atob 07.01.04, 20:59 Ogladal ktos ? Podobno o 22 50 ma byc powtorka ... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Tuzin Re: Program w TV Puls o Legii... IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 08.01.04, 10:48 Ja specjalnie wstalem rano zeby toto obejrzec :] Dobra byla gadka W. Gilera w dzwoniacym Widzewiakiem: W: no problem jest w tym ze u nas sektor dla gosci to tak pomiedzy naszymi sektorami G: noooo i te kamienie czasem lataja W: ale ja mysle ze to takze duza wina w tym kibicow gosci G: COOOOOOOO TO SAMI KAMYKI WNOSZA?!?! ROTFL :D Jakajacy sie kibic Wisly o tym ze maja niby najwieksza flage w Europie (chyba taka duza ze im sie nie miesci na stadionie, bo jakos jej nigdy nie widzialem) to tez byl mistrz :D Ogolnie dobrze ze takie programy powstaja i dziala sie w kierunku zmiany stereotypow. Odpowiedz Link Zgłoś
kixx Re: Program w TV Puls o Legii... 08.01.04, 11:10 Rownie duzą elokwencja popisał się koleś z Cyberfanów,kiedy na pytanie dlaczego strach jest wyjść na ulicę w szaliku Polonii odpowieedział,że on nigdy nie widział kogokolwiek w takim szaliku,wiec na to pytanie nie moze odpowiedzieć bo sie z tym problemem do tej pory nie zetknął. Tylko pogratulować dobrego samopoczucia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tuzin Re: Program w TV Puls o Legii... IP: 213.76.109.* 09.01.04, 00:07 Sczerze to ja tez nigdy nie widzialem czlowieka w szaliku Polonii... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DoKo Re: Program w TV Puls o Legii... IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 09.01.04, 07:04 Gość portalu: Tuzin napisał(a): > Sczerze to ja tez nigdy nie widzialem czlowieka w szaliku Polonii... Może mnie kiedyś spotkasz... :) Odpowiedz Link Zgłoś
mike_ Re: Program w TV Puls o Legii... 09.01.04, 10:20 ehhh, Tuzin a ja widziałem....i to wiele razy...na meczach: Legia-Polonia oraz Polonia-Legia. Moze z daleka wprawdzie, ale zawsze... Ty też powinienś widzieć, chociażby na ostatnim derby (a na tym meczu zdaje się staliśmy obok siebie - ja, Ty i Atob (Boruc Ty.......!!:))) Odpowiedz Link Zgłoś
atob Re: Program w TV Puls o Legii... 09.01.04, 11:20 mike_ napisał: >(Boruc Ty.......!!:))) Jeszcze to pamietasz ?...ale w sumie racja ja tez bym pamietal gdyby to ktos inny zrobil;) ...hihihi A co do szali to ja tez nie widzialem :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tuzin Re: Program w TV Puls o Legii... IP: *.energis.pl 09.01.04, 20:10 Jesli juz rozpatrujemy to w takich kategoriach, to po tym meczu wracalem autobusem z gosciem co miam szal KSP... przywiazany do nogi :> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mike_ Re: Program w TV Puls o Legii... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.01.04, 12:47 przegapiłem znaczną część. widziałem tylko jak B. A. i J. byli przepytywani przez prowadzących......prowadzący choć wogóle się nie znali na temacie nie starali się udawać fachowców (jak pewien pan z TVN'u). i spox. oby wiecej takich programów... Odpowiedz Link Zgłoś