Dodaj do ulubionych

Co tam Haya..:) NOWOŚĆ Aprilia RSV4 !

10.10.08, 10:57
Cześc

Zapraszam Was wszystkich do zapoznania się z nowością na rok 2008
Aprilia RSV 4 , sercem nowej apki jest 4 cylindowa v-ka o pojemności
1L, wersja "drogowa" czyli Su Strada Factory generuje moc 180KM i
115NM przy 10 000 rpm. Aprilia pomyślała też o miłośnikach
najmocniejszych wrażeń i przygotowała wersję Superbike, generujacą
moc 200KM:)

www.rsv4aprilia.com
pozdro
jagiel
Obserwuj wątek
    • priller Aprilia RSV4 ! 10.10.08, 11:02
      mam nadzieje, ze ten silnik (troche rozladowany) trafi do nowej
      caponord.

      przeoczyles kiedys moje pytanie, czy mozna liczyc u was w salonie na
      jazde testowa dorsoduro.

      (biedne bmw, znow bedzie innowacyjne inaczej:)
      • jagiel500 Re: Aprilia RSV4 ! 10.10.08, 11:27
        niestety dorso juz nie mamy:( , co do jazd testowch to tez nie mam
        dorychwiesci, importer nie da tego motocykla na jazdy testowe, ale
        nie wykluczone ze na przyszly sezon bedzie!

        pozdro
        jagiel

        ps: co do nowego caponorda to niebawem powinna byc premiera!
        • Gość: Gość portalu Re: Aprilia RSV4 ! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.10.08, 17:35
          Czy istnieje chociaż jeden temat na forum gdzie priller nie wpraszałby się do kogoś w odwiedziny? Przyjaciół szuka czy co?
          • Gość: siekiera77 Re: Aprilia RSV4 ! IP: *.aster.pl 11.10.08, 04:05
            jagiel,
            czy bez hajki w tytule
            ciężko uwierzyć w dobry smak włoszczyzny...?
            smacznego! ;)
            • Gość: goguś Re: Aprilia RSV4 ! IP: *.155.c95.petrotel.pl 12.10.08, 22:20
              Włoszczyzna nadaje się do ........zupy :)
    • Gość: tomi re IP: *.karoo.KCOM.COM 11.10.08, 15:18
      Wlasnie czekalem na info o tym sprzecie. Wiadomo od kiedy bedzie dostepny w
      sprzedazy? Bo jak niedlugo to trynkne dilerow u mnie w yorkshire czy nie maja
      czegos do testowania.

      Chcialbym sie do niego przymierzyc. Zauwazylem, ze scigi bardziej podobaja mi
      sie takie masywniejsze ( jak starsze japonce) a nie takie pokurczone jak np r6.
      Ciekawe w jakim kierunku poszli z rsv4, bo ze zdjec to ciezko sie zorientowac.
      Tym niemniej stylistyka i dane tech sprzetu powalaja.
    • Gość: piesek Tuono? IP: *.houston.hp.com 13.10.08, 14:30
      A tuono testowe sa w ogole? Czz tuono w nowej wersji tez przejmie
      ten silnik?
      • jagiel500 Re: Tuono? 13.10.08, 21:54
        mielismy Tuono tesotwe, tak wiec owszem bywaja :)

        pozdro
        jagiel
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka