Gość: feri-73 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.03, 10:10 W takich chwilach nachodzi mnie myśl -Dobrze że urodziłęm się w Polsce Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Maddrake Re: Eksplozja samochodu w centrum Moskwy IP: 62.148.86.* 09.12.03, 10:21 Cholera, dwa tygodnie temu tam byłem... dlaczego mordują cywili?! Niech się wysadzają przy obiektach wojskowych lub strategicznych !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: grg Re: Eksplozja samochodu w centrum Moskwy IP: *.artcom.pl / *.jawnet.pl 09.12.03, 10:54 Gość portalu: Maddrake napisał(a): > Cholera, dwa tygodnie temu tam byłem... dlaczego mordują > cywili?! Niech się wysadzają przy obiektach wojskowych lub > strategicznych !!! A przyczepie sie do slow "przy obiektach strategicznych": jak Kreml to nie jest obiekt strategiczny, to ja nie wiem co jest. Oba palace prezydenckie w Groznym zostaly zrownane z ziemia, przy czym w pierwszym, slynnym (byla siedziba Partii z czasow ZSRR), zginelo tez i kilkudziesieciu znajdujacych sie tam jencow rosyjskich. Nas mnogo, czapkami ich nakryjemy? Natomiast przy pierwszym ataku na palac#2 zamiast w niego przylozyli rakieta taktyczna w czynny szpital poloznicy. Co prawda kolejne byly bardziej skuteczne, to znaczy w ciagu 4 miesiecy zrownali z ziemia palac, wszystko wokol i w dalszej okolicy tez. Jak ktos chcialby sprawdzic, jak wyglada centrum innego miasta po eksplozjach licznych: www.tet68.net/grozny/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wsiok Re: Eksplozja samochodu w centrum Moskwy IP: *.biaman.pl 09.12.03, 15:38 Grzesiu co się dzieje z twoją retoryką ?? zaburzenia osobowości ?? dlaczego tu nie wypędasz kacapskiej swołoczy za Urał ?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: grg Re: Eksplozja samochodu w centrum Moskwy IP: *.artcom.pl / *.jawnet.pl 10.12.03, 11:15 Gość portalu: Wsiok napisał(a): > Grzesiu co się dzieje z twoją retoryką ?? zaburzenia > osobowości ?? dlaczego tu nie wypędasz kacapskiej swołoczy za > Urał ?? Pewnie dlatego, ze nie palam wcale nienawiscia do rosyjskich Zydow ("kacapow"). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pytanie dlaczego mordują cywili??? IP: *.chello.pl 09.12.03, 12:12 Gość portalu: Maddrake napisał(a): > Cholera, dwa tygodnie temu tam byłem... dlaczego mordują > cywili?! Niech się wysadzają przy obiektach wojskowych lub > strategicznych !!! dlaczego mordują [w czeczenii] cywili?! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hjg ZABIC PUTINA IP: 158.75.29.* 09.12.03, 17:39 brawo,tak trzymac,teraz zabijcie putina,do boju czeczenia,trzymam kciuki dla was,pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dratewka Re: Eksplozja samochodu w centrum Moskwy IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 09.12.03, 18:38 zauwaz ze one chcialy wejsc do dumy, a ten wybuch to byl przypadek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asz Mają za swoje IP: 217.11.134.* 09.12.03, 10:30 Powinni już dawno wycofać się z Czeczenii, ale są na to za głupi. Albo raczej zbyt azjatyccy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jarekl A jak sie wycofia, to ty myslisz ,ze sie na tym .. IP: *.fastres.net 09.12.03, 11:06 skonczy, to chyba jestes bardzo naiwny. Czyzby juz raz sie nie wycofali... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: diezzzel Re: Mają za swoje IP: 193.0.68.* 09.12.03, 11:10 Gość portalu: asz napisał(a): > Powinni już dawno wycofać się z Czeczenii, ale są na to za > głupi. Albo raczej zbyt azjatyccy. ty debilu!!ty sie zastanawiasz w ogole co ty pierdolisz??!! przeciez to niewinni ludzie.Odpowiedzialnosc zbiorowa?!!za co?ty prymitywnie kutafonie jak sie nie zansz to lepiej sie schowaj i nie pokazuj,klaunie jebany! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mhm Re: Mają za swoje IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl 09.12.03, 11:55 No tak.. sila slowa, sila ducha.. Rosjanie w Czeczenii mogą zabijać cywili - bo z definicji są terrorystami. Podobnie Amerykanie w Iraku - z definicji zabijają zwolenników Saddama a w Afganistanie talibów - 2 dni temu udało im się nawet wystrzelać 9-osobowe komando w wieku od 3 do 10 lat.. I to jest wszystko OK..Ale jeżeli jakiś samobójca w akcie rozpaczliwej zemsty wysadzi się z innymi niewinnymi, to udajemy ,ze to w ogóle jest bez zwiazku z tym co jemu / jej rodzinie / rodakom się przydarzyło .. Jesteś bezmyślnym śmieciem wulgarny prymitywie. To wszystko Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asz Re: Mają za swoje IP: 217.11.134.* 09.12.03, 12:10 Popisałeś się, prymitywie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: To ja Re: Diezzzel do klatki IP: proxy / 10.48.230.* 09.12.03, 12:38 Gość portalu: diezzzel napisał(a): > Gość portalu: asz napisał(a): > > > Powinni już dawno wycofać się z Czeczenii, ale są na to za > > głupi. Albo raczej zbyt azjatyccy. > > ty debilu!!ty sie zastanawiasz w ogole co ty pierdolisz??!! > przeciez to niewinni ludzie.Odpowiedzialnosc zbiorowa?!!za co? ty > prymitywnie kutafonie jak sie nie zansz to lepiej sie schowaj i > nie pokazuj,klaunie jebany! Co za k...a takie dzieci rodzi jak ty? Takich jak ty powinno sie dozywotnio izolowac - bez prawa odwolania ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Diezzzel Re: Diezzzel do klatki IP: 194.145.98.* 09.12.03, 16:42 Gość portalu: To ja napisał(a): > Gość portalu: diezzzel napisał(a): > > > Gość portalu: asz napisał(a): > > > > > Powinni już dawno wycofać się z Czeczenii, ale są na to za > > > głupi. Albo raczej zbyt azjatyccy. > > > > ty debilu!!ty sie zastanawiasz w ogole co ty pierdolisz??!! > > przeciez to niewinni ludzie.Odpowiedzialnosc zbiorowa?!!za co? > ty > > prymitywnie kutafonie jak sie nie zansz to lepiej sie schowaj > i > > nie pokazuj,klaunie jebany! > > Co za k...a takie dzieci rodzi jak ty? > Takich jak ty powinno sie dozywotnio izolowac - bez prawa > odwolania ! izolowac ,taaa.tylko ze w odroznieniu od "was - nieizolowanych" , "my izolowni" bedziemy musiali pilnowac was byscie kurwa nam nie napierdalali samochodow.a tak szczeze mowiac to ty jestes poprostu pierdolonym teoretykiem ,ktory wie tylko tyle ile powinien wiedziec.Tyle ile ci pozwalaja wiedziec media,a pozatym wiesz tylko jak sie z kutasem swoim bawic.wal sie na ryj!!schowaj glowe do piasku i kurwa tak zyj ,zeby "izolowani" nie wiedzieli ze cos takiego jak ty w ogole istnieje na tym i tak maksymalnie zasranym przez takich pojebow jak ty swiecie. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Cudzoziemka Re: Mają za swoje IP: *.med.uib.no 09.12.03, 17:50 Chyba za azjatyccy. W spokojnej Skandynawii dziele gabinet z doktorantem z Rosji. Kiedy dowiedzialam sie o wybuchu, zagailam rozmowe i w koncu spytalam czy nie pora by Rosja "odpuscila sobie gorzyste poludnie kraju (Kaukaz)". Moj cywilizowany kolega wsciekl sie i spytal, czy Polska odpusci sobie Krakow. Wyjasnilam mu "subtelna" roznice. Jak sie pozniej okazalo, on uwaza, ze Polska byla kiedys "czescia Rosji". Tu znowu pospieszylam z wyjasnieniem, co to jest okupacja, ale chyba tracilam cenny czas. Oni nawet poza krajem, w sytuacji potencjalnych emigrantow w kraju, gdzie ja jestem obywatelka (Norwegia), nie zapominaja o mocarstwowych marzeniach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tom Re: Mają za swoje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.03, 19:25 Mam podobne odczucia. Pracuję w wielonarodowym towarzystwie, w tym są Rosjanie i Ukraińcy. Nie mamy żadnych problemów na gruncie prywatnym, przeciwnie, wśród 20 paru narodowości trzymamy się razem , jako "bracia Słowianie". Miałem dziewczynę Rosjankę, potem Ukrainkę, do dziś pisujemy. Prywatnie- wspaniali ludzie. Pod wieloma względami ich podziwiam- to twardy naród, niestety, wyzyskiwany i okradany przez wszystkich ze swoimi władzami na czele. Życie u siebie w domu mają potwornie ciężkie, ale są nieskończenie cierpliwi i wytrzymali. Ukraińcy , mimo dość daleko posuniętej rusyfikacji, są podobni do nas. Ale Rosjanie to wymarzony materiał dla każdego dyktatora. Przede wszystkim wiedza historyczna jest bardzo powierzchowna i uproszczona. Silny jest sentyment dla imperium i bagatelizowanie zbrodni stalinizmu."Tak, mordował, ale, panimajesz- imperium!!! Polaków mordował, tak, ale przeciez nie tylko- mordował wszystkich, wiec o co wam chodzi? a w ogóle, czy mordował- tak teraz mówią, ale jak było, nie wiemy. Tak ci powiedzieli, ale przeciez sam nie widziałeś!" Jeśli ktos ich kiedyś znowu ubierze w mundury, da prostą ideologię i rozkaz "na zapad marsz", to pomaszerują i to w przekonaniu, że to w obronie. Są przekonani, że wojny Rosji i ZSRR były wyłącznie obronne, że nigdy nikogo nie zaatakowali pierwsi. Z drugiej strony, ich stosunek do małych narodów jest straszny- nie maja prawa do niepodległości, bo są mali, koniec, kropka! Litwa? Przecież są tak mali, że zaraz ich napadną! "Niby kto?". "No, my". Tatarstan? No, jak można im dawac autonomię, przeciez ich zniszczyliśmy juz dawno! Czeczenia? Już dawno trzeba było ich wytruc gazem, taki mały kraik. Polsza? "Kurica nie ptica, Polsza nie zagranica". I to były rozmowy z oficerami, ludzmi wykształconymi (właśnie - przez kogoś tak ukształtowanymi, i to jest grożne). Dlatego uważam, że należy jak najszybciej i jak najkonsekwentniej zintegrować się z NATO i EU, a przede wszystkim dbac o sojusz z USA- bo nic innego nam nie zostaje. Rosja zawsze gardziła słabymi i szanowała siłę. A sama Polska bez struktury NATO silna nie będzie, zeby nie wiem, co zrobiła. Ci, co dziś nie chcą wojsk Natowskich, może nie jutro, ale pojutrze mogą miec z powrotem wojska rosyjskie, tyle, że nikt ich juz nie będzie pytał. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Z USA CZY POLACy Mają za swoje dobro IP: *.ca.astound.net 09.12.03, 21:51 Tom, mile to napisałeś, ale w wypadku tego zaufania do UNii to jesteś bardzo naiwny, bo nie widzisz co ta piąta niemecka kolumna robi wraz żydowską mafią globalistów, i nie rozumiesz manipulującego języka urzędników Unii. Joshka Fisher powiedział wczoraj, że oni to znaczy Niemcy mogą zaakceptować tylko 'dobrą' konstytucje UNII, inna nie wchodzi w żadną rachubę. Nie widzisz w tym niemieckiej propagand, że 'dobra' to znaczy dobra tylko dla Niemiec dla ich odbudowującego się nazizmu, chociaż teraz o tym tak oficialnie nie mówią. Nie nawrócisz wilka na owcę po cię po drodze zje i nie będziesz wiedział kiedy. Zobacz jakie poddaństwo podpisała Polska w traktacie do Unii, Polska która najwięcej straciła podczas II wojny światowej proporcjonalnie do je rozmiarów ze wszystkich państw na świecie, nie otrzymując od swoich opresorów żadnego zadość uczynienia w formie bezpośredniej. Nie licz na kogokolwiek, ale na Jezusa Chrystusa w Twoim sercu i w sercu innych, szczególnie teraz przed pamiątką Jego urodzenia w postaci człowieka. Merry Christmas! Pozdrowienia w Nim z Kalifornii Gość portalu: Tom napisał(a): > Mam podobne odczucia. Pracuję w wielonarodowym towarzystwie, w tym są Rosjanie > i Ukraińcy. Nie mamy żadnych problemów na gruncie prywatnym, przeciwnie, wśród > 20 paru narodowości trzymamy się razem , jako "bracia Słowianie". Miałem > dziewczynę Rosjankę, potem Ukrainkę, do dziś pisujemy. Prywatnie- wspaniali > ludzie. Pod wieloma względami ich podziwiam- to twardy naród, niestety, > wyzyskiwany i okradany przez wszystkich ze swoimi władzami na czele. Życie u > siebie w domu mają potwornie ciężkie, ale są nieskończenie cierpliwi i > wytrzymali. Ukraińcy , mimo dość daleko posuniętej rusyfikacji, są podobni do > nas. Ale Rosjanie to wymarzony materiał dla każdego dyktatora. Przede > wszystkim wiedza historyczna jest bardzo powierzchowna i uproszczona. Silny > jest sentyment dla imperium i bagatelizowanie zbrodni stalinizmu."Tak, > mordował, ale, panimajesz- imperium!!! Polaków mordował, tak, ale przeciez nie > tylko- mordował wszystkich, wiec o co wam chodzi? a w ogóle, czy mordował- tak > teraz mówią, ale jak było, nie wiemy. Tak ci powiedzieli, ale przeciez sam nie > widziałeś!" > > Jeśli ktos ich kiedyś znowu ubierze w mundury, da prostą ideologię i > rozkaz "na zapad marsz", to pomaszerują i to w przekonaniu, że to w obronie. > Są przekonani, że wojny Rosji i ZSRR były wyłącznie obronne, że nigdy nikogo > nie zaatakowali pierwsi. Z drugiej strony, ich stosunek do małych narodów jest > straszny- nie maja prawa do niepodległości, bo są mali, koniec, kropka! Litwa? > Przecież są tak mali, że zaraz ich napadną! "Niby kto?". "No, my". Tatarstan? > No, jak można im dawac autonomię, przeciez ich zniszczyliśmy juz dawno! > Czeczenia? Już dawno trzeba było ich wytruc gazem, taki mały kraik. > Polsza? "Kurica nie ptica, Polsza nie zagranica". I to były rozmowy z > oficerami, ludzmi wykształconymi (właśnie - przez kogoś tak ukształtowanymi, i > to jest grożne). > > Dlatego uważam, że należy jak najszybciej i jak najkonsekwentniej zintegrować > się z NATO i EU, a przede wszystkim dbac o sojusz z USA- bo nic innego nam nie > zostaje. Rosja zawsze gardziła słabymi i szanowała siłę. A sama Polska bez > struktury NATO silna nie będzie, zeby nie wiem, co zrobiła. Ci, co dziś nie > chcą wojsk Natowskich, może nie jutro, ale pojutrze mogą miec z powrotem > wojska rosyjskie, tyle, że nikt ich juz nie będzie pytał. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tom Re: CZY POLACy Mają za swoje dobro IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.03, 22:00 Ależ ja nie mam ZA GROSZ zaufania do Unii, dlatego jestem za zacieśnieniem więzów z USA. Stara Europa to kolos na glinianych nogach, przeżarty tchórzowstwem i pacyfizmem, niestety. Jeśli KTOKOLWIEK może nam pomóc, to tylko USA. Przy czym to my potrzebujemy ich dużo bardziej , niż oni nas. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Z USA Re: CZY POLACy Mają za swoje dobro IP: *.ca.astound.net 09.12.03, 22:42 Dziękuję Ci Tom! Na pewno jest lepiej z USA niż tą Europą, ale każdy układ jest zawodny, bo to tylko są ludzie. Obecnie tu w USA szczególnie panuje strach przed mafią żydowską, w kręgach politycznych,informacji, biznesu a nawet chrześcijańskiego kościoła. Każdy się boi być posądzony o antysemityzm i wymyślają jeden bo drugim jakoby swoje jakieś żydowskie pochodzenie. Rzeczywiście ta mafia żydowska zkorumpowała i zastraszyła amerykańską wolność. To już nie jest ten sam wolny i niezakompleksiony naród. Za dużo nałapali fałszywych rzeczy od tej międzynarodowej mafii żydowskiej, która przerzuciła się z budowania swojego centrum opanowania świata z Moskwy do Waszyngtonu. Właściwie USA w polityce robi w większości to co chce Izrael i może to być taki sam koniec USA jak ZSRR. USA teraz utraciła to zaufanie, które miała w dobrej części światowej populacji. Ale nie wszystko jest stracone, jak w wypadku poręconej Europy, w której jeszcze raz Niemcy krok po kroku odbudowują swój nazizm w nieco innej zamaskowanej formie. Tom, aby w twoim sercu był nade wszystko Jezus Chrystus. W nim wszelkie złe balasty narodowe giną. On zwyciężył świat i my z Nim także. W Nim nie mamy innego wyjścia jak być zwycięzcami. Nawet w tej nieistotnej sytuacji. Jeszcze raz pozdrowienia trzymaj się w Panu naszym Jezusie Chrystusie. Gość portalu: Tom napisał(a): > Ależ ja nie mam ZA GROSZ zaufania do Unii, dlatego jestem za zacieśnieniem > więzów z USA. Stara Europa to kolos na glinianych nogach, przeżarty > tchórzowstwem i pacyfizmem, niestety. Jeśli KTOKOLWIEK może nam pomóc, to > tylko USA. Przy czym to my potrzebujemy ich dużo bardziej , niż oni nas. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tom Re: CZY POLACy Mają za swoje dobro IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.03, 23:36 Nie jestem specjalnie religijny, ale Bóg zapłać. Bóg jest po stronie silniejszych batalionów, jak mawiał Napoleon. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: calipso Re: Eksplozja samochodu w centrum Moskwy IP: *.dsl.emhril.ameritech.net 09.12.03, 10:31 Gos´c´ portalu: feri-73 napisa?(a): > W takich chwilach nachodzi mnie mys´l -Dobrze z˙e urodzi?e˛m sie˛ w > Polsce TU PRZYNAJMNIEJ Z GLODU ZDECHNE Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: michal25atlanta Re: Eksplozja samochodu w centrum Moskwy IP: 130.207.36.* 09.12.03, 11:58 Gość portalu: calipso napisał(a): > Gos´c´ portalu: feri-73 napisa?(a): > > > W takich chwilach nachodzi mnie mys´l -Dobrze z˙e urodzi?e˛m > sie˛ w > > Polsce > TU PRZYNAJMNIEJ Z GLODU ZDECHNE Czy ty przypadkiem nie przesadzasz ??? Skoro stac cie na posiadanie, albo uzytkowanie komputera to z twoimi finansami nie jest az tak zle zebys mial z glodu zdychac. Prawda ??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: f Re: Eksplozja samochodu w centrum Moskwy IP: *.com / 192.168.0.* 09.12.03, 10:51 a ja myślę; niedobrze , że w POlsce bo troche to jednak za blisko tego syfu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Eksplozja samochodu w centrum Moskwy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.03, 11:56 Nie wiedziałem, że Putin tak mocno cieszy się z wygranych wyborów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fradi Re: Eksplozja samochodu w centrum Moskwy IP: *.nucleus.com 09.12.03, 12:01 Gość portalu: feri-73 napisał(a): > W takich chwilach nachodzi mnie myśl -Dobrze że urodziłęm się w > Polsce Ale mi roznica. Tam wysadzil(a) by ciebie w powietrze samobojca a tu banda Millera. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: buzia put(a)in IP: 217.153.152.* 09.12.03, 12:33 Zginęli niewinni ludzie, a Put(a)in ma kolejny pretekst do prowadzenia eksterminacji Czeczenów. Można być pewnym, że go wykorzysta. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bolek Re:Wydaje mi sie ze nie po drodze Putinowi sojusz z Ni IP: *.sympatico.ca 09.12.03, 13:48 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: K Re:Wydaje mi sie ze nie po drodze Putinowi sojusz IP: 43.210.32.* 09.12.03, 14:05 To wszystko wydaje mi się dziwne. Dlaczego Czeczeni atakuja tak, że zabijają niewinnych młodych ludzi w pociągu podmiejskim ? TO przecież TOTALNIE pogarsza ich sytuacje i obraz w oczach "cywilizowanego" świata. Nikt mi nie powie, że Czeczenami kieruje banda bezmyślnych i brutalnych idiotów... Z czym ta walka i dla kogo ? Może mnie ktoś oświeci... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: warmi Re:Wydaje mi sie ze nie po drodze Putinowi sojusz IP: *.chi1.dsl.speakeasy.net 09.12.03, 14:15 "TO przecież TOTALNIE pogarsza ich sytuacje i obraz w oczach "cywilizowanego" świata." Paleswinczycy zabijaja niewinnych ludzi juz od 20 lat a w "oswieconej" Europie miliony ludzi ciagle protestowalo przeciwko Israelowi ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: USA=Qurva "feri" nie ciesz sie, Polska walczy z terrorem, IP: *.ght.iadfw.net 09.12.03, 14:20 "feri" nie ciesz sie, Polska walczy z terrorem u boku swego wiekszego brata czyli USA , (poprzedni wielki brat to CCCP) a wiec jak wkurzo terrorystow to i sie wezmo za Polakow. Radze od razu schowac sie pod stolem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: meerkat Czeczenia śwoę IP: 152.75.142.* 09.12.03, 14:50 Przede wszystkim nawet rosyjskie FSB przyznaje że wybuch był niezamierzony i przedwczesny. Celem był wyraźnie Kreml. Wpiątek mija 10 rocznica rosyjskiej konstytucji, którą Putin wielokrotnie pogwałcił i dlatego urocyście obchodzi. Mpżna w związku z tym oczekiwać dalszych ataków, być może o groźniejszych konsekwencjach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: meerkat Czeczenia świętuje rosyjską konstytucję, tow. Putin! IP: 152.75.142.* 09.12.03, 14:50 Przede wszystkim nawet rosyjskie FSB przyznaje że wybuch był niezamierzony i przedwczesny. Celem był wyraźnie Kreml. Wpiątek mija 10 rocznica rosyjskiej konstytucji, którą Putin wielokrotnie pogwałcił i dlatego urocyście obchodzi. Mpżna w związku z tym oczekiwać dalszych ataków, być może o groźniejszych konsekwencjach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: romek948 i beda mieli racje, okuoant jest okupantem IP: 213.77.79.* 09.12.03, 15:23 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kasa ZABIC PUTINA IP: 158.75.29.* 09.12.03, 17:43 niech zyje wolna czeczenia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bialasova DO BOJU! IP: 161.52.159.* 09.12.03, 14:48 Do boju bracia w wielkiej wojnie ludzkosci przeciwko terroryzmowi! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: demokrata DO BOJU Z PUTINWSKIM TERROREM!!! IP: 152.75.142.* 09.12.03, 14:52 Gość portalu: bialasova napisał(a): > Do boju bracia w wielkiej wojnie ludzkosci przeciwko > terroryzmowi! Obalmy terrorystyczny reżym Putina i jego Czekistow! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: przejrzysty Re: DO BOJU Z PUTINWSKIM TERROREM!!! IP: 208.147.1.* 09.12.03, 17:29 Gość portalu: demokrata napisał(a): > Gość portalu: bialasova napisał(a): > > > Do boju bracia w wielkiej wojnie ludzkosci przeciwko > > terroryzmowi! > > Obalmy terrorystyczny reżym Putina i jego Czekistow! TO IDŹ I OBAL BAŁWANIE. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: demokrata Kto podszywa się pod mój nick?! IP: *.gorzow.mm.pl 09.12.03, 21:45 Nie mam nic wspólnego z tym "demokratą", który chce zabić Putina!! To bez sensu - na jego miejsce przyjdzie jeszcze gorszy dyktator!! Jedyne wyjście - cywilizować Rosjan!!! Przede wszystkim przez ułatwienie kontaktów zwykłych ludzi z Zachodem! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Z USA Re: Kto podszywa się pod mój nick?! IP: *.ca.astound.net 09.12.03, 23:05 Hej, oni mają pełno ludzi własnych z Zachodu, a są nimi żydzi, którzy wyprodukowali im najbardziej dyktatualną dyktaturę. Ideologia K.Marks, struktury wykonawcze Lenin (pochodzenie żydowskie) Trocki (żyd) Stalin( żyd, prawdziwe nazwisko Jewgashvili co znaczy syn żyda) 65% kierownictwa aparatu partii to byli żydzi. Kto stworzył Izrael STalin, trenując po wojnie żydowskich bojowników w ZSRR, Polsce i na Węgrzech i wysyłajac ich do Palestyny aby w 1948 zrobili powstanie. W międzyczasie w Polsce i na Węgrzech organizjąc sztuczne żydowskie pogromy(kielce 11 Polaków powieszono bez sądu nie mówiąc o żydowskich ofiarach) aby udowodnić światu że tu jest antysemityzm. Jej właśnie perwersji żydzi nauczyli Rosjan. I niejednego nasze PZPR SLD Michnik, Kwas, Gieremek itd Teraz ta karawana jedzie w USA. Gość portalu: demokrata napisał(a): > Nie mam nic wspólnego z tym "demokratą", który chce zabić Putina!! To bez > sensu - na jego miejsce przyjdzie jeszcze gorszy dyktator!! Jedyne wyjście - > cywilizować Rosjan!!! Przede wszystkim przez ułatwienie kontaktów zwykłych > ludzi z Zachodem! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LMB Re: DO BOJU Z PUTINWSKIM TERROREM!!! IP: *.icpnet.pl 10.12.03, 07:24 Gość portalu: demokrata napisał(a): > Gość portalu: bialasova napisał(a): > > > Do boju bracia w wielkiej wojnie ludzkosci przeciwko > > terroryzmowi! > > Obalmy terrorystyczny reżym Putina [...] Nie "terrorystyczny" a despotyczny. Tam cywilizacja grecka jeszcze nie dotarła (demokracja), co tu mówić np. o francuskim systemie rządzenia państwem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: biały Re: Eksplozja samochodu w centrum Moskwy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.12.03, 15:18 niestety, kto mieczem wojuje, od miecza ginie. decydujac sie na krwawa interwencje w czeczeni rosjanie powinni liczyc sie z ofiarami nawet w moskwie. szkoda kazdego straconego zycia, niewazne, czy rosyjskiego czy czeczenskiego. ile jeszcze ofiar pochlonie ta bezsensowna wojna? moze ktos sie wreszcie opamieta i zacznie rozmawiac... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: romek948 Kto sieje burze zbiera pioruny IP: 213.77.79.* 09.12.03, 15:19 Partyzanci Czeczenscy niosa wojne do domu okupanta podobnie jak Palestynczycy niosa wojne do domu izraela i to jest wlasciwe, nie mozna nazywac partyzantow walczacych z okupantem nazywac terrorystami. Naszych partyzantow tez ktos nazywal bandytami! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dr Who BRAWO PUTIN, ISLAMSKIE SCIERWO NIE...... IP: *.dsl.snfc21.pacbell.net 09.12.03, 16:34 zasluguje na wiecej niz na smierc. To swiatowy problem nie tylko Rosji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: romek948 Jezeli swiat to Izrael to tak.... IP: *.rybnet.pl / *.rybnet.pl 09.12.03, 17:00 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kasa Re: zabic PUTINA, ruskie SCIERWO NIE...... IP: 158.75.29.* 09.12.03, 17:41 ciebie trzeba zabic i putina,chwala czeczencom za postawe,wygrajcie,do boju i kolejny zamach to jedyna droga Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andrzej Re: zabic PUTINA, ruskie SCIERWO NIE...... IP: *.dip.t-dialin.net 09.12.03, 18:02 A ja myslalem ze Polacy to inteligentny narod, jak czytam te rozwazania to mi tylko wstyd Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Homer J Re: zabic PUTINA, ruskie SCIERWO NIE...... IP: 208.247.54.* 09.12.03, 18:12 Gość portalu: Andrzej napisał(a): > A ja myslalem ze Polacy to inteligentny narod, jak czytam te rozwazania to mi > tylko wstyd Tak bardzo inteligentny, dlatego w USA mowi sie o nas "Dumb Polaks" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: basta To: Homer Simson IP: 151.152.101.* 09.12.03, 23:26 Gość portalu: Homer J napisał(a): > Gość portalu: Andrzej napisał(a): > > > A ja myslalem ze Polacy to inteligentny narod, jak czytam te > rozwazania to mi > > tylko wstyd > > Tak bardzo inteligentny, dlatego w USA mowi sie o nas "Dumb > Polaks" ++++++++++++++++ Mow za siebie. O mnie tak nikt nie mowi. Jak byles w Polsce to mowili "Glupi jak Homer" wiec to dla Ciebie zadna nowina. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Z USA DEMONOLOGIA GW IP: *.ca.astound.net 09.12.03, 22:07 Słaby z ciebie Polak, albo w ogóle nim nie jesteś, bo byle jaki demon może cię zakompleksić i przestajesz być Polakiem. Zaczynasz się podlizywać żydowskim demonom, niemieckim lub rosyjskim. Zyczę ci więcej Jezusa Chrystusa w Twoim sercu. Jezus kiedyś powiedział do swoich zdezorientowanych i małej wiary uczniów: O głupi i gnuśnego serca. Wierz w Niego on Jest Prawdą, i pomagaj w tej wierze swoim braciom w wierze. Gość portalu: Andrzej napisał(a): > A ja myslalem ze Polacy to inteligentny narod, jak czytam te rozwazania to mi > tylko wstyd Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: diabelek Re: Eksplozja samochodu w centrum Moskwy IP: *.sympatico.ca 09.12.03, 18:02 Nie ma rady na wariatow, ktorzy sie nawet smierci nie boja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mee... Re: SWIETA IDA I NOWY ROK... IP: *.proxy.aol.com 09.12.03, 18:57 ...ludzie gineli i beda ginac...ktos tu napisal ,ze jest szczesliwy bo urodzony w polsce...a tych czterech zabitych w samochodzie na slasku... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc SMICHY-CHICHY A POLSKA BOMBA JUZ GOTOWA IP: *.dip0.t-ipconnect.de 09.12.03, 21:06 proponuje przejscie podziemne aleje/marszalkowska albo empik na nowym swiecie ta bomba ktora jako pierwsza wybuchnie w polsce pewnie juz jest gotowa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Majcher B wzi IP: *.ebola.lublin.pl 09.12.03, 23:28 Ciekawe skąd KGB wzięło tak oddane pracownice? Rosja to jednak wielka kupa gówna. Kraj piękny ale ludzie zwyczajnie podli. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LMB Prosimy o więcej wybuchów w Moskwie IP: *.icpnet.pl 10.12.03, 07:20 Należy im się. Za tzw. całokształt. Od cara do Putina. Za podejście. Lać w mordę i poprawić z drugiej strony. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ak Re: Prosimy o więcej wybuchów w Moskwie IP: 195.245.213.* 10.12.03, 09:36 W Warszawie też Odpowiedz Link Zgłoś
janosik6 Re: W Warszawie też 10.12.03, 10:06 tam i bez wybuchow wszystko sie roz;latuje.. dziad na dziadu siedzi i pijaczkiem sie popycha.. Tam tzn w warszawie jak raz pierdolnie to zobaczycie ilu jest prawdziwych warszawiakow. Te wszystkie przechrzcone warszawiaki beda spierdalac do swego buraczkowa. Buraki pierdolone............. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Matt Re: W Warszawie też,najlepiej u ciebie w domu,ak IP: *.nsw.bigpond.net.au 10.12.03, 12:25 bedzie najmniejsza strata Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Matt Re:a co ty wyjatek,LMB,takiej straty jak ty nikt IP: *.nsw.bigpond.net.au 10.12.03, 12:29 by nie zauwazyl. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: grg Komentarz/analiza (nie moj, ale interesujacy sadze) IP: *.artcom.pl / 192.168.32.* 10.12.03, 12:28 This latest explosion is another example of the way such stories develop (or are developed). I followed the reporting over a couple of hours: The first thing coming from the agencies was that an explosion or several explosions had happened in front of the hotel, and that it seemed to have been a car bomb. AFP reported that they had talked to a person working at the hotel information desk, who said that she saw how a Mercedes car blew up and was lifted into the air by the explosion. When the first TV pictures arrived, one could discern several damaged cars, among them at least one Mercedes that looked like it had been blown up from the inside (to judge from the way its doors had been blasted open). Nevertheless, everyone immediately started with the usual "suicide attack stories", and of course, linking the explosion to Chechnya and to the Russian "elections". First they were talking about a "female suicide bomber" who "blew herself up inside a car". Then the "witness accounts" arrived, according to which two women had asked some people in the street about the location of the Duma. (As if a real terrorist won't have checked this out in advance, especially when the Duma building is in the immediate vicinity of the hotel). Of course, two women who ask about the Duma must be terrorists! Then they started about *two* killed women who "must have been" the suicide bombers. One had a bag next to her, which "might contain more explosives" (just imagine someone blowing herself up with a shaheed belt that devastates a whole building front and lifts cars into the air, and a bag with explosives next to her remains untouched). A little later, one of the two killed "suicide bombers" was found to wear an unexploded shaheed belt (that's something they always do, there's always at least one belt that doesn't explode, cf. all previous cases). A little later again, TV pictures showed an explosion next to or under a car in the periphery of the first attack. This was explained with "bomb experts blowing up unexploded bombs". So, apparently, the "female suicide bombers", who didn't know where the Duma is, had placed several other bombs under cars in front of the hotel, before they went asking for the Duma and then blew themselves up in front of the hotel anyway, with only partial success (!). Then, another agency reported that a *bomb expert* had been killed when he exploded one of those bombs (that's another habit, the same happened at the alleged restaurant bomb event some months ago). Finally, the two suicide bombers turned into three - enter a "tall woman with Caucasian looks" who apparently was together with the two who asked about the Duma building, and who "could have been wearing a shaheed belt". And now they are looking for her... (Which reminds me of my favourite story again, the 2 metre tall Chechen who, together with his somewhat shorter local sidekick, wanted to kill a US military person in India - but was never found...). The taller they are, the worse, so that might be the reason why the Russian (ex)terminators in Chechnya are going especially for tall people. Oh, I forgot, the third, tall, fugitive suicide attacker later turned herself into a short person, of whom they even got a photo! So, all that remains to be found are the Chechen passports, Al- Qaeda membership & bonus cards and the notebook with Basayev's sat-phone number. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: grg no i juz znalezli... IP: *.artcom.pl / 192.168.32.* 10.12.03, 13:04 > So, all that remains to be found are the Chechen passports, Al- > Qaeda membership & bonus cards and the notebook with Basayev's > sat-phone number. 09 December 2003 15:44 Gazeta ru Chechen documents found on Moscow suicide bomber - police Documents in the name of Chechen resident Inga Gizoyeva have been found on the body of the terrorist who exploded a bomb in central Moscow on Tuesday morning, a source in the law enforcement bodies has reported. Jak to ciekawe, ze ci samobojcy zawsze zabieraja swoje paszporty, ktore nigdy nie ulegaja zniszczeniu chociaz (pozwalajac pozniej "niezidentyfikowanym ludziom w mundurach" na eksterminacji swojej rodziny lub co najmniej wysadzenie domu) Niezle jest tez "info" z RIAN, gdzie pisza ze "druga samobojczyni" "albo przezyla, albo uciekla" - czyli przyslowiowe 'zabili go i uciekl' (oraz ze z pierwszej kobiety "nie zostalo prawie nic"... poza zwyczajowym paszportem, oczywiscie). 2003-12-09 16:22 INVESTIGATION NEAR NATIONAL HOTEL TO LAST TILL NIGHT MOSCOW, December 9 (RIA Novosti) - Investigation at the site of the blast outside the National Hotel will continue into late at night, said Moscow police. The police spokesman added that two out of the four dead bodies belonged to women, with one of them allegedly being an elderly shakhid suicide bomber. "The fact that nearly nothing was left of this woman is a fairly substantial evidence," he continued. Presumably, the other shakhid woman either survived or managed to escape from the site amid the general panic, the Moscow police believe. Zas "wysoka kobieta" wyglada teraz tak (pewnie "w zamieszaniu" stracila glowe): Meanwhile the law-enforcement agencies are looking for a woman, who perhaps participated in the explosion at National Hotel. She's 40-45 years old, probably a native of Caucasian region, very short, according statements of eyewitnesses, not taller than 150 centimeters [5"]. Thin build. She's dressed in a long dark coat and dark touque. Ze nic sie kupy tu nie trzyma, to niewazne. W pociagu tez bomba wybuchla wsrod bagazy przy suficie, jak twierdza lekarze badajacy ofiary. Podoba mi sie za to wypowiedz przewodniczacego Dumy: "Nobody intimidates Russia. The terrorists will be finished off by their own methods." Jesli dobrze rozumiem, czlonkowie rosyjskich grup zbrojnych zamiast uzywac artylerii i lotnictwa zaczna sie wysadzac w powietrze. Bylyby to chyba najciekawsze akcje Rosjan od czasu rzucania karnych oddzialow na pola minowe 60 lat temu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: grg no i tez mialem racje znowu :) IP: *.artcom.pl / *.b.jawnet.pl 12.12.03, 18:38 > Podoba mi sie za to wypowiedz przewodniczacego Dumy: "Nobody > intimidates Russia. The terrorists will be finished off by their > own methods." > > Jesli dobrze rozumiem, czlonkowie rosyjskich grup zbrojnych > zamiast uzywac artylerii i lotnictwa zaczna sie wysadzac w > powietrze. > > Bylyby to chyba najciekawsze akcje Rosjan od czasu rzucania > karnych oddzialow na pola minowe 60 lat temu. Kurde, niezly jestem... Oczywiscie, jest to wersja oficjalna wydarzen, najpewniej zmyslona (nigdy sie nie chwalili tym nawet), ale liczy sie sam fakt wymyslania takich historii i zarazem zachecania innych gierojow do wysadzania sie w powietrze: Putin decorates 2 FSB officers for heroism in Chechnya 10.12.2003, 19:42 MOSCOW, December 10 (Itar-Tass) - Russian President Vladimir Putin has posthumously decorated two Federal Security Service officers with the Stars of Heroes of Russia for the heroism displayed in Chechnya. The awards have been handed over to their widows. One officer was a security service captain, born 1967, who died in battle in the Kurchaloi district of Chechnya in August 2002. The captain carried his wounded fellow-officer away from under the enemy fire. He also made the main group of rebels to retreat. The captain was heavily wounded in that battle. He allowed the insurgents to come near him and blew up them and himself with a grenade. The second captain, born in 1972, died in the Vedeno district of Chechnya in 2002. He was also wounded in a battle. When the rebels surrounded him, he hurled a grenade at them. The captain killed the militants but he also died himself. W celu usprawnienia heroizmu, proponowalbym rozdac oficerom FSB zamiast kamizelek kuloodpornych kamizelki z TNT (w stylu tych co Arabowie czesto nosza, na paradach i nie tylko). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Xapax Re: Eksplozja samochodu w centrum Moskwy IP: *.dmz.infor.pl / 192.168.16.* 10.12.03, 14:49 Gratuluję Gazecie Wyborczej zdjęcia na pierwszej stronie. Co może lepiej przyciągnąć uwagę żądnego sensacji czytelnika niż bezgłowy trup. Nowy dziennik - Fakt - zapowiadał, że będzie plasował się blisko Gazety Wyborczej. Nie spodziewałem się, że będzie to możliwe za sprawą samej Gazety. Jestem zniesmaczony i nie chcę więcej kupować waszego dziennika. Były (już) czytelnik. Odpowiedz Link Zgłoś