Gość: Koti IP: 81.210.17.* 08.05.07, 13:48 Hej, szukam pracy jako pomocnik mechanika lub ktokolwiek (prawie) w warsztacie motocyklowym, wszelkie pytania kierujcię proszę na maila nanikoti@o2.pl na wszystko odpowiem ;] Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: R1 Re: Pracy szukam IP: *.chello.pl 08.05.07, 16:11 A może podaj jeszcze chociaż miejscowość w temacie, będzie ciut łatwiej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Koti Re: Pracy szukam Wawa i okolice IP: 81.210.17.* 08.05.07, 17:36 Nieogarnieta, racja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: siekiera77 Re: Pracy szukam Wawa i okolice IP: *.aster.pl 08.05.07, 17:43 nikotyno, w innym wątku piszesz że nie masz czasu na łażenie po pubach etc... to co cie tak absorbuje...? ;-) pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Koti Re: Pracy szukam Wawa i okolice IP: 81.210.17.* 09.05.07, 14:20 Dobre pytanie - chwilowo nic mnie nie absorbuje, ale jak jest praca to aż nie chce wracać się do domu ;] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: s d Re: Pracy szukam Wawa i okolice IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.05.07, 17:29 Na forum preclistów, sorry motocyklistów dodajże dominik poszukuje pracownika do serwisu hrg w poznaniu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Koti Re: Pracy szukam Wawa i okolice IP: 81.210.17.* 10.05.07, 15:06 A czy Poznań to okolice Warszawy..? ;] Chociaż w sumie mogę się przeprowadzić. Siekiera, co do pytania w innym topicu - tak, jestem już niestety pełnoletnia. Pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: siekiera77 Re: Pracy szukam Wawa i okolice IP: *.aster.pl 11.05.07, 23:08 Gość portalu: Koti napisał(a): > Siekiera, co do pytania w innym topicu - tak, jestem już niestety pełnoletnia. > Pzdr szkoda :-( myślałem że Ci zaimponuje swoimi filmikami na jutubie ;-/ pzdr też Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lysout Re: Pracy szukam Wawa i okolice IP: *.centertel.pl 10.05.07, 18:30 Przyda im się dobry mechanik, warto mieć choć jednego w warsztacie.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Koti Re: Pracy szukam Wawa i okolice IP: 81.210.17.* 11.05.07, 16:46 Sęk w tym, że ja jestem raczej średnio-zaawansowana niż wiodąca, a na razie zahaczyłam się w warsztacie samochodowym ;] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marider Re: Pracy szukam Wawa i okolice IP: *.elpos.net 12.05.07, 09:10 Pokaz zdjecie w miejscu pracy bo nie uwierze ;P W sumie to nie wiem czy oddalbym moje cacko w rece kobiety mechanika (sa takie? (o_O), ale jakby byla fajna i kumata w temacie serwisowania motocykli to kanape w drugim rzedzie sie znajdzie zamiast nakladki ;) pzdr marider R1 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :) Re: Pracy szukam IP: *.aster.pl 12.05.07, 19:34 w autokompleksie nie mogą biedaki sobie mechanika znaleźć, może tam spróbuj ? starzyńskiego 10 nr tel sobie z netu ściągnij :D Odpowiedz Link Zgłoś