Dodaj do ulubionych

Nowy konkurs na ławki, kosze i słupki

IP: *.21.11.vie.surfer.at 04.05.10, 17:40
Najlepiej jak by wszyscy z tego oblesnego bloku obok sie wyniesli a
jego by sie zburzylo !!!! i obok powstalo by cos nowoczesnego !!!!!
Pasowalo by lepiej do nowej galeri handlowej !!!!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: Archie czyli Urbie arogancja IP: *.aster.pl 07.05.10, 01:01
      Arogancja inwestora i projektanta, którzy realizują sarkofag nie
      podobny do niczego w Warszawie teraz rozciąga się na jego
      otoczenie. Przecież tzw. "mała architektura" czyli urządzenia typu
      ławki, oświetlenie itd. przy jednej z głównych ulic stolicy winno
      byc zaprojektowane całościowo, a nie tak, żeby każdy budynek stojący
      przy Alejach miał otoczenie urządzone inaczej niż cała ulica.
      AczU
      • Gość: Wawiak Re: arogancja IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.05.10, 11:20
        Zasadniczo masz racje, ale... na tej ulicy NIE MA calosciowo
        zaprojektowanej, jednolitej 'malej architektury'. Nawet wiaty
        przystankow sa rozne... Moze wiec zale kieruj do tych, ktorzy za to
        odpowiadaja ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka