Gość: Iz
IP: *.acn.waw.pl
20.06.08, 14:53
Aprilia po raz kolejny dała możliwość sprawdzenia swoich pojazdów w bojowych
warunkach. Idea godna pochwały, tym bardziej, że impreza ma charakter otwarty.
Każdy, nie tylko właściciel motocykla z Noale, mógł zapisać się na jazdę
interesującym go pojazdem...
Więcej na: www.motogen.pl/artykuly/relacje/art28,aprilia-open-day-2008.html