24.10.06, 10:41

Obserwuj wątek
    • irish76 Re: gsr600 24.10.06, 10:42
      i dopisze jeszcze cos bo interner albo moj kompik mnie dzisiaj wk...
      www.scigacz.pl/Suzuki,GSR600,%20nowy,brutal,w,ofercie,1676.html
      ladna maszynka. co o niej sadzicie?
      • shipp Re: gsr600 24.10.06, 11:08
        nie wdając się w szczegóły techniczne..jest piękna po prostu!
        • Gość: Monia Re: gsr600 IP: *.acn.waw.pl 24.10.06, 13:32
          www.moto-magazyn.pl/lab/testy/motocykle/suzuki/gsr
          Mi też się strasznie podoba, znalazłam nawet test GSRka :)
      • saracen1608 Re: gsr600 24.10.06, 18:46
        Niestety motocykl wystąpił w serialu Magda M. więc stał sie maszyną dla pedałów podobne jak Speed Trypel - proponuję postawić +
        • irish76 niestety drogi Saracenie 25.10.06, 10:19
          nie ogladam Magdy M i mam w dupie kto na tym jezdzi. srodowisko motocyklowe
          jest jak spoleczenstwo. jezdza rozni. gdybym sprawdzal kto na czym jezdzi to
          zostalaby mi tylko komunikacja miejska ;)
          • indirectus Re: niestety drogi Saracenie 25.10.06, 10:26
            Optymistycznie z tą komunikacją:)
            Jak był w magdzie m to musi być dobry. Przecież głupot by nie pokazywali w
            takim inteligenckim serialu;)

    • Gość: dzakas Skąd wiesz, że wsytąpiłem w tym serialu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.06, 18:50
      Sarecen"D"

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka