irish76 Re: gsr600 24.10.06, 10:42 i dopisze jeszcze cos bo interner albo moj kompik mnie dzisiaj wk... www.scigacz.pl/Suzuki,GSR600,%20nowy,brutal,w,ofercie,1676.html ladna maszynka. co o niej sadzicie? Odpowiedz Link Zgłoś
shipp Re: gsr600 24.10.06, 11:08 nie wdając się w szczegóły techniczne..jest piękna po prostu! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Monia Re: gsr600 IP: *.acn.waw.pl 24.10.06, 13:32 www.moto-magazyn.pl/lab/testy/motocykle/suzuki/gsr Mi też się strasznie podoba, znalazłam nawet test GSRka :) Odpowiedz Link Zgłoś
saracen1608 Re: gsr600 24.10.06, 18:46 Niestety motocykl wystąpił w serialu Magda M. więc stał sie maszyną dla pedałów podobne jak Speed Trypel - proponuję postawić + Odpowiedz Link Zgłoś
irish76 niestety drogi Saracenie 25.10.06, 10:19 nie ogladam Magdy M i mam w dupie kto na tym jezdzi. srodowisko motocyklowe jest jak spoleczenstwo. jezdza rozni. gdybym sprawdzal kto na czym jezdzi to zostalaby mi tylko komunikacja miejska ;) Odpowiedz Link Zgłoś
indirectus Re: niestety drogi Saracenie 25.10.06, 10:26 Optymistycznie z tą komunikacją:) Jak był w magdzie m to musi być dobry. Przecież głupot by nie pokazywali w takim inteligenckim serialu;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dzakas Skąd wiesz, że wsytąpiłem w tym serialu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.06, 18:50 Sarecen"D" Odpowiedz Link Zgłoś