Gość: biker666 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.05, 08:52 Jaką szlifierkę można kupić za 15 tys. Mam na myśli litrówkę. Ma być trwała i niezawodna. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Dzakas Więc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.05, 10:04 Fzr 1000, cbr 1000, cbr 900rr prawie litr, Zx9r prawie litr zzr1100 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szybki666 Re: Więc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.05, 11:40 Więc ścigacz, a nie tyrystyki. Najmlodszy z możliwych i najlepszy. Odpowiedz Link Zgłoś
wojtekk1000 Re: Więc 10.12.05, 13:37 Njtrwalszy będzie CBR Fireblade i Thunderace (ale w nich bywały problemy z DUŻYM poborem oleju - w roczniku 96 największe). Thunderace jest mocniejszy (około 150 KM w wersji otwartej), ale cięższy. CBR jest lepsza do latania na gumie itp "wariactw", choć Thunderace ponoć też daje radę (ale tutaj CBR wygrywa). Za 15 koła kupisz CBRke z 95 roku - ciężej będzie z 96 (wtedy było w niej parę pozytywnych zmian - generalnie stawiałbym na 96r), za Thunderace zapłacisz coś koło 15. Jeśłi chodzi o ZX9 - w zasadzie w tamtych latach była to taka sobie konstrukcja - jeśli już kręci cię "zielony" to stawiaj na roczniki od 1998 roku (w zasadzie fajny sport - z już fajnym wyglądem i dobrymi osiągami), Suzuki nie miało nic w klasie jednego litra w tamtych latach (w tym przedziale cenowym) - był GSXR1100 - ale to już inna bajka. Odpowiedz Link Zgłoś
aylen Re: Więc 10.12.05, 15:59 Mialem Thunder Stoppie i Wheelie bez problemu. Jezdzilem duzo po Wwie i bylem nim w Chorwacji. Mam 190cm i Fire odpada. Co do oleju to '96 jest katastrofa - dochodzi do 1 litra na 1500 km. Nastepne roczniki juz mozna polecic. Na pewno za te sama kwote kupisz mlodsza i relatywnie lepsza Yamahe. Honda ma swoja legende (nie mowie ze bezpodstawna) i za to trzeba zaplacic. Dla mnie Thunder, Thunder, Thunder, Thunder, Thunder, Thunder, Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szybki666666 Re: Więc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.05, 09:12 A co myślicie o 600-tkach za tą kasę. Czy w ogóle jest sens kupować tą pojemność. Ja lubię troszkę poszaleć ale myślę, że taka pojemność nie wystarczy. Są tańsze w utrzymaniu. Odpowiedz Link Zgłoś
wojtekk1000 Re: Więc 11.12.05, 11:50 Jak szaleć - to szaleć! Kupuj thunderace (wersje "open" 150 KM). Odpowiedz Link Zgłoś