jagiel500
10.10.08, 10:57
Cześc
Zapraszam Was wszystkich do zapoznania się z nowością na rok 2008
Aprilia RSV 4 , sercem nowej apki jest 4 cylindowa v-ka o pojemności
1L, wersja "drogowa" czyli Su Strada Factory generuje moc 180KM i
115NM przy 10 000 rpm. Aprilia pomyślała też o miłośnikach
najmocniejszych wrażeń i przygotowała wersję Superbike, generujacą
moc 200KM:)
www.rsv4aprilia.com
pozdro
jagiel