, a
                  polskie pirogi z kapustą i grzybami, z mięsem, z soczewicą a polski karp smażony
                  w panierce, . . . . . . . już nie mogę dłużej, muszę coś zjeść!
                  • hubert100 Re: Genialne wezwanie Chaveza do Obamy! 09.03.09, 17:29
                    No ci co ostatnio byli to mowili ze idziecie do przodu i macie juz
                    duzo amerykanskich produktow.Swinki to juz niedlugo to bedziecie
                    sami zrec bo jeszcze jeden numer i Rosja nic nie wezmie.Polskie
                    kurczaki to sa juz chlorowane tak jak i tu. Chyba ze pujdziesz do
                    chlopa i kupisz takiego co lata po zagrodzie. Podobno juz sie
                    pokazali "opasli". A co sie stalo z szynka Krakus? Juz jej nigdzie
                    tu nie kupisz. Czy jecie ja sami w Polsce jako 100% zwrotu z
                    eksportu???
                    • przyjacielameryki Re: Genialne wezwanie Chaveza do Obamy! 09.03.09, 17:34
                      "Krakus" to był eksport w czasach komunistycznych. Ja tego badziewia nie jadłem
                      tak jak i innych puszek. Obecnie nie wiem co z Krakusem, ale podobnych polskich
                      produktów jest olbrzymia ilość ale ja tego nie jem.
                • habeas_corpus Re: Genialne wezwanie Chaveza do Obamy! 09.03.09, 18:43
                  To mówisz, że w socjalizmie taki raj, że nawet bezsenność się sama leczy?

                  Wierzę w to głęboko, przecież w miejscu narodzin Wielkiego Wodza Kim Ir Sena
                  trawa jest wiecznie zielona i słońce stale świeci!

                  - Ja drugoj takoj strany nie znaju gdie tak wol'no dyszyt czełowiek!
                  • hubert100 Re: Genialne wezwanie Chaveza do Obamy! 09.03.09, 19:30
                    Nie tylko bezsennosc ale zupelnie dobrze i zeby za 15% ceny w US.
                    Niestety zyjacy w "wolnosci" Yanki nie moga Kuby odwiedzic pod
                    grozba kary wiezienia... Wole "wolnosc" kanadyjska.
    • chavezita cala AL wybrala socjalizm, USA nie maja wyjscia 09.03.09, 17:52
      musza isc ta sama droga, bo kapitaklizm zbankrutowal je totalnie.
      • des4 Re: cala AL wybrala socjalizm, USA nie maja wyjsc 09.03.09, 19:19
        na czym będzie polegało wprowadzenie socjalizmu w USA towarzyszko???
        jakieś konkreciki poproszę...
        • hubert100 Re: cala AL wybrala socjalizm, USA nie maja wyjsc 09.03.09, 19:38
          Amerykanski "socjalizm" polega na tym ze upanstwawia sie i pakuje na
          glowe i wlasnosc podatkownikow caly ten shit co "wyprodukowal"
          kapitalizm.Kapitalisci uratowani a podatkownicy "socjalisci" nie
          splaca tych dlugow i strat tak jak tu mowia do 4 pokolenia....
        • chavezita na nacjonalizacji i uspoldzielczeniu wiekszych 09.03.09, 20:15
          przedsiebiorstw i bankow, vide AL. Kapitaklizm dobil Ameryke i ona
          szybko stacza sie do poziomu Afryki.
          • des4 Re: na nacjonalizacji i uspoldzielczeniu wiekszyc 09.03.09, 20:25
            dlaczego majtki mają byc produkowane przez przedsiębiorstwo
            państwowe??? czy to spowoduje że majtki będą lepsze???

            na czym polegaga "afrykański" poziom Ameryki??? jakie czynniki
            biedrzesz tu pod uwagę??? na czym polega "dobicie" aAmeryki???
            • chavezita Re: na nacjonalizacji i uspoldzielczeniu wiekszyc 09.03.09, 20:38
              przedsiebiorstwa powinny byc wspolwlasnoscia panstwa i zalogi, a nie
              kapitalistow - pasozytow. zaloga dbajac o o swoje zarobki bedzie
              dbala o jakosc towarow, a zyski pojda na godziwe wynagrodzenia dla
              pracownikow oraz na cele spoleczne. Usuniecie krwiopijcy i pasozyta -
              kapitalisty z procesu produkcyjnego wszystkim wyjdzie na dobre. Ze
              kapitalizm doprowadzil USA i swiat do bankructwa, to widzimy na
              wlasne oczy. on juz nigdy sie nie podzwignie, wiec nie ma wyjscia.
              • des4 Re: na nacjonalizacji i uspoldzielczeniu wiekszyc 09.03.09, 21:36
                chavezita napisała:

                > przedsiebiorstwa powinny byc wspolwlasnoscia panstwa i zalogi,

                jeszcze raz się pytam, dlaczego państwo ma produkować majtki????

                a nie
                > kapitalistow - pasozytow.

                śmieszne i niemodne...

                zaloga dbajac o o swoje zarobki bedzie
                > dbala o jakosc towarow, a zyski pojda na godziwe wynagrodzenia dla
                > pracownikow oraz na cele spoleczne.

                już to przerabialiśmy gdzieś, kiedyś...efekty są znane...

                podaj konkretnie w "godziwe wynagrodzenie" w USD np. operatora
                obsługi cargo na lotnisku midway w Chicago...

                Usuniecie krwiopijcy i pasozyta -

                śmieszne i niemodne...

                > kapitalisty z procesu produkcyjnego wszystkim wyjdzie na dobre. Ze
                > kapitalizm doprowadzil USA i swiat do bankructwa,

                na czy polega proces bankructwa USA???

                to widzimy na
                > wlasne oczy. on juz nigdy sie nie podzwignie, wiec nie ma wyjscia.

                prorok??? upadek USA wieszczy się od ponad 200 lat...
                • chavezita pisze o spoldzielczym wytwarzaniu majtek i innych 09.03.09, 23:10
                  towarow, a zyskach idacych w calosci na wynagrodzenia dla ludzi
                  pracy oraz na cele spoleczne do skarbu panstwa. Nie przeszkadza to
                  jednak nikomu wytwarzac majtki dla siebie i rodziny. Jesli nie
                  widzisz upadku gospodarki USA, to znaczy rzeczywistosc do ciebie nie
                  dociera, wiec nie zrozumiesz zadnych argumentow i dyskusja z toba
                  jest jalowa. sorry
              • habeas_corpus Re: na nacjonalizacji i uspoldzielczeniu wiekszyc 09.03.09, 21:40
                chavezita napisała:

                > przedsiebiorstwa powinny byc wspolwlasnoscia panstwa i zalogi, a nie
                > kapitalistow - pasozytow. zaloga dbajac o o swoje zarobki bedzie
                > dbala o jakosc towarow, a zyski pojda na godziwe wynagrodzenia dla
                > pracownikow oraz na cele spoleczne.
                I żebym był zawsze piękny, młody, zdrowy i bogaty...
              • hubert100 Re: na nacjonalizacji i uspoldzielczeniu wiekszyc 09.03.09, 21:46
                Tak sie wlasnie Harley-Davidson uratowal. Zaloga przejela fabryke,
                idzie zupelnie dobrze i do Chin jej nie przeniesli.
                • chavezita Re: na nacjonalizacji i uspoldzielczeniu wiekszyc 09.03.09, 23:12
                  Tak tez Wenezuleczycy i inni latynosi przejeli fabryki, z ktorych
                  wykopali obcych kapitalistow.
            • chavezita afrykanizacja USA, czyli zamiennie w III swiat 09.03.09, 20:46
              polega na rozszerzajacej sie nedzy i bezdomnosci Amerykanow. Tak
              wlasnie jak na obrazkach wygladaja slumsy wokol miast afrykanskich.
              Dobicie USA polega na nieodwracalnym zniszczeniu gospodarki
              globalizacja i gigantycznymi grabiezami pzrez oligarchow, oraz
              probach kreowania wirtualnej gospodarki i rzeczywiscoci przez
              pompowanie do nich wirtualnej kasy. To jest szalenstwo, ktorego
              efekty widac jak na dloni - gospidarka coraz bardziej sie zapada,
              przybywa bezdomnych, bezrobotnych, glodujacych...

              www.dailymail.co.uk/news/worldnews/article-1159677/Pictured-The-credit-crunch-tent-city-returned-haunt-America.html
              • des4 Re: afrykanizacja USA, czyli zamiennie w III swia 09.03.09, 21:39
                chavezita napisała:

                > polega na rozszerzajacej sie nedzy i bezdomnosci Amerykanow. Tak
                > wlasnie jak na obrazkach wygladaja slumsy wokol miast
                afrykanskich.

                bez wody prądu i kanalizacji??? gdzie są te slumsy w USA rad bym
                ujrzeć...

                > Dobicie USA polega na nieodwracalnym zniszczeniu gospodarki
                > globalizacja i gigantycznymi grabiezami pzrez oligarchow, oraz
                > probach kreowania wirtualnej gospodarki i rzeczywiscoci przez
                > pompowanie do nich wirtualnej kasy.

                a teraz spróbuj po polskiemu...

                To jest szalenstwo, ktorego
                > efekty widac jak na dloni - gospidarka coraz bardziej sie zapada,
                > przybywa bezdomnych, bezrobotnych, glodujacych...


                ile usób zmiarło z głodu w USA???
                >
                > www.dailymail.co.uk/news/worldnews/article-1159677/Pictured-The-credit-crunch-tent-city-returned-haunt-America.html

                Doda kupiła nowe silikony...to news dnia w Superekspresie, czyli
                prasie z tej samje pólki...
                • papalaya Re: afrykanizacja USA, czyli zamiennie w III swia 09.03.09, 21:44
                  Amerykanie, nie chcą socjalizmu.
                  • hubert100 Re: afrykanizacja USA, czyli zamiennie w III swia 09.03.09, 21:57
                    Moze dostaja to na co zasluguja? Najleprzy przyklad to ten des. Czy
                    to czasem nie od deski??? Jak ma jeszcze komunistyczne majtki na
                    dupie Made in China to nie jest jeszcze tak zle...PS Papalaya czy ty
                    piszesz z Afryki??
                  • chavezita Re: afrykanizacja USA, czyli zamiennie w III swia 09.03.09, 23:02
                    Amerykanie chca socjalizmu, dlatego masowo zaglosowali na Obame i
                    80% popiera jego reformy. watpliwe tylko, czy one cos pomoga, w
                    obecnej sytuacji potrzebna jest raczej rewolucja
                • chavezita Re: afrykanizacja USA, czyli zamiennie w III swia 09.03.09, 23:00
                  tak, bez wody, padu i kanalizacji, zobacz te slumsy namiotow pod
                  Sacramento w zalaczonym watku. Z glodu, nedzy, chorob w USA umiera
                  sie powoli, po drodze jest ocean ponizenia, nedzy i cierpienia.
                  • hubert100 Re: afrykanizacja USA, czyli zamiennie w III swia 10.03.09, 02:08
                    Na Oprah Show, Oprah pokazywala slamy amerykanskie. Takich chyba to
                    nawet w Afryce nie znajdziesz....
                    • chavezita Re: afrykanizacja USA, czyli zamiennie w III swia 10.03.09, 20:51
                      musza byc smumsy i nedza w kraju, gdzie kilkudziesieciu oligarchow
                      okrada caly narod ze wszystkiego.
                  • habeas_corpus Re: afrykanizacja USA, czyli zamiennie w III swia 10.03.09, 12:53
                    chavezita napisała:

                    > tak, bez wody, padu i kanalizacji, zobacz te slumsy namiotow pod
                    > Sacramento w zalaczonym watku. Z glodu, nedzy, chorob w USA umiera
                    > sie powoli, po drodze jest ocean ponizenia, nedzy i cierpienia.

                    Nie tak jak w Chinach gdzie wszystkie środki produkcji należą do państwa. Tam
                    ludzie zbliżają się już do nieśmiertelności!
                    • hubert100 Re: afrykanizacja USA, czyli zamiennie w III swia 10.03.09, 15:55
                      Korpus optymista amerykanski zmartwil sie sytuacja w kraju i mowi do
                      kolegi:jak ta dalej pujdzie to bedziemy gowna jesc.Kolega byl raczej
                      pesymistycznie nastawiony, zafrasowal sie gleboko i odpowiedzial: To
                      sie zgadza ale martwi mnie to ze moze dla wszystkich nie
                      wystarczyc....
    • hubert100 Re: huUBert, zazdroszczę ci odlotów 09.03.09, 18:39
      Kogut z Tampa!!


      www.dissidentvoice.org/2009/03/chavez-a-cockfight-and-the-caracazo/


    • przyjacielameryki Re: huUBert, zazdroszczę ci odlotów 09.03.09, 18:51
      des4 napisał:

      > napisz co palisz i daj mi namiary na swojego dealera...
      >
      > różnych idiotów to forum rodziło, ale ty przebijasz nawet kanadoli z
      > F Polonia, hehe...
      >
      > VEOT

      Jak to się mówi? Aaa, wyluzuj chłopaczku - tak dla zdrowia.
      • hubert100 Re: huUBert, zazdroszczę ci odlotów 09.03.09, 19:32
        Spiesz sie z przyjazdem do US przyjacielu bo moga przyjsc
        niebezpieczne czasy....
      • hubert100 Re: huUBert, zazdroszczę ci odlotów 09.03.09, 20:12
        Postaraj sie o pozwolenie przyjacielu albo napisz na
        plecach "przyjacielameryki" moze pomoze????

        www.dissidentvoice.org/2009/03/national-rifle-association-to-arm-church-members/
    • komarowo ROTFL 10.03.09, 13:48
      Który wariant socajlizmu proponujecie, wraz z półpiśmiennym dziwolągiem z
      kanadyjskiego jackowa:
      1. Bolszyj Hołodomor
      2. Pol-Pot/Kim Dżong Il
      3. Tow. Bierut i Gułag
      ili
      4. Tow. Fidel 'el pariaso' Kastro?

      Pytam z ciekawości, bo póki co ceny żywności w raju tow. Małpiatki Haveza w
      zeszłym roku wzrosły o 45%, inflacja 38% a ceny ropy bul, bul, bul, spadają i
      spadają.
      :-)
      • hubert100 Re: ROTFL 10.03.09, 15:46
        Ida,ida do gory. Poczekaj tak z rok a z komarow zaczna robic
        biodiesel....
      • hubert100 Re: ROTFL 10.03.09, 17:08
        Komarek, zapomniales o "ukrainskim rozwiazaniu"?

        en.rian.ru/russia/20090310/120500839.html
      • chavezita dzis gulagi sa raczej w USA na Guantanamo 10.03.09, 20:52
        i w innych miejscach
        • bezportek Guantanamo jest na Kubie, kup sobie mape 10.03.09, 22:37
          I nie przejmuj sie tak losem dupka chveza, ersatz hitlerka
          Wenezueli. Kiedy obywatele kraju wykopia go wreszcie, odleci sobie
          do Europy i bedzie zyl na Lazurowym Wybrzezu w sasiedztwie ruskich
          gangsta i emerytowanych ho's z hollywood.
          A jego poplecznicy zostana na pastwe hanby. Tak malpom bywa.
          • chavezita Re: Guantanamo jest na Kubie, kup sobie mape 10.03.09, 22:49
            i co z tego ze na Kubie, ale to amerykanska wlasnosc i amerykanski
            gulag. Jak na razie, to Chavez wygrywa i smieje sie ze
            zbankrutowanych kapitaklistow w kulak.:)
            • hubert100 Re: Guantanamo jest na Kubie, kup sobie mape 11.03.09, 01:42
              W. Buffett powiedzial ze Emperor jest nie tylko ze bez ubrania ale i
              bez portek.(majtek) PS. Dobrze ze temu bezportkowi nic nie wisi bo
              by wstydu przyniosl...
              • bezportek Nie zazdrosc, hubciu, wez pigulke 11.03.09, 16:39
                A w przypadku genialnego chaveza, ubranie wladcy jest z lateksu,
                nawilzane i elektronicznie skontrolowane.
                • hubert100 Re: Nie zazdrosc, hubciu, wez pigulke 11.03.09, 17:20
                  Chevez dogaduje sie dobrze z Chinami tak ze "ubrania" mu nie
                  zabraknie.W US tez moze tragedii nie bedzie? Maja przeciez
                  Wal*Mart....
                  • hubert100 Re: Nie zazdrosc, hubciu, wez pigulke 13.03.09, 22:28
                    W Meksyku traca portki...

                    www.theoildrum.com/node/5172
    • qwardian Aurorko... 21.03.09, 22:05
      ...Aurorko czy mogłabyś podać mi link do Aquanetu, niestety
      stracilem go wraz z danymi po wysłaniu komputera do naprawy. Z góry
      dziękuję..
      • chavezita tu jest .. 21.03.09, 22:17
        nie mniej dziwie si, ze trafiasz tam poprzez linki. Napisz w
        okienku "szukaj aquanet i od razu sie tam znajdziesz. powodzenia:-)

        forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=13
        • mathias_sammer Re: tu jest .. 21.03.09, 22:23
          bylem:-) jednak ty to ty. jak czujnosc. zaraz gdzie indziej wywale
          wniosek:)))
          m.s.
          • mathias_sammer Re: tu jest ..ps 21.03.09, 22:29
            wytniesz...czy puscisz wolno...:)..?
            m.s.
            • chavezita Re: tu jest ..ps 21.03.09, 22:48
              ja niczego ludziom nie wycinam, chyba ze jakies bestialskie porno,
              nie widze powodu zeby Ciebie wycinac...;-)
              • bezportek Tematem jest kacyk chavez 22.03.09, 01:07
                A nie pogaduszki jego lokajskiej czeredy. Albo macie cosik,
                towarzysze i towarzyszki, do powiedzenia, albo chociaz wyglupcie sie
                jak kazda przydrozna chavezita potrafi, dla smiechu i zabawy narodu,
                zeby kazdy wiedzial, jak debilne potrafia byc mutanty z lewej
                nogawki.
                • hubert100 Re: Tematem jest kacyk chavez 22.03.09, 04:22
                  Aby gadac o nogawkach to trzeba miec portki...
    • ii.ii Chavez bardzo mądrze i skutecznie 22.03.09, 10:36
      oraz bez rozlewu krwi realuuje swoją rewolucję. USA Pójdą tą samą
      drogą, bo nie mają wyjścia.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka