IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.04, 21:21
Dodam swoje trzy grosze ... nie dość, że kuchnia słaba to i
wentylacja takaż - po wyjściu pachnie się jak frytka.
Obserwuj wątek
    • Gość: gosc Re: Osteria IP: *.dickensa.waw.pl / 192.168.4.* 01.04.04, 14:27
      Mieszane wrazenia. Krewetki na ostro byly wysmienite, zabica
      bez smaku i przegotowana, homar OK, natomiast Sw. Jakub na
      pewno sie przewraca w grobie. Fajny wystroj, ale intymna
      atmosfera blizkosci stolikow nosi ze soba niebezpieczenstwo
      sluchania toastow i belkotu towarzystwa ktore sobie ta knajpe
      bardzo upodobalo - ludzi z grubymi karkami ktorzy zajadaja
      rybke popijajac ja wodka z Coca-cola. Niestety w Warszawie nie
      ma wielu alternatyw, chociaz po 1-maja bedzie przynajmniej
      latwiej o ostrygi.
    • Gość: melon welon Re: Osteria IP: 194.200.144.* 23.07.04, 13:14
      Zarzuella rzeczywiscie okropna, przede wszystkim ma sie
      wrazenie, ze kucharzowi wysypal sie do tej potrawy cukier.
      Kalmary smazone w bulce tez nie najlepsze...gumowe i bez smaku.
      Jednym slowem juz nie wroce.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka