Dodaj do ulubionych

SHL M06-T sprzedam

13.03.03, 11:06
Mam do sprzedania oryginelne SHL M06-T , 150ccm pojemnosci, rocznik 1960, z
waznym przegladem technicznym, zarejestrowana i na chodzie, do tego jakies
czesci i duperele. Moge tez zalatwic ksero literatury. Nie chce za to duzo, a
motor jest cool, jezdzi, ma wazne papiery itd. Ja juz po prostu juz nie mam
na to czasu i ochoty.
Obserwuj wątek
    • bibabar Re: SHL M06-T sprzedam 16.04.03, 16:16
      Bardzo prosze o kontakt w sprawie motocykla.
      Jestem bardzo zainteresowany. Wyslalem juz w tej sprawie maila (-
      kamil@tenbit.pl), ale dotychczas nie otrzymalem zadnej wiadomosci. Prosilbym
      tez o info jesli sprawa jest nieaktualna.
      Dzieki,
      Kamil
      • kiddie Re: SHL M06-T sprzedam 22.05.03, 12:15
        Ludzie,
        przestancie do cholery dzwonic i pisac! Motor zostal sprzedany tydzien po
        nadaniu ogloszenia. Jest tu jakis admin, ktory moglby zdjac ten watek? Z gory
        dziekuje.
        • megas1 Re: SHL M06-T sprzedam 23.05.03, 08:50
          Uspokój sie gościu, najpierw dajesz ogłoszenie, sam go nie anulujesz, a potem
          sie wpieprzasz że dalej dzwonią. Wyluzuj

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka