Dodaj do ulubionych

Świat Motocykli - najlepsza gazeta na rynku

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.08.05, 17:05
NIE MA LEPSZEJ !!! SZKODA TYLKO, ZE TAKA DROGA I TAK DUZO REKLAM !!
Obserwuj wątek
    • okrutny_mariuszek Re: Allllle się czepiam! 11.08.05, 20:54
      Wujek Julek napisał(a):

      > NIE MA LEPSZEJ !!! (...)

      chyba chciałeś napisać: "nie ma innej"
      ;-P
      • renata0 bravo 11.08.05, 20:57
        pieknie powiedziane Mariuszku
        • kojotkurier Re: bravo 11.08.05, 21:29
          DOBRA!?DOBRA!?-dobra to ona byla!zapomnij chlopie nie wroca juz te czasy ktos
          ich wyprze z rynku (mam nadzieje) pozdrawiam kojot
          p.s podziwiam naiwnosc ludzka kazdego dnia
    • gixera Re: Świat Motocykli - najlepsza gazeta na rynku 12.08.05, 10:56
      ale to wlasnie reklamy swiadcza o jej szczegolnej wartosci:P
      • Gość: miitch Re: Świat Motocykli - najlepsza gazeta na rynku IP: *.bochnia.pl / 195.136.25.* 12.08.05, 18:29
        jest cienka ale nie ma innej ;/ kiedys byla spoko teraz to syf i tyle
        • Gość: REK Re: Świat Motocykli - najlepsza gazeta na rynku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.05, 19:51
          Witam motobrać.Nie tak dawno kupiłem Gazete Motocyklową? chyba taki
          tytuł,gazetka ciekawa ale niestety nie pamiętam kiedy się ukazuje .Gdyby ktoś
          miał tą gazetkę to proszę o info.bay
    • motofil Re: Świat Motocykli - najlepsza gazeta na rynku 12.08.05, 20:33
      Ja "Światowi Motocykli" pozostanę chyba dozgonnie wierny, ale kiedyś bardziej
      mi się podobał - być może wynika to z tego, że pewne rzeczy zdążyły mi
      spowszednieć. Oprócz "Ś.M." regularnie czytam też "Motocykl", do którego to z
      kolei coraz bardziej zaczynam się przekonywać (na początku zdecydowanie
      preferowałem "Ś.M.", teraz to się wyrównuje). Podkreślam, że to jedynie moje
      subiektywne odczucia.
    • draka00 Re: Świat Motocykli - najlepsza gazeta na rynku 12.08.05, 21:52
      Czytam ten ŚM chyba z przyzwyczajenia od 10 lat. No i nie da się ukryć, że się
      popsuł. Ale za to słyszałam kilka razy opinię, że "Motocykl" się "polepszył",
      co wy na to?
      • Gość: miitch Re: Świat Motocykli - najlepsza gazeta na rynku IP: *.bochnia.pl / 195.136.25.* 12.08.05, 23:41
        trzeba sprawdzic zobaczyc jak cos to sie przerzucic nic na sile ... kupuje bo
        mam prenumerate jak sie skonczy zobacze ;/ bo kicha jest jak na razie zobaczymy
        za miesiac
      • aylen Re: Świat Motocykli - najlepsza gazeta na rynku 13.08.05, 00:25
        potwierdzam, coraz czesciej czytuje motocykl ale i jedna i druga ma zady i
        walety.
        Probowalem odmiany np Suberbike ale po dwoch numerach mi przeszlo pomimo ze
        jestem plastikiem.
        Czasopismo (SM) takie jak redakcja, a redakcja taka jak kasa ktora na nia
        wylozona. Ci ludzie poprostu tam pracuja a nie sa pasjonatami.
        Wszystkim rzadzi rachunek ekonomiczny wiec nie spodziewajcie sie powrotu
        dawnego klimatu, ich poprostu na to nie stac albo tez poki sie sprzedaje to
        reszte maja w .... bylejakosc jest w tej chwili bardzo modna
        • speedone Re: Świat Motocykli - najlepsza gazeta na rynku 13.08.05, 00:36

          eee tam mariusz niema innej ostatnio dostalem wkoncu GMC i jestem pozytywnie
          zaskoczony jest dobra gazeta 2,70 zl i jest cos do poczytania niewiem jak inni
          ale ja znow zaczne kupowac ta gazete tak jak kiedys SM a teraz dla mnie to szyf
          jest napewno nie to co kiedys bylo . A wracajac do GMC to nawet jest na
          ostatniej stronie kamiks tak jak w SM byl i dziwne w SM niemogli go dalej dawac
          a w takim malej gazetce moge :)

          pozdrawiam

          --
          Nie wszystko złoto co się świeci, nie każdy chłop z widłami to Posejdon
          speedone
          kliknij tu !!
          moj komp:P
          • Gość: purysta językowy GMC IP: *.acn.waw.pl 13.08.05, 10:04
            "Gazeta Motocyklowa" wydaje się prężnie rozwijać, póki co trzyma klimat, ale
            mogliby zatrudnić korektora - w tekście rażą czasami kardynalne błędy językowe.
            • Gość: miitch Re: GMC IP: *.bochnia.pl / 195.136.25.* 13.08.05, 14:44
              coz innego pozostaje powiedziec jak nie zgodzic sie z wami
              tam juz nie pracuja pasjonaci a ci co kiedys nimi byli juz nie sa, zeby cos bylo
              hobby to nie mozesz tym zarabiac na chleb wiec zatrudnili takich co tam tylko
              robia i to juz stracilo smak dawniej SM wydawal sie taki amatorski taki
              naturalny prawdziwy i nie komercyjny teraz ...
              • Gość: Potas Re: GMC IP: 195.128.228.* 18.08.05, 09:54
                To źle, że SM przekształcił się z amatorskiego pisemka w nieco bardziej
                profesjonalne ??
                Znam wielu ludzi różnych zawodów dla których życiowa pasja jest także ich praca
                (lub odwrotnie)i to nie ma nic do rzeczy. po prostu z czasem nabiera się
                pewnego dystansu do swych działań i byc może mniej jest w tym spontaniczności
                ale za to nieco więcej profesjinalizmu.
                A jak w pismach motocyklowych szukasz prawdziwości i niekomercyjności to
                odsyłam do wydawnictw garażowych, bo tam właśnie piszą ludzie, którzy na
                codzień zajmują się zupełnie czym innym, a po godzinach dorywczo tworzą
                literaturę. Przecież były próby tworzenia takich pism "niekomercyjnych" - Ostra
                jazda,Motocyklista itd i jakoś nie porwały za sobą tłumów czytelników ;)
                • miitch Re: GMC 19.08.05, 11:40
                  > Znam wielu ludzi różnych zawodów dla których życiowa pasja jest także ich praca
                  >
                  > (lub odwrotnie)i to nie ma nic do rzeczy. po prostu z czasem nabiera się
                  > pewnego dystansu do swych działań

                  ma wiele do rzeczy ... bardzo wiele...
    • aylen Re: Świat Motocykli - najlepsza gazeta na rynku 20.08.05, 22:34
      Dziiaj kupilem w sklepie SM i M.
      Po raz pierwszy najpierw zabralem sie za Motocykl i ... nie zaluje, SM
      przekartkowalem i dla mnie niestety stracil juz palme pierwszenstwa.
      Motocykl, moim zdaniem, jest lepszy.
    • Gość: Karus Re: Świat Motocykli - najlepsza gazeta na rynku IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.08.05, 19:23
      Jakiś może rok temu na forum mogliśmy śledzic dysksję na temat schodzenia SM na
      psy z udziałem Redakcji ("Co z tym Swiatem motocykli" autorstwa Kinga). Nie
      wiem czy ktoś to jeszcze pamięta ale ogólnie było dośc ciekawie.
      Kingi pisał, że SM od pewnego czasu (od kiedy SM zmienił wydawcę) zbytnio się
      komercjalizuje. Niema tam w zasadzie nic dla "zwykłych śmiertelników". W każdym
      numerze widzimy Szymona stawiającego coś na koło (z regóły jakiegoś super
      przecinaka z dużą ilaścią literek R lub przynajmniej S w nazwie), kolesi
      katujacych jakieś supermoto lub enduro i ... w zasadzie nic więcej. Redakcja
      odpowiedziała na to, że to nie Oni robią coś źle, SM wcale się nie zepsuł ba!!!
      nawet się poprawił a King poprostu biduli bo jego ulubiona gazeta już wcale mu
      się nie podoba (jeśli chcielibyśmy uwierzyc w słowa panów Redaktorów to
      podobnie biduliło 99% czytelników bioroących udział w tej dyskusji).
      Dobra skoro już wszyscy wiedzą jak było i o co chodziło to przejdę do rzeczy.
      Moim zdaniem (podobnie jak Kinga) nasza kochana Redakcja pewnego dnia
      postanowiła pokazac naszym politykom, że nietylko oni potrafią coś spiepszyc. I
      żeczywiście!!! udało się!!! Spiepszyli coś lepiej, szybciej i sprawniej od
      ekipy żądzącej.

      Pozdrawiam!!!
      • miitch Re: Świat Motocykli - najlepsza gazeta na rynku 26.08.05, 20:32
        zgadzam sie w 10000000000%
      • Gość: Zorro Re: Świat Motocykli - najlepsza gazeta na rynku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.05, 23:10
        Rządzącej się pisze, a nie żądzącej.
        • Gość: Karus Re: Świat Motocykli - najlepsza gazeta na rynku IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.08.05, 15:38
          Sorry!!!
          Ja nie rządzę to nie wiem :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka