Gość: j IP: *.ip-p13.gni.pl 18.06.10, 08:13 Pozdrawiam wszystkich z PIS - to jedyna alternatywa dla Polski tak trzymać! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ziner PiS-owscy mężowie zaufania w niedzielę obstawią... 18.06.10, 08:17 A kto będzie pilnował tych "mężów zaufania"? I czy plakietka "Komitet wyborczy kandydata na prezydenta Jarosława Kaczyńskiego" nie będzie stanowiła formy agitacji? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tre Agitacja IP: *.aster.pl 18.06.10, 08:43 I czy plakietka "Komitet wyborczy kandydata na prezydenta Jarosława > Kaczyńskiego" nie będzie stanowiła formy agitacji? dla mnie to chamska agitacja Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bzyg PiS-owscy mężowie zaufania w niedzielę obstawią... IP: 193.105.35.* 18.06.10, 08:20 oto typowy "zapał ludzi" PiS do pracy: - siedzieć i obserwować - pilnie notować - stać godzinami w kolejce do trumny - grzać ławy na mszach - celebrować długie uroczystości państwowo-religijne - czuwać nocą przy grobach - dawać odpór na wiecach itd... To typowe działanie dla leni. Z tej "pracy" NIC nie przyrośnie, tworzą się trylko śmieci i tylko gazy cieplarniane. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szymciolo Re: PiS-owscy mężowie zaufania w niedzielę obstaw IP: *.chello.pl 18.06.10, 18:52 na trzecim miejscu napisałbym: donosić, rozliczać, oskarżać i spieprzaj bracie dziada! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ja PiS-owscy mężowie zaufania w niedzielę obstawią... IP: *.182.108.34.nat.umts.dynamic.eranet.pl 18.06.10, 08:20 MAŁY BRAT PATRZY... Odpowiedz Link Zgłoś
wrezz Re: PiS-owscy mężowie zaufania w niedzielę obstaw 18.06.10, 08:32 "[...]PIS - to jedyna alternatywa dla Polski [...] Tak, alternatywa... Albo PiS, albo Polska. Odpowiedz Link Zgłoś
dorsai68 Celne spostrzeżenie. 18.06.10, 09:03 Napinacz się nie popisał inteligencją, ale w swojej głupocie, raz w życiu, prawdę napisał. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szymciolo Re: Celne spostrzeżenie. IP: *.chello.pl 18.06.10, 18:53 napisał, bo pisowiec, albo pisuar ;-)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tantor Re: PiS-owscy mężowie zaufania w niedzielę obstaw IP: 193.46.186.* 18.06.10, 08:54 Określenie "mąż zaufania" dotyczy mężczyzn, kobieta może być "żoną zaufania". Widać, że tonący brzytwy sie chwyta. Oby nie sfałszowali wyborów... Odpowiedz Link Zgłoś
dorsai68 Nie może. 19.06.10, 01:40 Przecież PiSowcy są tak nieufni, że o zaufaniu do żon nie może być mowy! ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość_portalu chyba ich pogrzało IP: *.3.pl 18.06.10, 09:06 każdego dnia idiotyzm wyborców pisu osiąga coraz większe rozmiary :/ przeraża mnie to, że tacy głupi, łatwo ulegający wszelkim manipulacjom ludzie mają prawo do głosowania w wyborach Odpowiedz Link Zgłoś
krwe PiS-owscy mężowie zaufania w niedzielę obstawią... 18.06.10, 09:11 mężowie, od każdego wchodzącego do lokalu powinni dostawać z liścia, za propagowanie bandyckiego reżimu 4rp :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bluter PiS-owscy mężowie zaufania w niedzielę obstawią... IP: *.chello.pl 18.06.10, 09:15 To wygląda na jakąś obsesję, paranoję. To chyba jakaś choroba. Mamy w polsce prócz tych w sejmie jeszcze parę partii, każda może mieć obserwatorów ale tylko jedna ma jakąś obsesję. Ci ludzie chyba żyja cały czas w komunie. Jaro mówi o przemianie- jakiej przemianie?, kogo?, czego?. Koniec IV RP?- jaki koniec, oni gotowi stworzyć V. Miałbym głosować na takich oszołomów. Jakoś mi się wierzyć nie chce w "spontaniczne" zgłoszenia chętnych- to cały czas jest gra. Chyba będzie mnóstwo protestów- może właśnie o to chodzi. A to długopis zielony a nie czerwony, a to urna krzywo stoi. a to ktoś z komisji był w zmp i inne bzdury. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qń PiS-owscy mężowie zaufania w niedzielę obstawią... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.06.10, 10:49 widziałem takiego męża na ostatnich wyborach - podpierdzielał karty do głosowania, na których był krzyżyk przy platformie tfu, zaraza, mam nadzieję, że przepadną w końcu z kretesem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Janek Re: PiS-owscy mężowie zaufania w niedzielę obstaw IP: *.multimo.pl 18.06.10, 11:19 mochery będą musiały iść do spowiedzi, skoro całą niedzielę chcą siedzieć w komisji. Do kościoła raczej nie zdążą, ale może w zamian cały poniedziałek będą leżeli krzyżem przed kościołem to bozia wybaczy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szymciolo Re: PiS-owscy mężowie zaufania w niedzielę obstaw IP: *.chello.pl 18.06.10, 21:38 niestety jest zmiana, więc zdążą i zagłosować i pośmierdzieć i się wyspowiadać Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: weteran Dlaczego inne partie obstawiły tylko komisje wybor IP: *.ibd.gtsenergis.pl 18.06.10, 15:27 Dziwne dlaczego inne partie obstawiły tylko komisje wyborcze liczące głosy... Zdumiewające jest wyśmiewanie instytucji mężów zaufania przewidzianej od dawna w ordynacji. To wyśmiewanie się z obowiązującego prawa. Pragnę przypomnieć, że w referendum powojennym "3 X TAK" PSL uzyskał większość głosów nad komunistami tylko w tych okręgach gdzie nad prawidłowością działania komisji czuwali jego mężowie zaufania... Jeśli się nie ufa mężom zaufania Komitetu J. Kaczyńskiego to po prostu trzeba było zgłosić swoich. Widać komisja ważniejsza... Byłem już kiedyś mężem zaufania i powiem wam, że komisja naruszała nakazaną i sprecyzowaną procedurę liczenia głosów, a suma głosów ważnych i nieważnych nie zgadzała się z liczbą wydanych kart. W liczeniu Polacy nie są najlepsi, trzeba ich przy tym pilnować. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jerzy PiS-owscy mężowie zaufania w niedzielę obstawią... IP: *.nwrknj.east.verizon.net 18.06.10, 16:09 Tak samo jak "wodz", wszedzie widza podstep i dywersje, a "wodz" sadzi tak zapewne po sobie. CHORE cale to towarzystwo, nadajace sie wylacznie do psychiatryka ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxx Re: PiS-owscy mężowie zaufania w niedzielę obstaw IP: *.acn.waw.pl 19.06.10, 00:51 pis i zaufanie? To się wzajemnie wyklucza. Jak można ufać pisiorowi? Odpowiedz Link Zgłoś