Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.04, 21:21 Dodam swoje trzy grosze ... nie dość, że kuchnia słaba to i wentylacja takaż - po wyjściu pachnie się jak frytka. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: gosc Re: Osteria IP: *.dickensa.waw.pl / 192.168.4.* 01.04.04, 14:27 Mieszane wrazenia. Krewetki na ostro byly wysmienite, zabica bez smaku i przegotowana, homar OK, natomiast Sw. Jakub na pewno sie przewraca w grobie. Fajny wystroj, ale intymna atmosfera blizkosci stolikow nosi ze soba niebezpieczenstwo sluchania toastow i belkotu towarzystwa ktore sobie ta knajpe bardzo upodobalo - ludzi z grubymi karkami ktorzy zajadaja rybke popijajac ja wodka z Coca-cola. Niestety w Warszawie nie ma wielu alternatyw, chociaz po 1-maja bedzie przynajmniej latwiej o ostrygi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: melon welon Re: Osteria IP: 194.200.144.* 23.07.04, 13:14 Zarzuella rzeczywiscie okropna, przede wszystkim ma sie wrazenie, ze kucharzowi wysypal sie do tej potrawy cukier. Kalmary smazone w bulce tez nie najlepsze...gumowe i bez smaku. Jednym slowem juz nie wroce. Odpowiedz Link Zgłoś