Dodaj do ulubionych

Poprawki Global

06.05.10, 06:48
Ludzie czy wy naprawdę nie widzicie jak "niby " poprawione są nasze
klatki???Przecież to się w głowie nie mieści ,żeby to tak wyglądało.Czy
naprawdę nikt nie chodzi klatkami i tego nie widzi.Przecież to są nasze
pieniądze ,zapłaciliśmy kupę kasy za taką tandetę.Jak nie będziemy tego
zgłaszać doputy mamy gwarancję to póżniej jakiekolwiek poprawki będą szły z
naszej wspólnoty. A teraz jak global to spieprzą to niech poprawia do
skutku.Chyba w blokach komunalnych jest lepsze wykonanie niż u nas.Bo global
nie maczał tam swoich paluchów!!!!!!
Obserwuj wątek
    • taras.m Re: Poprawki Global 06.05.10, 07:37
      Zgłaszać na piśmie usterki, wpisywać do protokołów odbioru... Mój odbiór pewnie
      w maju i zamierzam przejść się też po częściach wspólnych. Swoją drogą o części
      wspólne to chyba wspólnota będzie dbać, tzn odbierać (?) od dewelopera i ew
      zgłaszać wady.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka