Dodaj do ulubionych

Program w TV Puls o Legii...

07.01.04, 20:59
Ogladal ktos ?
Podobno o 22 50 ma byc powtorka ...
Obserwuj wątek
    • kixx Skasujcie ten wątek!!! 07.01.04, 23:33

      • kixx To spam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 07.01.04, 23:34

    • Gość: Tuzin Re: Program w TV Puls o Legii... IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 08.01.04, 10:48
      Ja specjalnie wstalem rano zeby toto obejrzec :]
      Dobra byla gadka W. Gilera w dzwoniacym Widzewiakiem:
      W: no problem jest w tym ze u nas sektor dla gosci to tak pomiedzy naszymi
      sektorami
      G: noooo i te kamienie czasem lataja
      W: ale ja mysle ze to takze duza wina w tym kibicow gosci
      G: COOOOOOOO TO SAMI KAMYKI WNOSZA?!?!

      ROTFL :D
      Jakajacy sie kibic Wisly o tym ze maja niby najwieksza flage w Europie (chyba
      taka duza ze im sie nie miesci na stadionie, bo jakos jej nigdy nie widzialem)
      to tez byl mistrz :D

      Ogolnie dobrze ze takie programy powstaja i dziala sie w kierunku zmiany
      stereotypow.
      • kixx Re: Program w TV Puls o Legii... 08.01.04, 11:10
        Rownie duzą elokwencja popisał się koleś z Cyberfanów,kiedy na pytanie dlaczego
        strach jest wyjść na ulicę w szaliku Polonii odpowieedział,że on nigdy nie
        widział kogokolwiek w takim szaliku,wiec na to pytanie nie moze odpowiedzieć bo
        sie z tym problemem do tej pory nie zetknął.
        Tylko pogratulować dobrego samopoczucia
        • dr_hab.rocznik1960 Re: Program w TV Puls o Legii... 08.01.04, 11:18
          Błazenada!
        • Gość: Tuzin Re: Program w TV Puls o Legii... IP: 213.76.109.* 09.01.04, 00:07
          Sczerze to ja tez nigdy nie widzialem czlowieka w szaliku Polonii...
          • Gość: DoKo Re: Program w TV Puls o Legii... IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 09.01.04, 07:04

            Gość portalu: Tuzin napisał(a):

            > Sczerze to ja tez nigdy nie widzialem czlowieka w szaliku Polonii...


            Może mnie kiedyś spotkasz... :)
          • mike_ Re: Program w TV Puls o Legii... 09.01.04, 10:20
            ehhh, Tuzin a ja widziałem....i to wiele razy...na meczach: Legia-Polonia oraz
            Polonia-Legia. Moze z daleka wprawdzie, ale zawsze...
            Ty też powinienś widzieć, chociażby na ostatnim derby (a na tym meczu zdaje się
            staliśmy obok siebie - ja, Ty i Atob (Boruc Ty.......!!:)))
            • atob Re: Program w TV Puls o Legii... 09.01.04, 11:20
              mike_ napisał:

              >(Boruc Ty.......!!:)))

              Jeszcze to pamietasz ?...ale w sumie racja ja tez bym pamietal gdyby to ktos inny zrobil;) ...hihihi

              A co do szali to ja tez nie widzialem :)
            • Gość: Tuzin Re: Program w TV Puls o Legii... IP: *.energis.pl 09.01.04, 20:10
              Jesli juz rozpatrujemy to w takich kategoriach, to po tym meczu wracalem
              autobusem z gosciem co miam szal KSP... przywiazany do nogi :>

    • Gość: mike_ Re: Program w TV Puls o Legii... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.01.04, 12:47
      przegapiłem znaczną część. widziałem tylko jak B. A. i J. byli przepytywani
      przez prowadzących......prowadzący choć wogóle się nie znali na temacie nie
      starali się udawać fachowców (jak pewien pan z TVN'u). i spox. oby wiecej
      takich programów...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka