Dodaj do ulubionych

Tragiczny wypadek w Camp Babilon

IP: 66.153.1.* 22.12.03, 19:32
Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Obserwuj wątek
    • Gość: Szwejk Re: Tragiczny wypadek w Camp Babilon IP: *.chello.pl 22.12.03, 19:35
      Śmierć godna bohatera... mimo wszystko, requiescat in pace...
      • zbig44 Gerard Wasielewski - tak się nazywał ten chłopak:( 22.12.03, 22:39
        • Gość: Kajetan "W tym czasie (...) trwało spotkanie prezydenta z..." IP: *.wbrmfd01.mi.comcast.net 22.12.03, 22:58
          PAP 22-12-2003, ostatnia aktualizacja 22-12-2003 22:37

          22.12 Obóz Babilon (PAP) - Do wypadku, na skutek którego zmarł
          polski żołnierz, doszło około 16.40 lokalnego czasu -
          poinformował PAP p.o. rzecznika wielonarodowej dywizji ppłk
          Mariusz Michalski

          W tym czasie w obozie Babilon trwało spotkanie prezydenta
          Aleksandra Kwaśniewskiego z żołnierzami (...)
          • Gość: ZZZ Bo juz wszystkie tygrysy wystrzelane... IP: *.cable.mindspring.com 23.12.03, 07:02
            A swoja droga, skad taki tytul??? "Zginął polski żołnierz w
            Iraku". yeah, right, lewaku, tylko zabil go kumpel, dla ktorego
            mlotek bylby skomplikowanym narzedziem.

            Nasi dzielni chlopcy dzialaja w Iraku, nasi swietni piloci
            ratuja pasazerow... My rzeczywiscie nie chcemy ale musimy byc
            narodem wybranym!
          • piotr.kraczkowski Re: "W tym czasie (...) trwało spotkanie prezyden 23.12.03, 16:41
            Gość portalu: Kajetan napisał(a):

            > PAP 22-12-2003, ostatnia aktualizacja 22-12-2003 22:37
            >
            > 22.12 Obóz Babilon (PAP) - Do wypadku, na skutek którego zmarł
            > polski żołnierz, doszło około 16.40 lokalnego czasu -
            > poinformował PAP p.o. rzecznika wielonarodowej dywizji ppłk
            > Mariusz Michalski
            >
            > W tym czasie w obozie Babilon trwało spotkanie prezydenta
            > Aleksandra Kwaśniewskiego z żołnierzami (...)

            Troche duzo przypadkow:
            1. Wyslano zolnierzy szczegolnie przeszkolonych,
            a czescia szkolenia jest wiedza, ze "kazda bron raz
            w roku sama strzela", czyli, ze trzeba szczegolnie uwazac.
            Przypadkowo szkolenie nie pomoglo.
            2.
            Wypadek akurat w Iraku.
            3.
            Najmniej prawodpodobnym jest przy czyszczeniu broni, ze
            jest ona nabita, bo pierwsza czynnoscia przy czyszczeniu
            jest jej rozladowanie. Do tego naboje sa zawsze w magazynku
            i trzeba specjalnej czynnosci, by naboj z magazynku trafil
            do komory nabojowej.
            4.
            Akurat podczas wizyta Kwasniewskiego.
            5.
            Przypadkowe odpalenie broni nie musialo
            nikogo trafic: wiekszosc kul nie trafia nikogo,
            takze tych przypadkowych wystrzalow...
            6.
            Postrzelony zolnierz mogl przeciez zostac tylko ranny.
            Wiekszosc postrzalow to rany, a tu nagle przypadek w
            przypadku: niechcaco strzal w dziesiatke, strzal smiertelny...

            Prawdopodobienstow, ze jestesmy ponownie oklamywani,
            jest o wiele wieksze, niz wersja oficjalna.

            Piotr Kraczkowski - beam.to/ll
            ---------------------------------------
            Moje Linki:
            www.geocities.com/pkraczkowski/politik/glinkpol.htm
            Izrael w Uni Europejskiej:
            www.geocities.com/pkraczkowski/europa/gpalesti.htm
    • Gość: Olej Co to - żarty? IP: *.teleton.pl 22.12.03, 19:36
      Profesjonalizm. To cenię w polskiej armii.
      Żenada...
      • Gość: calipso [...] IP: *.dsl.emhril.ameritech.net 23.12.03, 03:31
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: wienia jaja sobie robicie? IP: *.aster.pl / 10.65.2.* 22.12.03, 19:39
      Co to za zabawa w kotka i w myszkę? Umieszczacie niusa, potem
      zmieniacie i zabieracie, następnie opinie idą w czarną dziurę, a
      tu znowu wcześniejsza wiadomość robi za niusa???

      www1.gazeta.pl/swiat/1093892,34174,1838010.html?v=1&f=50#opinie
    • Gość: Zabity dla pieniedzy poszli zabijac niewinnych IP: 199.243.74.* 22.12.03, 19:44
      Nie zal ani jednego, dla pieniedzy poszli zabijac niewinnych!!!
      Niech ich szlak trafi!!!
      • Gość: Rober Re: Ty Debilu Z POD CIEMNEJ GWIAZDY! IP: *.sulechow.sdi.tpnet.pl / 192.168.1.* 22.12.03, 19:55
        za taki tekst cibie powinni tam wysłac bez broni i w mundurze.
        • Gość: lolo Re: Ty Debilu Z POD CIEMNEJ GWIAZDY! IP: *.menta.net 22.12.03, 20:08
          Gość portalu: Rober napisał(a):

          > za taki tekst ciebie powinni tam wysłac bez broni i w mundurze.

          Nie wysylaj innych, pojedz sam. Wydaje sie, ze zabijanie sprawia ci ogromna
          przyjemnosc. Oczywiscie bedzie sie nazywalo, ze pojechales z misja
          pokojowa.
      • Gość: P64 [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.03, 20:22
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • Gość: Piotr [...] IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.12.03, 22:38
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • Gość: plasti Re: Idz spójż p64 FASZYSTO w oczy kobietom iracki IP: 62.233.233.* 23.12.03, 09:38
            I co w tych oczach zobaczysz? Uwielbienie dla Saddama, ktory wykanczal ich
            ojcow, mezow, synow?
            Nigdzie nie ma latwych rozwiazan. Saddam to byl zbrodniarz i nie mozna bylo
            czekac w nieskonczonosc az zlagodnieje. Kurdom zycia sie nie wroci ale
            przyszle morderstwa powstrzyma.
            • Gość: Piotr Re: Idz spójż p64 FASZYSTO w oczy kobietom iracki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.12.03, 10:25
              Zgoda nic nie jest czarno-białe Sadam to tyran jeden z najgorszych w historii
              ale ostatnim, naprawdę jednym z ostatnich państw które powinno się nim zająć są
              własnie Stany niegdys przecież sujusznik Sadama to hipokryzja z ich strony i
              mocno denerwujące jest to że upatruje się w nich zbawicieli. Przecież im nie
              chodziło o niego jest tak samo mityczną postacią jak Ben Laden tyranów na
              świecie jest na prawdę wielu w tym spora częśc była i jest wspierana przez Usa,
              tam chodzi o sprawy zdecydowanie inne. Popatrz na to z tej strony Europa i Usa
              od kilku wieków destabilizują resztę świata chcąc sobie wszystko co możliwe
              podporządkować i to jest niepokojące że mamy w sobie jakąś dziwną dumę -białego
              samca- stawiania siebie wyżej od innych kultur i nie róbmy z nich bezmyślnych
              mas to są naprawdę tacy sami jak my współodczuwający ludzie. I oto mi chodziło
              kiedy pisałem do tamtego człowieka oskarżjąc go o faszystowskie zapędy
      • Gość: Polot [...] IP: *.proxy.aol.com 22.12.03, 20:56
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • Gość: Kangur Re: dla pieniedzy poszli zabijac niewinnych IP: 203.100.229.* 23.12.03, 07:29


          > Jeśliś zabity to mordy nie otwieraj.

          Dobre, to mi sie podoba :-)Brawo!
        • Gość: xxx [...] IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 23.12.03, 08:33
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: nie komunista [...] IP: *.dip0.t-ipconnect.de 22.12.03, 21:47
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: żaba [...] IP: 62.87.177.* 22.12.03, 22:02
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • Gość: Adaś [...] IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.12.03, 07:57
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • zbig44 Oświadczenie rzecznika dywizji / audio.avi 22.12.03, 19:47

      Ośwaidczenie p.o rzecznika prasowego dywizji podpułkownika Mariusza
      Michalskiego (TVN24):
      slimak.onet.pl/_m/info/video/0312/polak.avi

      Info w onecie:
      info.onet.pl/845853,12,item.html
    • Gość: . To tragedia. Ale i ja sobie mysle, ze opijano wizyte IP: *.nott.cable.ntl.com 22.12.03, 20:01
      Kwacha...
      • Gość: i Re: To tragedia. Ale i ja sobie mysle, ze opijano IP: *.elwico.pl / *.elwico.pl 22.12.03, 20:25
        i dobrze my7slisz i t d
    • Gość: Jurek Ciekawe kiedy odlecial sztolc a kiedy postrzelono IP: *.dialup.umb.edu 22.12.03, 20:26
      zolnierza? Podejrzewam, ze prezydencina nie zajmuje sie
      przykrymi sprawami.
    • Gość: U Re: Tragiczny wypadek w Camp Babilon IP: *.75.0.123.Dial1.Boston1.Level3.net 22.12.03, 20:34
      No wlasnie.Magister dojechal.Na widok takiego typa scyzoryk sam sie wkieszeni
      otwiera,a spluwa strzela sama.I to jest powod wypadku.
    • Gość: Franek Re: Tragiczny wypadek w Camp Babilon IP: *.chomiczowka.waw.pl 22.12.03, 20:52
      To jest poziom fachowości WP. Podobnie jak lot helikoptera z
      premierem.
      • Gość: maciek Re: Tragiczny wypadek w Camp Babilon IP: 212.160.105.* 22.12.03, 21:07
        Sorry, że sie wtrącę, ale nie tak dawno jeszcze mr rumsfeld
        przepraszał rodziny brytyjczyków, którzy stracili swoich
        bliskich w tzw. przyjacielskim ogniu wojsk USA. to tez jest
        fachowość wojskowych.
        • Gość: Alex Brawo Polskie Wojsko IP: *.web.thalamus.se 22.12.03, 21:19
          Cenię precyzję i profesjonalizm
          • Gość: as Cholerne brednie! IP: *.client.attbi.com 22.12.03, 21:25
            Ktos poprostu pociagnal za cyngiel. Sama bron nie wystrzelila.
            Podczas rozladowywania broni do czyszczenia bron nie moze byc
            skierowana w nikogo. To jest absolutnie niewybaczalne. Zajebac
            oficerow ktorzy szkola idiotow. Za jedna puszke piwa w wojsku.
            Piec lat wiezienia!!!!!!! Bydlo. A czlowiek nie zyje.
            • Gość: Mariusz Re: Cholerne brednie! IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 22.12.03, 22:15
              ,,CYNGIEL" - od razu widac fachowca od broni.Komputerowy militarysta od siedmiu
              bolesci.
    • Gość: smutek Ten sam poziom hołdu co za I razem IP: *.acn.pl 22.12.03, 21:25
      proszę aby media i prezydent oddały
    • Gość: żołnierz Re: Tragiczny wypadek w Camp Babilon IP: 207.44.154.* 22.12.03, 22:43
      To straszne
      • Gość: MACIEJ JAKI WYPADEK?LUDZIE,ZGLUPIELISCIE DO RESZTY IP: *.ny325.east.verizon.net 22.12.03, 22:57
        Naladowanej broni nie mozna czyscic i ten zolnierz ktoremu wypalilo powinien od
        razu do pudla isc na dlugie lata.
        Komuna dawno minela i takie pierdoly,jak "BRON WYPALILA W CZASIE CZYSZCZENIA"
        to mozna dzieciom w przedszkolu opowiadac.
        Kiedy zacznie sie karac w Polsce za zabojstwa,zamiast ukrywac sprawcow?
    • Gość: Jacek A dlaczego nie napiszą ile on zabił ludzi w Iraku IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.12.03, 23:04
      może byscie trochę się opamiętali z tymi kondolencjami
      • Gość: Kangur [...] IP: 203.100.229.* 23.12.03, 07:21
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • Gość: Jacek [...] IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.12.03, 07:33
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • Gość: plasti Wszyscy sa winni tylko nie Saddam. IP: 62.233.233.* 23.12.03, 09:41
            Polacy winni, Amerykanie winni, wszyscy winni tylko nie Saddam.
            Paranoja.
    • Gość: Damik TERAZ IRAKIJCZYCY POWINNI ROZJECHAC DOM JEGO RODZINY IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.12.03, 23:15
      • Gość: Tomek Kwas przynosi pecha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.03, 23:22
        Kwaśniewski przyniósł pecha żołnierzom w Iraku. Tak jak
        przynosi pecha Polsce odkąd jest prezydentem. Szkoda, że nie
        został w Iraku. Zachowywał się jak tchórz. Po co tam w ogóle
        pojechał, szkoda pieniędzy. Polacy by to przeboleli, gdyby tam
        został.A to pech
    • Gość: Damik ... niech bedzie to przestroga dla "wyzwolicieli Iraku IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.12.03, 23:32
    • Gość: kapral. Re: Tragiczny wypadek w Camp Babilon IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.03, 23:43
      smierc zolnierza bedzie budzila niezdrowe komentarze u
      niezdrowych ludzi
      • Gość: Kamil nie żolnierza tylko mordercy umówmy się na wstępie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.12.03, 23:48
        a niezdrowo to być kapralem bezmózgu.
    • Gość: JBS - Canada [...] IP: 199.243.5.* 22.12.03, 23:47
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: Jarek Znowu byli pijani jak w Bosni ! IP: *.w80-13.abo.wanadoo.fr 22.12.03, 23:54
    • Gość: Aga To jest nie do pomyślenia! IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl 23.12.03, 00:27
      Nie rozumiem tego!!
      Ludzie pojechali tam żeby przywrócić pokój w Iraku,
      przygotowywali się do niewiadomo jakich niebezpiecznych
      sytuacji, zamachów, strzelanin, ataków, a tu... giną z rąk
      własnych kolegów! Jak to możliwe że ci świetnie przygotowani
      żołnierze nie potrafią obchodzić się z bronią?? Przecież
      czyszczenie broni to dla nich podstawowa czynność... Rodzi się
      pytanie: czy to na pewno był wypadek? Co na to rodzina zmarłego
      żołnierza? Przecież to był młody chłopak!! Czy nie dało się tego
      uniknąć? Nie chcę winić tego, który bezpośrednio strzelił, ale
      chyba ktoś tu jest winny!
      • Gość: JBS - Canada Re: To jest nie do pomyślenia! IP: 199.243.5.* 23.12.03, 02:06
        Z tego co piszesz wynika, ze Ty w ogole nic nie rozumiesz.
        Przywracac pokoj??? Swietnie przygotowani??? Nie rozsmieszaj mnie.
        Chyba ktos tu jest winny. No, to juz troche lepsze.
    • Gość: Maćko Re: Tragiczny wypadek w Camp Babilon IP: *.mostostal.siedlce.pl 23.12.03, 00:30
      Czy to trochę nie jest dziwne tłumaczenie. Postrzelony w trakcie
      czyszczenia broni. A kto czyści naładowaną broń????????
      • Gość: plasti Czyszczenie broni dla zabicia nudy. IP: 62.233.233.* 23.12.03, 09:47
        To rzeczywiscie jakas paranoja z tym samowystrzalem w czasie czyszczenia broni.

        Kolega wycelowal w niego naladowana bron, polozyl palec na spuscie i kazal mu
        ja czyscic? I wypalila...

        Bo ja inaczej tego nie rozumiem. Jak to jest ze czysci sie naladowana bron?
        Jak to jest ze mierzy sie przy tym w kolege? I jak to wreszcie jest, ze nawet
        naladowana bron wycelowana w kolege wypala sama z siebie? Bo chyba to nie jest
        normalne ze czyszczac bron zolnierz trzyma palec na spuscie?
        • piotr.kraczkowski Re: Czyszczenie broni dla zabicia nudy. 23.12.03, 16:04
          Gość portalu: plasti napisał(a):

          > Bo ja inaczej tego nie rozumiem. Jak to jest ze czysci sie naladowana bron?
          > Jak to jest ze mierzy sie przy tym w kolege? I jak to wreszcie jest, ze nawet
          > naladowana bron wycelowana w kolege wypala sama z siebie? Bo chyba to nie jest
          > normalne ze czyszczac bron zolnierz trzyma palec na spuscie?

          Pewniki:
          1. Zolnierz zostal zastrzelony
          2. My jestesmy systematycznie oklamywani (czego dowodza
          chocby postingi nierozumiejacych, dlaczego naprawde
          Polacy pojechali do Iraku, ze za kazda zbrodnie hUSSEINA ODPOWIADAJA
          USA i Izrael, ze Hussein nie popelnil zadenj zbrodni, ktorej
          nie popelnilyby USA w jeszcze wiekszym rozmiarze itd.)

          Dlaczego zginal? Moze byl idealista, dal sie nabrac gazetom i
          telewizji, zrozumial w Iraku, ze zrobiono go w konia, chcial
          palnac w leb Kwasniewskiemu, zwierzyl sie z tego koledze, ten
          go zdradzil i zastrzelili go ochroniarze Kwacha?

          Piotr Kraczkowski - beam.to/ll
          ---------------------------------------
          Moje Linki:
          www.geocities.com/pkraczkowski/politik/glinkpol.htm
          Izrael w Uni Europejskiej:
          www.geocities.com/pkraczkowski/europa/gpalesti.htm
    • Gość: kinia :( smutne, tymbardziej ze mam tam kumpla IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.12.03, 00:40
      nie wiem co sie tam stało, jak do tego doszło i nie wiem czy
      dowiemy się prawdy, ale jest to smutny fakt :( mam kolege,
      który słuzy w Karbali i wiem co przezywają jego najblizsi. mam
      nadzieje ze juz teraz wszyscy wróca cali i zdrowi!!
      • Gość: Kamyk Re: :( smutne, tymbardziej ze mam tam kumpla IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.12.03, 07:36
        To wstyd miec takick kumpli. Ja mam nadzieję ze wroci ich z tamtąd najmniej
    • Gość: Marszałek [...] IP: *.3web.net 23.12.03, 01:58
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: calipso Re: CO SIE˛ STA?O w Camp Babilon ????? IP: *.dsl.emhril.ameritech.net 23.12.03, 04:07
        Gos´c´ portalu: Marsza?ek napisa?(a):

        > Ludzie po jakiego grzyba wypisujecie takie pierdo?y jak :
        > zabity, lolo, oraz osio? w czterech wcieleniach:(piotr, kamil,
        > damik, kamyk). Mys´le˛ z˙e 18 lat macie g?a˛by skon´czone i
        wiecie
        > czym pachnie terror , wojna i misja pokojowa. Z˙arty to
        moz˙ecie
        > sobie robic´ w waszym domu , a nie na forum dla powaz˙nych
        ludzi.
        > Gdyby nie amerykanie zabity baranie i twoi poplecznicy , to
        > bys´cie chodzili w dziurawych butach po polskiej ulicy.
        Skurwysyn
        > saddam chcia? s´wiatu dyktowac´ warunki i gdyby dooko?a
        wszyscy
        > mys´leli tak jak wy c´woki, to obecnie moglibys´cie wasze
        samochody
        > postawic´ na ko?kach , bo nie stac´ by was by?o na wykupienie
        > nawet tygodniowego przydzia?u na benzyne˛ , g?a˛by
        kapus´c´iane !!!
        > I na koniec rada : jak macie ochote˛ pierdolic´ , to nie tutaj
        na
        > forum lecz w najbliz˙szej agencji towarzyskiej pieprzone
        MATO?Y!!!


        Jakie warunki dyktowal Sadam ?
      • Gość: Rak [...] IP: 157.25.139.* 23.12.03, 06:56
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • piotr.kraczkowski Re: CO SIĘ STAŁO w Camp Babilon ????? 23.12.03, 16:21
        Gość portalu: Marszałek napisał(a):

        > Gdyby nie amerykanie zabity baranie i twoi poplecznicy , to
        > byście chodzili w dziurawych butach po polskiej ulicy.
        "The Holocaust would have occurred with or without IBM
    • Gość: calipso [...] IP: *.dsl.emhril.ameritech.net 23.12.03, 03:36
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: były wojskowy To jest brak podstawowego wyszkolenia !!!!!!!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.12.03, 07:15
    • fredzio54 [...] 23.12.03, 07:22
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: Kangur [...] IP: 203.100.229.* 23.12.03, 07:35
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • Gość: Demiurg Partyzanci iraccy = powstańcom AK , palancie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.12.03, 07:39
          • fredzio54 [...] 23.12.03, 07:49
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
            • Gość: Kangur [...] IP: *.alphalink.com.au 23.12.03, 23:19
              Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • fredzio54 [...] 23.12.03, 07:48
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • Gość: Rak Re: Tragiczny wypadek w Camp Babilon IP: 157.25.139.* 23.12.03, 10:15
            Oj Fredzio, Fredzio. Trzeba przyznać że mnie rozbawiłeś. A znasz
            to „ Polak dobry do bitki i wypitki” „ Polski żołnierz, nasi
            generałowie, a Świat do nas należeć będzie”.
            Rządzić to nasi raczej nie potrafią, lecz co do bicia się…….
            A co do wypadku, to taki jak innych jest wiele ostatnio jednego
            niedaleko pogrzebano i nikt afery z tego nie robi. Żal człowieka
            i tyle. Pozdrawiam
            • fredzio54 [...] 23.12.03, 10:29
              Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
              • Gość: Rak Re: 7 litrów Fredzio, to pryszcz IP: 157.25.139.* 23.12.03, 10:38
                Co to 7 litrów Fredzio, to pryszcz. Co by to było za życie bez
                wódy, jeszcze do pały można dostać i później wysadzać się jak te
                ciołki arabskie, gdzie popadnie. A że głupota to fakt, jak można
                czyścić broń nabitą, brak szkolenia.
          • Gość: Myślący Re: Tragiczny wypadek w Camp Babilon IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.12.03, 14:58

            > > fredzio54 napisał:

            > w bitwie na angali chlaliscie piwo
            > na grunwaldzie wojowali koazcy
            > cud na wilse wojowali francuzi
            > powstanie Wa-wei wojowali zydy z ZOB a na stepnym powstaniu
            wojowala polska
            > brygada mieczyslawa kamienskiego przeciwko sowjetow

            Oj, przyjacielu, nie wiem, czy się z ciebie śmiać, czy płakać.
            Twoje nieuctwo walczy o lepsze z głupotą. W czasie bitwy pod
            Grunwaldem kozacy jeszcze nie istnieli; w czasie bitwy
            warszawskiej (cudu nad Wisłą) francuski gen. Weygand proponował
            wycofać się z Warszawy, ale Piłsudski go nie posłuchał (zgadnij,
            kto miał rację); o udziale Polaków w bitwie o Anglię odsyłam do
            wypowiedzi premiera Churchilla (jeszcze nigdy tak nieliczni nie
            zrobili tak wiele dla tak wielu); pomyliło ci się powstanie w
            gettcie warszawskim z 1943 r. z powstaniem warszawskim z 1944;
            Kaminski był Rosjaninem.
            Nie wiem, gdzie się uczyłeś tego wszystkiego, co wypisujesz,
            ale współczuję twej obecnej ojczyźnie, że ma takich obywateli.
            • Gość: KANGUR Re: Tragiczny wypadek w Camp Babilon IP: *.alphalink.com.au 23.12.03, 23:10
              Gość portalu: Myślący napisał(a):

              > Oj, przyjacielu, nie wiem, czy się z ciebie śmiać, czy płakać.
              > Twoje nieuctwo walczy o lepsze z głupotą. W czasie bitwy pod
              > Grunwaldem kozacy jeszcze nie istnieli; w czasie bitwy
              > warszawskiej (cudu nad Wisłą) francuski gen. Weygand
              proponował
              > wycofać się z Warszawy, ale Piłsudski go nie posłuchał
              (zgadnij,
              > kto miał rację); o udziale Polaków w bitwie o Anglię odsyłam
              do
              > wypowiedzi premiera Churchilla (jeszcze nigdy tak nieliczni
              nie
              > zrobili tak wiele dla tak wielu); pomyliło ci się powstanie w
              > gettcie warszawskim z 1943 r. z powstaniem warszawskim z 1944;
              > Kaminski był Rosjaninem.
              > Nie wiem, gdzie się uczyłeś tego wszystkiego, co
              wypisujesz,
              > ale współczuję twej obecnej ojczyźnie, że ma takich obywateli.

              Brawo stary! Ladnie temu Sowiecie dokopales.Zkad sie biora tacy
              debile jak nasz piepszniety Fredzio?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka