Gość: Wujek Julek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.08.05, 17:05 NIE MA LEPSZEJ !!! SZKODA TYLKO, ZE TAKA DROGA I TAK DUZO REKLAM !! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
okrutny_mariuszek Re: Allllle się czepiam! 11.08.05, 20:54 Wujek Julek napisał(a): > NIE MA LEPSZEJ !!! (...) chyba chciałeś napisać: "nie ma innej" ;-P Odpowiedz Link Zgłoś
kojotkurier Re: bravo 11.08.05, 21:29 DOBRA!?DOBRA!?-dobra to ona byla!zapomnij chlopie nie wroca juz te czasy ktos ich wyprze z rynku (mam nadzieje) pozdrawiam kojot p.s podziwiam naiwnosc ludzka kazdego dnia Odpowiedz Link Zgłoś
gixera Re: Świat Motocykli - najlepsza gazeta na rynku 12.08.05, 10:56 ale to wlasnie reklamy swiadcza o jej szczegolnej wartosci:P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miitch Re: Świat Motocykli - najlepsza gazeta na rynku IP: *.bochnia.pl / 195.136.25.* 12.08.05, 18:29 jest cienka ale nie ma innej ;/ kiedys byla spoko teraz to syf i tyle Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: REK Re: Świat Motocykli - najlepsza gazeta na rynku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.05, 19:51 Witam motobrać.Nie tak dawno kupiłem Gazete Motocyklową? chyba taki tytuł,gazetka ciekawa ale niestety nie pamiętam kiedy się ukazuje .Gdyby ktoś miał tą gazetkę to proszę o info.bay Odpowiedz Link Zgłoś
motofil Re: Świat Motocykli - najlepsza gazeta na rynku 12.08.05, 20:33 Ja "Światowi Motocykli" pozostanę chyba dozgonnie wierny, ale kiedyś bardziej mi się podobał - być może wynika to z tego, że pewne rzeczy zdążyły mi spowszednieć. Oprócz "Ś.M." regularnie czytam też "Motocykl", do którego to z kolei coraz bardziej zaczynam się przekonywać (na początku zdecydowanie preferowałem "Ś.M.", teraz to się wyrównuje). Podkreślam, że to jedynie moje subiektywne odczucia. Odpowiedz Link Zgłoś
draka00 Re: Świat Motocykli - najlepsza gazeta na rynku 12.08.05, 21:52 Czytam ten ŚM chyba z przyzwyczajenia od 10 lat. No i nie da się ukryć, że się popsuł. Ale za to słyszałam kilka razy opinię, że "Motocykl" się "polepszył", co wy na to? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miitch Re: Świat Motocykli - najlepsza gazeta na rynku IP: *.bochnia.pl / 195.136.25.* 12.08.05, 23:41 trzeba sprawdzic zobaczyc jak cos to sie przerzucic nic na sile ... kupuje bo mam prenumerate jak sie skonczy zobacze ;/ bo kicha jest jak na razie zobaczymy za miesiac Odpowiedz Link Zgłoś
aylen Re: Świat Motocykli - najlepsza gazeta na rynku 13.08.05, 00:25 potwierdzam, coraz czesciej czytuje motocykl ale i jedna i druga ma zady i walety. Probowalem odmiany np Suberbike ale po dwoch numerach mi przeszlo pomimo ze jestem plastikiem. Czasopismo (SM) takie jak redakcja, a redakcja taka jak kasa ktora na nia wylozona. Ci ludzie poprostu tam pracuja a nie sa pasjonatami. Wszystkim rzadzi rachunek ekonomiczny wiec nie spodziewajcie sie powrotu dawnego klimatu, ich poprostu na to nie stac albo tez poki sie sprzedaje to reszte maja w .... bylejakosc jest w tej chwili bardzo modna Odpowiedz Link Zgłoś
speedone Re: Świat Motocykli - najlepsza gazeta na rynku 13.08.05, 00:36 eee tam mariusz niema innej ostatnio dostalem wkoncu GMC i jestem pozytywnie zaskoczony jest dobra gazeta 2,70 zl i jest cos do poczytania niewiem jak inni ale ja znow zaczne kupowac ta gazete tak jak kiedys SM a teraz dla mnie to szyf jest napewno nie to co kiedys bylo . A wracajac do GMC to nawet jest na ostatniej stronie kamiks tak jak w SM byl i dziwne w SM niemogli go dalej dawac a w takim malej gazetce moge :) pozdrawiam -- Nie wszystko złoto co się świeci, nie każdy chłop z widłami to Posejdon speedone kliknij tu !! moj komp:P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: purysta językowy GMC IP: *.acn.waw.pl 13.08.05, 10:04 "Gazeta Motocyklowa" wydaje się prężnie rozwijać, póki co trzyma klimat, ale mogliby zatrudnić korektora - w tekście rażą czasami kardynalne błędy językowe. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miitch Re: GMC IP: *.bochnia.pl / 195.136.25.* 13.08.05, 14:44 coz innego pozostaje powiedziec jak nie zgodzic sie z wami tam juz nie pracuja pasjonaci a ci co kiedys nimi byli juz nie sa, zeby cos bylo hobby to nie mozesz tym zarabiac na chleb wiec zatrudnili takich co tam tylko robia i to juz stracilo smak dawniej SM wydawal sie taki amatorski taki naturalny prawdziwy i nie komercyjny teraz ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Potas Re: GMC IP: 195.128.228.* 18.08.05, 09:54 To źle, że SM przekształcił się z amatorskiego pisemka w nieco bardziej profesjonalne ?? Znam wielu ludzi różnych zawodów dla których życiowa pasja jest także ich praca (lub odwrotnie)i to nie ma nic do rzeczy. po prostu z czasem nabiera się pewnego dystansu do swych działań i byc może mniej jest w tym spontaniczności ale za to nieco więcej profesjinalizmu. A jak w pismach motocyklowych szukasz prawdziwości i niekomercyjności to odsyłam do wydawnictw garażowych, bo tam właśnie piszą ludzie, którzy na codzień zajmują się zupełnie czym innym, a po godzinach dorywczo tworzą literaturę. Przecież były próby tworzenia takich pism "niekomercyjnych" - Ostra jazda,Motocyklista itd i jakoś nie porwały za sobą tłumów czytelników ;) Odpowiedz Link Zgłoś
miitch Re: GMC 19.08.05, 11:40 > Znam wielu ludzi różnych zawodów dla których życiowa pasja jest także ich praca > > (lub odwrotnie)i to nie ma nic do rzeczy. po prostu z czasem nabiera się > pewnego dystansu do swych działań ma wiele do rzeczy ... bardzo wiele... Odpowiedz Link Zgłoś
aylen Re: Świat Motocykli - najlepsza gazeta na rynku 20.08.05, 22:34 Dziiaj kupilem w sklepie SM i M. Po raz pierwszy najpierw zabralem sie za Motocykl i ... nie zaluje, SM przekartkowalem i dla mnie niestety stracil juz palme pierwszenstwa. Motocykl, moim zdaniem, jest lepszy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Karus Re: Świat Motocykli - najlepsza gazeta na rynku IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.08.05, 19:23 Jakiś może rok temu na forum mogliśmy śledzic dysksję na temat schodzenia SM na psy z udziałem Redakcji ("Co z tym Swiatem motocykli" autorstwa Kinga). Nie wiem czy ktoś to jeszcze pamięta ale ogólnie było dośc ciekawie. Kingi pisał, że SM od pewnego czasu (od kiedy SM zmienił wydawcę) zbytnio się komercjalizuje. Niema tam w zasadzie nic dla "zwykłych śmiertelników". W każdym numerze widzimy Szymona stawiającego coś na koło (z regóły jakiegoś super przecinaka z dużą ilaścią literek R lub przynajmniej S w nazwie), kolesi katujacych jakieś supermoto lub enduro i ... w zasadzie nic więcej. Redakcja odpowiedziała na to, że to nie Oni robią coś źle, SM wcale się nie zepsuł ba!!! nawet się poprawił a King poprostu biduli bo jego ulubiona gazeta już wcale mu się nie podoba (jeśli chcielibyśmy uwierzyc w słowa panów Redaktorów to podobnie biduliło 99% czytelników bioroących udział w tej dyskusji). Dobra skoro już wszyscy wiedzą jak było i o co chodziło to przejdę do rzeczy. Moim zdaniem (podobnie jak Kinga) nasza kochana Redakcja pewnego dnia postanowiła pokazac naszym politykom, że nietylko oni potrafią coś spiepszyc. I żeczywiście!!! udało się!!! Spiepszyli coś lepiej, szybciej i sprawniej od ekipy żądzącej. Pozdrawiam!!! Odpowiedz Link Zgłoś
miitch Re: Świat Motocykli - najlepsza gazeta na rynku 26.08.05, 20:32 zgadzam sie w 10000000000% Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zorro Re: Świat Motocykli - najlepsza gazeta na rynku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.05, 23:10 Rządzącej się pisze, a nie żądzącej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Karus Re: Świat Motocykli - najlepsza gazeta na rynku IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.08.05, 15:38 Sorry!!! Ja nie rządzę to nie wiem :) Odpowiedz Link Zgłoś