Dodaj do ulubionych

Eksplozja samochodu w centrum Moskwy

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.03, 10:10
W takich chwilach nachodzi mnie myśl -Dobrze że urodziłęm się w
Polsce
Obserwuj wątek
    • Gość: Maddrake Re: Eksplozja samochodu w centrum Moskwy IP: 62.148.86.* 09.12.03, 10:21
      Cholera, dwa tygodnie temu tam byłem... dlaczego mordują
      cywili?! Niech się wysadzają przy obiektach wojskowych lub
      strategicznych !!!
      • Gość: grg Re: Eksplozja samochodu w centrum Moskwy IP: *.artcom.pl / *.jawnet.pl 09.12.03, 10:54
        Gość portalu: Maddrake napisał(a):

        > Cholera, dwa tygodnie temu tam byłem... dlaczego mordują
        > cywili?! Niech się wysadzają przy obiektach wojskowych lub
        > strategicznych !!!

        A przyczepie sie do slow "przy obiektach strategicznych": jak Kreml to nie jest
        obiekt strategiczny, to ja nie wiem co jest. Oba palace prezydenckie w Groznym
        zostaly zrownane z ziemia, przy czym w pierwszym, slynnym (byla siedziba Partii
        z czasow ZSRR), zginelo tez i kilkudziesieciu znajdujacych sie tam jencow
        rosyjskich. Nas mnogo, czapkami ich nakryjemy? Natomiast przy pierwszym ataku
        na palac#2 zamiast w niego przylozyli rakieta taktyczna w czynny szpital
        poloznicy. Co prawda kolejne byly bardziej skuteczne, to znaczy w ciagu 4
        miesiecy zrownali z ziemia palac, wszystko wokol i w dalszej okolicy tez.

        Jak ktos chcialby sprawdzic, jak wyglada centrum innego miasta po eksplozjach
        licznych: www.tet68.net/grozny/
        • Gość: Wsiok Re: Eksplozja samochodu w centrum Moskwy IP: *.biaman.pl 09.12.03, 15:38
          Grzesiu co się dzieje z twoją retoryką ?? zaburzenia
          osobowości ?? dlaczego tu nie wypędasz kacapskiej swołoczy za
          Urał ??
          • Gość: grg Re: Eksplozja samochodu w centrum Moskwy IP: *.artcom.pl / *.jawnet.pl 10.12.03, 11:15
            Gość portalu: Wsiok napisał(a):

            > Grzesiu co się dzieje z twoją retoryką ?? zaburzenia
            > osobowości ?? dlaczego tu nie wypędasz kacapskiej swołoczy za
            > Urał ??

            Pewnie dlatego, ze nie palam wcale nienawiscia do rosyjskich Zydow ("kacapow").
            • Gość: Wsiok Powiadzasz ;) IP: *.biaman.pl 10.12.03, 12:43
      • Gość: pytanie dlaczego mordują cywili??? IP: *.chello.pl 09.12.03, 12:12
        Gość portalu: Maddrake napisał(a):

        > Cholera, dwa tygodnie temu tam byłem... dlaczego mordują
        > cywili?! Niech się wysadzają przy obiektach wojskowych lub
        > strategicznych !!!

        dlaczego mordują [w czeczenii] cywili?!
        • Gość: hjg ZABIC PUTINA IP: 158.75.29.* 09.12.03, 17:39
          brawo,tak trzymac,teraz zabijcie putina,do boju
          czeczenia,trzymam kciuki dla was,pozdrawiam
      • Gość: dratewka Re: Eksplozja samochodu w centrum Moskwy IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 09.12.03, 18:38
        zauwaz ze one chcialy wejsc do dumy, a ten wybuch to byl przypadek.
    • Gość: asz Mają za swoje IP: 217.11.134.* 09.12.03, 10:30
      Powinni już dawno wycofać się z Czeczenii, ale są na to za
      głupi. Albo raczej zbyt azjatyccy.
      • Gość: jarekl A jak sie wycofia, to ty myslisz ,ze sie na tym .. IP: *.fastres.net 09.12.03, 11:06
        skonczy, to chyba jestes bardzo naiwny. Czyzby juz raz sie nie wycofali...
      • Gość: diezzzel Re: Mają za swoje IP: 193.0.68.* 09.12.03, 11:10
        Gość portalu: asz napisał(a):

        > Powinni już dawno wycofać się z Czeczenii, ale są na to za
        > głupi. Albo raczej zbyt azjatyccy.

        ty debilu!!ty sie zastanawiasz w ogole co ty pierdolisz??!!
        przeciez to niewinni ludzie.Odpowiedzialnosc zbiorowa?!!za co?ty
        prymitywnie kutafonie jak sie nie zansz to lepiej sie schowaj i
        nie pokazuj,klaunie jebany!
        • Gość: wujo Re: Mają za swoje IP: 139.7.95.* 09.12.03, 11:22
          No pieknie....
        • Gość: mhm Re: Mają za swoje IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl 09.12.03, 11:55
          No tak.. sila slowa, sila ducha.. Rosjanie w Czeczenii mogą
          zabijać cywili - bo z definicji są terrorystami. Podobnie
          Amerykanie w Iraku - z definicji zabijają zwolenników Saddama a
          w Afganistanie talibów - 2 dni temu udało im się nawet
          wystrzelać 9-osobowe komando w wieku od 3 do 10 lat.. I to jest
          wszystko OK..Ale jeżeli jakiś samobójca w akcie rozpaczliwej
          zemsty wysadzi się z innymi niewinnymi, to udajemy ,ze to w
          ogóle jest bez zwiazku z tym co jemu / jej rodzinie / rodakom
          się przydarzyło .. Jesteś bezmyślnym śmieciem wulgarny
          prymitywie. To wszystko
        • Gość: asz Re: Mają za swoje IP: 217.11.134.* 09.12.03, 12:10
          Popisałeś się, prymitywie
        • Gość: To ja Re: Diezzzel do klatki IP: proxy / 10.48.230.* 09.12.03, 12:38
          Gość portalu: diezzzel napisał(a):

          > Gość portalu: asz napisał(a):
          >
          > > Powinni już dawno wycofać się z Czeczenii, ale są na to za
          > > głupi. Albo raczej zbyt azjatyccy.
          >
          > ty debilu!!ty sie zastanawiasz w ogole co ty pierdolisz??!!
          > przeciez to niewinni ludzie.Odpowiedzialnosc zbiorowa?!!za co?
          ty
          > prymitywnie kutafonie jak sie nie zansz to lepiej sie schowaj
          i
          > nie pokazuj,klaunie jebany!

          Co za k...a takie dzieci rodzi jak ty?
          Takich jak ty powinno sie dozywotnio izolowac - bez prawa
          odwolania !
          • Gość: Diezzzel Re: Diezzzel do klatki IP: 194.145.98.* 09.12.03, 16:42
            Gość portalu: To ja napisał(a):

            > Gość portalu: diezzzel napisał(a):
            >
            > > Gość portalu: asz napisał(a):
            > >
            > > > Powinni już dawno wycofać się z Czeczenii, ale są na to
            za
            > > > głupi. Albo raczej zbyt azjatyccy.
            > >
            > > ty debilu!!ty sie zastanawiasz w ogole co ty pierdolisz??!!
            > > przeciez to niewinni ludzie.Odpowiedzialnosc zbiorowa?!!za
            co?
            > ty
            > > prymitywnie kutafonie jak sie nie zansz to lepiej sie
            schowaj
            > i
            > > nie pokazuj,klaunie jebany!
            >
            > Co za k...a takie dzieci rodzi jak ty?
            > Takich jak ty powinno sie dozywotnio izolowac - bez prawa
            > odwolania !

            izolowac ,taaa.tylko ze w odroznieniu od "was -
            nieizolowanych" , "my izolowni" bedziemy musiali pilnowac was
            byscie kurwa nam nie napierdalali samochodow.a tak szczeze
            mowiac to ty jestes poprostu pierdolonym teoretykiem ,ktory wie
            tylko tyle ile powinien wiedziec.Tyle ile ci pozwalaja wiedziec
            media,a pozatym wiesz tylko jak sie z kutasem swoim bawic.wal
            sie na ryj!!schowaj glowe do piasku i kurwa tak
            zyj ,zeby "izolowani" nie wiedzieli ze cos takiego jak ty w
            ogole istnieje na tym i tak maksymalnie zasranym przez takich
            pojebow jak ty swiecie.
            Pozdrawiam

            • Gość: kasa ZABIC PUTINA IP: 158.75.29.* 09.12.03, 17:41
              do boju
      • Gość: Cudzoziemka Re: Mają za swoje IP: *.med.uib.no 09.12.03, 17:50
        Chyba za azjatyccy. W spokojnej Skandynawii dziele gabinet z
        doktorantem z Rosji. Kiedy dowiedzialam sie o wybuchu, zagailam
        rozmowe i w koncu spytalam czy nie pora by Rosja "odpuscila
        sobie gorzyste poludnie kraju (Kaukaz)". Moj cywilizowany
        kolega wsciekl sie i spytal, czy Polska odpusci sobie Krakow.
        Wyjasnilam mu "subtelna" roznice. Jak sie pozniej okazalo, on
        uwaza, ze Polska byla kiedys "czescia Rosji". Tu znowu
        pospieszylam z wyjasnieniem, co to jest okupacja, ale chyba
        tracilam cenny czas. Oni nawet poza krajem, w sytuacji
        potencjalnych emigrantow w kraju, gdzie ja jestem obywatelka
        (Norwegia), nie zapominaja o mocarstwowych marzeniach.
        • Gość: Tom Re: Mają za swoje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.03, 19:25
          Mam podobne odczucia. Pracuję w wielonarodowym towarzystwie, w tym są Rosjanie
          i Ukraińcy. Nie mamy żadnych problemów na gruncie prywatnym, przeciwnie, wśród
          20 paru narodowości trzymamy się razem , jako "bracia Słowianie". Miałem
          dziewczynę Rosjankę, potem Ukrainkę, do dziś pisujemy. Prywatnie- wspaniali
          ludzie. Pod wieloma względami ich podziwiam- to twardy naród, niestety,
          wyzyskiwany i okradany przez wszystkich ze swoimi władzami na czele. Życie u
          siebie w domu mają potwornie ciężkie, ale są nieskończenie cierpliwi i
          wytrzymali. Ukraińcy , mimo dość daleko posuniętej rusyfikacji, są podobni do
          nas. Ale Rosjanie to wymarzony materiał dla każdego dyktatora. Przede
          wszystkim wiedza historyczna jest bardzo powierzchowna i uproszczona. Silny
          jest sentyment dla imperium i bagatelizowanie zbrodni stalinizmu."Tak,
          mordował, ale, panimajesz- imperium!!! Polaków mordował, tak, ale przeciez nie
          tylko- mordował wszystkich, wiec o co wam chodzi? a w ogóle, czy mordował- tak
          teraz mówią, ale jak było, nie wiemy. Tak ci powiedzieli, ale przeciez sam nie
          widziałeś!"

          Jeśli ktos ich kiedyś znowu ubierze w mundury, da prostą ideologię i
          rozkaz "na zapad marsz", to pomaszerują i to w przekonaniu, że to w obronie.
          Są przekonani, że wojny Rosji i ZSRR były wyłącznie obronne, że nigdy nikogo
          nie zaatakowali pierwsi. Z drugiej strony, ich stosunek do małych narodów jest
          straszny- nie maja prawa do niepodległości, bo są mali, koniec, kropka! Litwa?
          Przecież są tak mali, że zaraz ich napadną! "Niby kto?". "No, my". Tatarstan?
          No, jak można im dawac autonomię, przeciez ich zniszczyliśmy juz dawno!
          Czeczenia? Już dawno trzeba było ich wytruc gazem, taki mały kraik.
          Polsza? "Kurica nie ptica, Polsza nie zagranica". I to były rozmowy z
          oficerami, ludzmi wykształconymi (właśnie - przez kogoś tak ukształtowanymi, i
          to jest grożne).

          Dlatego uważam, że należy jak najszybciej i jak najkonsekwentniej zintegrować
          się z NATO i EU, a przede wszystkim dbac o sojusz z USA- bo nic innego nam nie
          zostaje. Rosja zawsze gardziła słabymi i szanowała siłę. A sama Polska bez
          struktury NATO silna nie będzie, zeby nie wiem, co zrobiła. Ci, co dziś nie
          chcą wojsk Natowskich, może nie jutro, ale pojutrze mogą miec z powrotem
          wojska rosyjskie, tyle, że nikt ich juz nie będzie pytał.
          • Gość: Z USA CZY POLACy Mają za swoje dobro IP: *.ca.astound.net 09.12.03, 21:51
            Tom,
            mile to napisałeś, ale w wypadku tego zaufania do UNii to jesteś
            bardzo naiwny, bo nie widzisz co ta piąta niemecka kolumna robi
            wraz żydowską mafią globalistów, i nie rozumiesz manipulującego
            języka urzędników Unii. Joshka Fisher powiedział wczoraj, że oni
            to znaczy Niemcy mogą zaakceptować tylko 'dobrą' konstytucje
            UNII, inna nie wchodzi w żadną rachubę. Nie widzisz w tym
            niemieckiej propagand, że 'dobra' to znaczy dobra tylko dla
            Niemiec dla ich odbudowującego się nazizmu, chociaż teraz o tym
            tak oficialnie nie mówią. Nie nawrócisz wilka na owcę po cię po
            drodze zje i nie będziesz wiedział kiedy. Zobacz jakie
            poddaństwo podpisała Polska w traktacie do Unii, Polska która
            najwięcej straciła podczas II wojny światowej proporcjonalnie do
            je rozmiarów ze wszystkich państw na świecie, nie otrzymując od
            swoich opresorów żadnego zadość uczynienia w formie
            bezpośredniej. Nie licz na kogokolwiek, ale na Jezusa Chrystusa
            w Twoim sercu i w sercu innych, szczególnie teraz przed pamiątką
            Jego urodzenia w postaci człowieka.
            Merry Christmas!

            Pozdrowienia w Nim z Kalifornii

            Gość portalu: Tom napisał(a):

            > Mam podobne odczucia. Pracuję w wielonarodowym towarzystwie, w
            tym są Rosjanie
            > i Ukraińcy. Nie mamy żadnych problemów na gruncie prywatnym,
            przeciwnie, wśród
            > 20 paru narodowości trzymamy się razem , jako "bracia
            Słowianie". Miałem
            > dziewczynę Rosjankę, potem Ukrainkę, do dziś pisujemy.
            Prywatnie- wspaniali
            > ludzie. Pod wieloma względami ich podziwiam- to twardy naród,
            niestety,
            > wyzyskiwany i okradany przez wszystkich ze swoimi władzami na
            czele. Życie u
            > siebie w domu mają potwornie ciężkie, ale są nieskończenie
            cierpliwi i
            > wytrzymali. Ukraińcy , mimo dość daleko posuniętej
            rusyfikacji, są podobni do
            > nas. Ale Rosjanie to wymarzony materiał dla każdego dyktatora.
            Przede
            > wszystkim wiedza historyczna jest bardzo powierzchowna i
            uproszczona. Silny
            > jest sentyment dla imperium i bagatelizowanie zbrodni
            stalinizmu."Tak,
            > mordował, ale, panimajesz- imperium!!! Polaków mordował, tak,
            ale przeciez nie
            > tylko- mordował wszystkich, wiec o co wam chodzi? a w ogóle,
            czy mordował- tak
            > teraz mówią, ale jak było, nie wiemy. Tak ci powiedzieli, ale
            przeciez sam nie
            > widziałeś!"
            >
            > Jeśli ktos ich kiedyś znowu ubierze w mundury, da prostą
            ideologię i
            > rozkaz "na zapad marsz", to pomaszerują i to w przekonaniu, że
            to w obronie.
            > Są przekonani, że wojny Rosji i ZSRR były wyłącznie obronne,
            że nigdy nikogo
            > nie zaatakowali pierwsi. Z drugiej strony, ich stosunek do
            małych narodów jest
            > straszny- nie maja prawa do niepodległości, bo są mali,
            koniec, kropka! Litwa?
            > Przecież są tak mali, że zaraz ich napadną! "Niby kto?". "No,
            my". Tatarstan?
            > No, jak można im dawac autonomię, przeciez ich zniszczyliśmy
            juz dawno!
            > Czeczenia? Już dawno trzeba było ich wytruc gazem, taki mały
            kraik.
            > Polsza? "Kurica nie ptica, Polsza nie zagranica". I to były
            rozmowy z
            > oficerami, ludzmi wykształconymi (właśnie - przez kogoś tak
            ukształtowanymi, i
            > to jest grożne).
            >
            > Dlatego uważam, że należy jak najszybciej i jak
            najkonsekwentniej zintegrować
            > się z NATO i EU, a przede wszystkim dbac o sojusz z USA- bo
            nic innego nam nie
            > zostaje. Rosja zawsze gardziła słabymi i szanowała siłę. A
            sama Polska bez
            > struktury NATO silna nie będzie, zeby nie wiem, co zrobiła.
            Ci, co dziś nie
            > chcą wojsk Natowskich, może nie jutro, ale pojutrze mogą miec
            z powrotem
            > wojska rosyjskie, tyle, że nikt ich juz nie będzie pytał.
            • Gość: Tom Re: CZY POLACy Mają za swoje dobro IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.03, 22:00
              Ależ ja nie mam ZA GROSZ zaufania do Unii, dlatego jestem za zacieśnieniem
              więzów z USA. Stara Europa to kolos na glinianych nogach, przeżarty
              tchórzowstwem i pacyfizmem, niestety. Jeśli KTOKOLWIEK może nam pomóc, to
              tylko USA. Przy czym to my potrzebujemy ich dużo bardziej , niż oni nas.
              • Gość: Z USA Re: CZY POLACy Mają za swoje dobro IP: *.ca.astound.net 09.12.03, 22:42
                Dziękuję Ci Tom!

                Na pewno jest lepiej z USA niż tą Europą, ale każdy układ jest
                zawodny, bo to tylko są ludzie.
                Obecnie tu w USA szczególnie panuje strach przed mafią żydowską,
                w kręgach politycznych,informacji, biznesu a nawet
                chrześcijańskiego kościoła. Każdy się boi być posądzony o
                antysemityzm i wymyślają jeden bo drugim jakoby swoje jakieś
                żydowskie pochodzenie. Rzeczywiście ta mafia żydowska
                zkorumpowała i zastraszyła amerykańską wolność. To już nie jest
                ten sam wolny i niezakompleksiony naród. Za dużo nałapali
                fałszywych rzeczy od tej międzynarodowej mafii żydowskiej, która
                przerzuciła się z budowania swojego centrum opanowania świata z
                Moskwy do Waszyngtonu. Właściwie USA w polityce robi w
                większości to co chce Izrael i może to być taki sam koniec USA
                jak ZSRR. USA teraz utraciła to zaufanie, które miała w dobrej
                części światowej populacji.
                Ale nie wszystko jest stracone, jak w wypadku poręconej Europy,
                w której jeszcze raz Niemcy krok po kroku odbudowują swój nazizm
                w nieco innej zamaskowanej formie.
                Tom, aby w twoim sercu był nade wszystko Jezus Chrystus.
                W nim wszelkie złe balasty narodowe giną.
                On zwyciężył świat i my z Nim także.
                W Nim nie mamy innego wyjścia jak być zwycięzcami.
                Nawet w tej nieistotnej sytuacji.

                Jeszcze raz pozdrowienia trzymaj się w Panu naszym Jezusie
                Chrystusie.



                Gość portalu: Tom napisał(a):

                > Ależ ja nie mam ZA GROSZ zaufania do Unii, dlatego jestem za
                zacieśnieniem
                > więzów z USA. Stara Europa to kolos na glinianych nogach,
                przeżarty
                > tchórzowstwem i pacyfizmem, niestety. Jeśli KTOKOLWIEK może
                nam pomóc, to
                > tylko USA. Przy czym to my potrzebujemy ich dużo bardziej ,
                niż oni nas.
                • Gość: Tom Re: CZY POLACy Mają za swoje dobro IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.03, 23:36
                  Nie jestem specjalnie religijny, ale Bóg zapłać.

                  Bóg jest po stronie silniejszych batalionów, jak mawiał Napoleon.
    • Gość: calipso Re: Eksplozja samochodu w centrum Moskwy IP: *.dsl.emhril.ameritech.net 09.12.03, 10:31
      Gos´c´ portalu: feri-73 napisa?(a):

      > W takich chwilach nachodzi mnie mys´l -Dobrze z˙e urodzi?e˛m
      sie˛ w
      > Polsce
      TU PRZYNAJMNIEJ Z GLODU ZDECHNE
      • Gość: michal25atlanta Re: Eksplozja samochodu w centrum Moskwy IP: 130.207.36.* 09.12.03, 11:58
        Gość portalu: calipso napisał(a):

        > Gos´c´ portalu: feri-73 napisa?(a):
        >
        > > W takich chwilach nachodzi mnie mys´l -Dobrze z˙e urodzi?e˛m
        > sie˛ w
        > > Polsce
        > TU PRZYNAJMNIEJ Z GLODU ZDECHNE

        Czy ty przypadkiem nie przesadzasz ??? Skoro stac cie na
        posiadanie, albo uzytkowanie komputera to z twoimi finansami
        nie jest az tak zle zebys mial z glodu zdychac. Prawda ???
    • Gość: f Re: Eksplozja samochodu w centrum Moskwy IP: *.com / 192.168.0.* 09.12.03, 10:51
      a ja myślę; niedobrze , że w POlsce bo troche to jednak za blisko
      tego syfu.
    • Gość: gość Re: Eksplozja samochodu w centrum Moskwy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.03, 11:56
      Nie wiedziałem, że Putin tak mocno cieszy się z wygranych
      wyborów.
    • Gość: Fradi Re: Eksplozja samochodu w centrum Moskwy IP: *.nucleus.com 09.12.03, 12:01
      Gość portalu: feri-73 napisał(a):

      > W takich chwilach nachodzi mnie myśl -Dobrze że urodziłęm się
      w
      > Polsce
      Ale mi roznica. Tam wysadzil(a) by ciebie w powietrze
      samobojca a tu banda Millera.
    • Gość: buzia put(a)in IP: 217.153.152.* 09.12.03, 12:33
      Zginęli niewinni ludzie, a Put(a)in ma kolejny pretekst do
      prowadzenia eksterminacji Czeczenów. Można być pewnym, że go
      wykorzysta.
    • Gość: bolek Re:Wydaje mi sie ze nie po drodze Putinowi sojusz z Ni IP: *.sympatico.ca 09.12.03, 13:48
      • Gość: K Re:Wydaje mi sie ze nie po drodze Putinowi sojusz IP: 43.210.32.* 09.12.03, 14:05
        To wszystko wydaje mi się dziwne. Dlaczego Czeczeni atakuja tak,
        że zabijają niewinnych młodych ludzi w pociągu podmiejskim ? TO
        przecież TOTALNIE pogarsza ich sytuacje i obraz w
        oczach "cywilizowanego" świata. Nikt mi nie powie, że Czeczenami
        kieruje banda bezmyślnych i brutalnych idiotów...
        Z czym ta walka i dla kogo ?
        Może mnie ktoś oświeci...
        • Gość: warmi Re:Wydaje mi sie ze nie po drodze Putinowi sojusz IP: *.chi1.dsl.speakeasy.net 09.12.03, 14:15
          "TO
          przecież TOTALNIE pogarsza ich sytuacje i obraz w
          oczach "cywilizowanego" świata."

          Paleswinczycy zabijaja niewinnych ludzi juz od 20 lat a
          w "oswieconej" Europie miliony ludzi ciagle protestowalo
          przeciwko Israelowi ...
        • Gość: kasa ZABIC PUTINA IP: 158.75.29.* 09.12.03, 17:43
          i tak bedzie
    • Gość: USA=Qurva "feri" nie ciesz sie, Polska walczy z terrorem, IP: *.ght.iadfw.net 09.12.03, 14:20
      "feri" nie ciesz sie, Polska walczy z terrorem u boku swego
      wiekszego brata czyli USA , (poprzedni wielki brat to CCCP) a
      wiec jak wkurzo terrorystow to i sie wezmo za Polakow.
      Radze od razu schowac sie pod stolem.
      • Gość: meerkat Czeczenia śwoę IP: 152.75.142.* 09.12.03, 14:50
        Przede wszystkim nawet rosyjskie FSB przyznaje że wybuch był
        niezamierzony i przedwczesny. Celem był wyraźnie Kreml. Wpiątek
        mija 10 rocznica rosyjskiej konstytucji, którą Putin
        wielokrotnie pogwałcił i dlatego urocyście obchodzi. Mpżna w
        związku z tym oczekiwać dalszych ataków, być może o
        groźniejszych konsekwencjach.
      • Gość: meerkat Czeczenia świętuje rosyjską konstytucję, tow. Putin! IP: 152.75.142.* 09.12.03, 14:50
        Przede wszystkim nawet rosyjskie FSB przyznaje że wybuch był
        niezamierzony i przedwczesny. Celem był wyraźnie Kreml. Wpiątek
        mija 10 rocznica rosyjskiej konstytucji, którą Putin
        wielokrotnie pogwałcił i dlatego urocyście obchodzi. Mpżna w
        związku z tym oczekiwać dalszych ataków, być może o
        groźniejszych konsekwencjach.
      • Gość: romek948 i beda mieli racje, okuoant jest okupantem IP: 213.77.79.* 09.12.03, 15:23
        • Gość: kasa ZABIC PUTINA IP: 158.75.29.* 09.12.03, 17:42
          szamil-jestes wielki
      • Gość: kasa ZABIC PUTINA IP: 158.75.29.* 09.12.03, 17:43
        niech zyje wolna czeczenia
    • Gość: bialasova DO BOJU! IP: 161.52.159.* 09.12.03, 14:48
      Do boju bracia w wielkiej wojnie ludzkosci przeciwko
      terroryzmowi!
      • Gość: demokrata DO BOJU Z PUTINWSKIM TERROREM!!! IP: 152.75.142.* 09.12.03, 14:52
        Gość portalu: bialasova napisał(a):

        > Do boju bracia w wielkiej wojnie ludzkosci przeciwko
        > terroryzmowi!

        Obalmy terrorystyczny reżym Putina i jego Czekistow!
        • Gość: przejrzysty Re: DO BOJU Z PUTINWSKIM TERROREM!!! IP: 208.147.1.* 09.12.03, 17:29
          Gość portalu: demokrata napisał(a):

          > Gość portalu: bialasova napisał(a):
          >
          > > Do boju bracia w wielkiej wojnie ludzkosci przeciwko
          > > terroryzmowi!
          >
          > Obalmy terrorystyczny reżym Putina i jego Czekistow!

          TO IDŹ I OBAL BAŁWANIE.
        • Gość: demokrata Kto podszywa się pod mój nick?! IP: *.gorzow.mm.pl 09.12.03, 21:45
          Nie mam nic wspólnego z tym "demokratą", który chce zabić Putina!! To bez
          sensu - na jego miejsce przyjdzie jeszcze gorszy dyktator!! Jedyne wyjście -
          cywilizować Rosjan!!! Przede wszystkim przez ułatwienie kontaktów zwykłych
          ludzi z Zachodem!
          • Gość: Z USA Re: Kto podszywa się pod mój nick?! IP: *.ca.astound.net 09.12.03, 23:05
            Hej, oni mają pełno ludzi własnych z Zachodu,
            a są nimi żydzi, którzy wyprodukowali im najbardziej dyktatualną
            dyktaturę. Ideologia K.Marks, struktury wykonawcze Lenin
            (pochodzenie żydowskie) Trocki (żyd) Stalin( żyd, prawdziwe
            nazwisko Jewgashvili co znaczy syn żyda) 65% kierownictwa
            aparatu partii to byli żydzi. Kto stworzył Izrael STalin,
            trenując po wojnie żydowskich bojowników w ZSRR, Polsce i na
            Węgrzech i wysyłajac ich do Palestyny aby w 1948 zrobili
            powstanie. W międzyczasie w Polsce i na Węgrzech organizjąc
            sztuczne żydowskie pogromy(kielce 11 Polaków powieszono bez sądu
            nie mówiąc o żydowskich ofiarach) aby udowodnić światu że tu
            jest antysemityzm. Jej właśnie perwersji żydzi nauczyli Rosjan.
            I niejednego nasze PZPR SLD Michnik, Kwas, Gieremek itd
            Teraz ta karawana jedzie w USA.
            Gość portalu: demokrata napisał(a):

            > Nie mam nic wspólnego z tym "demokratą", który chce zabić
            Putina!! To bez
            > sensu - na jego miejsce przyjdzie jeszcze gorszy dyktator!!
            Jedyne wyjście -
            > cywilizować Rosjan!!! Przede wszystkim przez ułatwienie
            kontaktów zwykłych
            > ludzi z Zachodem!
        • Gość: LMB Re: DO BOJU Z PUTINWSKIM TERROREM!!! IP: *.icpnet.pl 10.12.03, 07:24
          Gość portalu: demokrata napisał(a):

          > Gość portalu: bialasova napisał(a):
          >
          > > Do boju bracia w wielkiej wojnie ludzkosci przeciwko
          > > terroryzmowi!
          >
          > Obalmy terrorystyczny reżym Putina [...]


          Nie "terrorystyczny" a despotyczny. Tam cywilizacja grecka
          jeszcze nie dotarła (demokracja), co tu mówić np. o francuskim
          systemie rządzenia państwem.
    • Gość: biały Re: Eksplozja samochodu w centrum Moskwy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.12.03, 15:18
      niestety, kto mieczem wojuje, od miecza ginie. decydujac sie na
      krwawa interwencje w czeczeni rosjanie powinni liczyc sie z
      ofiarami nawet w moskwie. szkoda kazdego straconego zycia,
      niewazne, czy rosyjskiego czy czeczenskiego. ile jeszcze ofiar
      pochlonie ta bezsensowna wojna? moze ktos sie wreszcie opamieta
      i zacznie rozmawiac...
    • Gość: romek948 Kto sieje burze zbiera pioruny IP: 213.77.79.* 09.12.03, 15:19
      Partyzanci Czeczenscy niosa wojne do domu okupanta podobnie jak
      Palestynczycy niosa wojne do domu izraela i to jest wlasciwe,
      nie mozna nazywac partyzantow walczacych z okupantem nazywac
      terrorystami. Naszych partyzantow tez ktos nazywal bandytami!
    • Gość: Dr Who BRAWO PUTIN, ISLAMSKIE SCIERWO NIE...... IP: *.dsl.snfc21.pacbell.net 09.12.03, 16:34
      zasluguje na wiecej niz na smierc. To swiatowy problem nie tylko
      Rosji.
      • Gość: romek948 Jezeli swiat to Izrael to tak.... IP: *.rybnet.pl / *.rybnet.pl 09.12.03, 17:00
      • Gość: kasa Re: zabic PUTINA, ruskie SCIERWO NIE...... IP: 158.75.29.* 09.12.03, 17:41
        ciebie trzeba zabic i putina,chwala czeczencom za
        postawe,wygrajcie,do boju i kolejny zamach to jedyna droga
        • Gość: Andrzej Re: zabic PUTINA, ruskie SCIERWO NIE...... IP: *.dip.t-dialin.net 09.12.03, 18:02
          A ja myslalem ze Polacy to inteligentny narod, jak czytam te rozwazania to mi
          tylko wstyd
          • Gość: Homer J Re: zabic PUTINA, ruskie SCIERWO NIE...... IP: 208.247.54.* 09.12.03, 18:12
            Gość portalu: Andrzej napisał(a):

            > A ja myslalem ze Polacy to inteligentny narod, jak czytam te
            rozwazania to mi
            > tylko wstyd

            Tak bardzo inteligentny, dlatego w USA mowi sie o nas "Dumb
            Polaks"
            • Gość: basta To: Homer Simson IP: 151.152.101.* 09.12.03, 23:26
              Gość portalu: Homer J napisał(a):

              > Gość portalu: Andrzej napisał(a):
              >
              > > A ja myslalem ze Polacy to inteligentny narod, jak czytam te
              > rozwazania to mi
              > > tylko wstyd
              >
              > Tak bardzo inteligentny, dlatego w USA mowi sie o nas "Dumb
              > Polaks"

              ++++++++++++++++
              Mow za siebie. O mnie tak nikt nie mowi.
              Jak byles w Polsce to mowili "Glupi jak Homer" wiec to dla
              Ciebie zadna nowina.
          • Gość: Z USA DEMONOLOGIA GW IP: *.ca.astound.net 09.12.03, 22:07
            Słaby z ciebie Polak, albo w ogóle nim nie jesteś,
            bo byle jaki demon może cię zakompleksić i przestajesz być
            Polakiem. Zaczynasz się podlizywać żydowskim demonom, niemieckim
            lub rosyjskim.
            Zyczę ci więcej Jezusa Chrystusa w Twoim sercu.
            Jezus kiedyś powiedział do swoich zdezorientowanych i małej
            wiary uczniów: O głupi i gnuśnego serca.
            Wierz w Niego on Jest Prawdą, i pomagaj w tej wierze swoim
            braciom w wierze.

            Gość portalu: Andrzej napisał(a):

            > A ja myslalem ze Polacy to inteligentny narod, jak czytam te
            rozwazania to mi
            > tylko wstyd
    • Gość: diabelek Re: Eksplozja samochodu w centrum Moskwy IP: *.sympatico.ca 09.12.03, 18:02
      Nie ma rady na wariatow, ktorzy sie nawet smierci nie boja.
    • Gość: mee... Re: SWIETA IDA I NOWY ROK... IP: *.proxy.aol.com 09.12.03, 18:57
      ...ludzie gineli i beda ginac...ktos tu napisal ,ze jest
      szczesliwy bo urodzony w polsce...a tych czterech zabitych w
      samochodzie na slasku...
    • Gość: gosc SMICHY-CHICHY A POLSKA BOMBA JUZ GOTOWA IP: *.dip0.t-ipconnect.de 09.12.03, 21:06
      proponuje przejscie podziemne aleje/marszalkowska albo empik na
      nowym swiecie

      ta bomba ktora jako pierwsza wybuchnie w polsce pewnie juz jest
      gotowa
    • Gość: Majcher B wzi IP: *.ebola.lublin.pl 09.12.03, 23:28
      Ciekawe skąd KGB wzięło tak oddane pracownice? Rosja to jednak
      wielka kupa gówna. Kraj piękny ale ludzie zwyczajnie podli.
    • Gość: LMB Prosimy o więcej wybuchów w Moskwie IP: *.icpnet.pl 10.12.03, 07:20
      Należy im się. Za tzw. całokształt. Od cara do Putina. Za
      podejście. Lać w mordę i poprawić z drugiej strony.
      • Gość: ak Re: Prosimy o więcej wybuchów w Moskwie IP: 195.245.213.* 10.12.03, 09:36
        W Warszawie też
        • Gość: ak W Warszawie też IP: 195.245.213.* 10.12.03, 09:38
          W Warszawie też
          • janosik6 Re: W Warszawie też 10.12.03, 10:06
            tam i bez wybuchow wszystko sie roz;latuje..
            dziad na dziadu siedzi i pijaczkiem sie popycha..
            Tam tzn w warszawie jak raz pierdolnie to zobaczycie ilu jest
            prawdziwych warszawiakow.
            Te wszystkie przechrzcone warszawiaki beda spierdalac do swego buraczkowa.
            Buraki pierdolone.............
          • Gość: Matt Re: W Warszawie też,najlepiej u ciebie w domu,ak IP: *.nsw.bigpond.net.au 10.12.03, 12:25
            bedzie najmniejsza strata
      • Gość: Matt Re:a co ty wyjatek,LMB,takiej straty jak ty nikt IP: *.nsw.bigpond.net.au 10.12.03, 12:29
        by nie zauwazyl.
    • Gość: grg Komentarz/analiza (nie moj, ale interesujacy sadze) IP: *.artcom.pl / 192.168.32.* 10.12.03, 12:28
      This latest explosion is another example of the way such stories
      develop (or are developed). I followed the reporting over a
      couple of hours: The first thing coming from the agencies was
      that an explosion or several explosions had happened in front of
      the hotel, and that it seemed to have been a car bomb. AFP
      reported that they had talked to a person working at the hotel
      information desk, who said that she saw how a Mercedes car blew
      up and was lifted into the air by the explosion. When the first
      TV pictures arrived, one could discern several damaged cars,
      among them at least one Mercedes that looked like it had been
      blown up from the inside (to judge from the way its doors had
      been blasted open).
      Nevertheless, everyone immediately started with the
      usual "suicide attack stories", and of course, linking the
      explosion to Chechnya and to the Russian "elections". First they
      were talking about a "female suicide bomber" who "blew herself
      up inside a car". Then the "witness accounts" arrived, according
      to which two women had asked some people in the street about the
      location of the Duma. (As if a real terrorist won't have checked
      this out in advance, especially when the Duma building is in the
      immediate vicinity of the hotel). Of course, two women who ask
      about the Duma must be terrorists! Then they started about *two*
      killed women who "must have been" the suicide bombers. One had a
      bag next to her, which "might contain more explosives" (just
      imagine someone blowing herself up with a shaheed belt that
      devastates a whole building front and lifts cars into the air,
      and a bag with explosives next to her remains untouched). A
      little later, one of the two killed "suicide bombers" was found
      to wear an unexploded shaheed belt (that's something they always
      do, there's always at least one belt that doesn't explode, cf.
      all previous cases). A little later again, TV pictures showed an
      explosion next to or under a car in the periphery of the first
      attack. This was explained with "bomb experts blowing up
      unexploded bombs". So, apparently, the "female suicide bombers",
      who didn't know where the Duma is, had placed several other
      bombs under cars in front of the hotel, before they went asking
      for the Duma and then blew themselves up in front of the hotel
      anyway, with only partial success (!). Then, another agency
      reported that a *bomb expert* had been killed when he exploded
      one of those bombs (that's another habit, the same happened at
      the alleged restaurant bomb event some months ago). Finally, the
      two suicide bombers turned into three - enter a "tall woman
      with Caucasian looks" who apparently was together with the two
      who asked about the Duma building, and who "could have been
      wearing a shaheed belt". And now they are looking for her...
      (Which reminds me of my favourite story again, the 2 metre tall
      Chechen who, together with his somewhat shorter local sidekick,
      wanted to kill a US military person in India - but was never
      found...). The taller they are, the worse, so that might be the
      reason why the Russian (ex)terminators in Chechnya are going
      especially for tall people.
      Oh, I forgot, the third, tall, fugitive suicide attacker later
      turned herself into a short person, of whom they even got a
      photo!

      So, all that remains to be found are the Chechen passports, Al-
      Qaeda membership & bonus cards and the notebook with Basayev's
      sat-phone number.
      • Gość: grg no i juz znalezli... IP: *.artcom.pl / 192.168.32.* 10.12.03, 13:04
        > So, all that remains to be found are the Chechen passports, Al-
        > Qaeda membership & bonus cards and the notebook with Basayev's
        > sat-phone number.

        09 December 2003 15:44 Gazeta ru

        Chechen documents found on Moscow suicide bomber - police

        Documents in the name of Chechen resident Inga Gizoyeva have
        been found on the body of the terrorist who exploded a bomb in
        central Moscow on Tuesday morning, a source in the law
        enforcement bodies has reported.

        Jak to ciekawe, ze ci samobojcy zawsze zabieraja swoje
        paszporty, ktore nigdy nie ulegaja zniszczeniu chociaz
        (pozwalajac pozniej "niezidentyfikowanym ludziom w mundurach" na
        eksterminacji swojej rodziny lub co najmniej wysadzenie domu)

        Niezle jest tez "info" z RIAN, gdzie pisza ze "druga
        samobojczyni" "albo przezyla, albo uciekla" - czyli
        przyslowiowe 'zabili go i uciekl' (oraz ze z pierwszej
        kobiety "nie zostalo prawie nic"... poza zwyczajowym paszportem,
        oczywiscie).

        2003-12-09 16:22

        INVESTIGATION NEAR NATIONAL HOTEL TO LAST TILL NIGHT

        MOSCOW, December 9 (RIA Novosti) - Investigation at the site of
        the blast outside the National Hotel will continue into late at
        night, said Moscow police.

        The police spokesman added that two out of the four dead bodies
        belonged to women, with one of them allegedly being an elderly
        shakhid suicide bomber.

        "The fact that nearly nothing was left of this woman is a fairly
        substantial evidence," he continued.

        Presumably, the other shakhid woman either survived or managed
        to escape from the site amid the general panic, the Moscow
        police believe.

        Zas "wysoka kobieta" wyglada teraz tak (pewnie "w zamieszaniu"
        stracila glowe):

        Meanwhile the law-enforcement agencies are looking for a woman,
        who perhaps participated in the explosion at National Hotel.
        She's 40-45 years old, probably a native of Caucasian region,
        very short, according statements of eyewitnesses, not taller
        than 150 centimeters [5"]. Thin build. She's dressed in a long
        dark coat and dark touque.

        Ze nic sie kupy tu nie trzyma, to niewazne. W pociagu tez bomba
        wybuchla wsrod bagazy przy suficie, jak twierdza lekarze
        badajacy ofiary.

        Podoba mi sie za to wypowiedz przewodniczacego Dumy: "Nobody
        intimidates Russia. The terrorists will be finished off by their
        own methods."

        Jesli dobrze rozumiem, czlonkowie rosyjskich grup zbrojnych
        zamiast uzywac artylerii i lotnictwa zaczna sie wysadzac w
        powietrze.

        Bylyby to chyba najciekawsze akcje Rosjan od czasu rzucania
        karnych oddzialow na pola minowe 60 lat temu.
        • Gość: grg no i tez mialem racje znowu :) IP: *.artcom.pl / *.b.jawnet.pl 12.12.03, 18:38
          > Podoba mi sie za to wypowiedz przewodniczacego Dumy: "Nobody
          > intimidates Russia. The terrorists will be finished off by their
          > own methods."
          >
          > Jesli dobrze rozumiem, czlonkowie rosyjskich grup zbrojnych
          > zamiast uzywac artylerii i lotnictwa zaczna sie wysadzac w
          > powietrze.
          >
          > Bylyby to chyba najciekawsze akcje Rosjan od czasu rzucania
          > karnych oddzialow na pola minowe 60 lat temu.

          Kurde, niezly jestem... Oczywiscie, jest to wersja oficjalna wydarzen,
          najpewniej zmyslona (nigdy sie nie chwalili tym nawet), ale liczy sie sam fakt
          wymyslania takich historii i zarazem zachecania innych gierojow do wysadzania
          sie w powietrze:

          Putin decorates 2 FSB officers for heroism in Chechnya
          10.12.2003, 19:42

          MOSCOW, December 10 (Itar-Tass) - Russian President Vladimir Putin has
          posthumously decorated two Federal Security Service officers with the Stars of
          Heroes of Russia for the heroism displayed in Chechnya. The awards have been
          handed over to their widows.

          One officer was a security service captain, born 1967, who died in battle in
          the Kurchaloi district of Chechnya in August 2002. The captain carried his
          wounded fellow-officer away from under the enemy fire. He also made the main
          group of rebels to retreat. The captain was heavily wounded in that battle. He
          allowed the insurgents to come near him and blew up them and himself with a
          grenade.

          The second captain, born in 1972, died in the Vedeno district of Chechnya in
          2002. He was also wounded in a battle. When the rebels surrounded him, he
          hurled a grenade at them. The captain killed the militants but he also died
          himself.

          W celu usprawnienia heroizmu, proponowalbym rozdac oficerom FSB zamiast
          kamizelek kuloodpornych kamizelki z TNT (w stylu tych co Arabowie czesto nosza,
          na paradach i nie tylko).
    • Gość: Xapax Re: Eksplozja samochodu w centrum Moskwy IP: *.dmz.infor.pl / 192.168.16.* 10.12.03, 14:49
      Gratuluję Gazecie Wyborczej zdjęcia na pierwszej stronie. Co
      może lepiej przyciągnąć uwagę żądnego sensacji czytelnika niż
      bezgłowy trup. Nowy dziennik - Fakt - zapowiadał, że będzie
      plasował się blisko Gazety Wyborczej. Nie spodziewałem się, że
      będzie to możliwe za sprawą samej Gazety. Jestem zniesmaczony i
      nie chcę więcej kupować waszego dziennika.
      Były (już) czytelnik.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka