Dodaj do ulubionych

stare forum vs. nowe

03.05.04, 08:11
witam
jestem na tym forum od niedawna, niestety nie miałem przyjemności bycia na
sarym :( bo dopiero niedawno cywilizacja do mnie dotarła i podłączyli mi
neta :) ale mniejsza o to... jestem ciekaw czym się różniło stare forum od
nowego, bo często jest tu taki wątek poruszany, zastanawiam się i wydaje mi
się że forum nie mogło się tak bardzo zmienić, przecież chyba ciągle ci sami
ludzie są na nim obecni?? a może nie??tak tylko pytam z ciekawości bo
chciałbym wiedzieć co straciłem :)
pozdrowienia dla wszystkich
i szerokiej, krętej i jak najmniej dziurawej drogi :))))
ps. a nowy świat motocykli jest do BANI!!!!!!!!!!!!!!
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka