Gość: Austriak. IP: *.21.11.vie.surfer.at 04.05.10, 17:40 Najlepiej jak by wszyscy z tego oblesnego bloku obok sie wyniesli a jego by sie zburzylo !!!! i obok powstalo by cos nowoczesnego !!!!! Pasowalo by lepiej do nowej galeri handlowej !!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Archie czyli Urbie arogancja IP: *.aster.pl 07.05.10, 01:01 Arogancja inwestora i projektanta, którzy realizują sarkofag nie podobny do niczego w Warszawie teraz rozciąga się na jego otoczenie. Przecież tzw. "mała architektura" czyli urządzenia typu ławki, oświetlenie itd. przy jednej z głównych ulic stolicy winno byc zaprojektowane całościowo, a nie tak, żeby każdy budynek stojący przy Alejach miał otoczenie urządzone inaczej niż cała ulica. AczU Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wawiak Re: arogancja IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.05.10, 11:20 Zasadniczo masz racje, ale... na tej ulicy NIE MA calosciowo zaprojektowanej, jednolitej 'malej architektury'. Nawet wiaty przystankow sa rozne... Moze wiec zale kieruj do tych, ktorzy za to odpowiadaja ? Odpowiedz Link Zgłoś