Dodaj do ulubionych

PiS-owscy mężowie zaufania w niedzielę obstawią...

IP: *.ip-p13.gni.pl 18.06.10, 08:13
Pozdrawiam wszystkich z PIS - to jedyna alternatywa dla Polski tak trzymać!
Obserwuj wątek
    • ziner PiS-owscy mężowie zaufania w niedzielę obstawią... 18.06.10, 08:17
      A kto będzie pilnował tych "mężów zaufania"?
      I czy plakietka "Komitet wyborczy kandydata na prezydenta Jarosława
      Kaczyńskiego" nie będzie stanowiła formy agitacji?

      • Gość: tre Agitacja IP: *.aster.pl 18.06.10, 08:43
        I czy plakietka "Komitet wyborczy kandydata na prezydenta Jarosława
        > Kaczyńskiego" nie będzie stanowiła formy agitacji?

        dla mnie to chamska agitacja
    • Gość: bzyg PiS-owscy mężowie zaufania w niedzielę obstawią... IP: 193.105.35.* 18.06.10, 08:20
      oto typowy "zapał ludzi" PiS do pracy:
      - siedzieć i obserwować
      - pilnie notować
      - stać godzinami w kolejce do trumny
      - grzać ławy na mszach
      - celebrować długie uroczystości państwowo-religijne
      - czuwać nocą przy grobach
      - dawać odpór na wiecach
      itd... To typowe działanie dla leni. Z tej "pracy" NIC nie
      przyrośnie, tworzą się trylko śmieci i tylko gazy cieplarniane.
      • Gość: szymciolo Re: PiS-owscy mężowie zaufania w niedzielę obstaw IP: *.chello.pl 18.06.10, 18:52
        na trzecim miejscu napisałbym: donosić, rozliczać, oskarżać
        i spieprzaj bracie dziada!
    • Gość: Ja PiS-owscy mężowie zaufania w niedzielę obstawią... IP: *.182.108.34.nat.umts.dynamic.eranet.pl 18.06.10, 08:20
      MAŁY BRAT PATRZY...
    • wrezz Re: PiS-owscy mężowie zaufania w niedzielę obstaw 18.06.10, 08:32
      "[...]PIS - to jedyna alternatywa dla Polski [...]

      Tak, alternatywa... Albo PiS, albo Polska.
      • dorsai68 Celne spostrzeżenie. 18.06.10, 09:03
        Napinacz się nie popisał inteligencją, ale w swojej głupocie, raz w życiu, prawdę napisał.
        • Gość: szymciolo Re: Celne spostrzeżenie. IP: *.chello.pl 18.06.10, 18:53
          napisał, bo pisowiec, albo pisuar ;-))))
    • Gość: tantor Re: PiS-owscy mężowie zaufania w niedzielę obstaw IP: 193.46.186.* 18.06.10, 08:54
      Określenie "mąż zaufania" dotyczy mężczyzn, kobieta może być "żoną
      zaufania".

      Widać, że tonący brzytwy sie chwyta. Oby nie sfałszowali wyborów...
      • dorsai68 Nie może. 19.06.10, 01:40
        Przecież PiSowcy są tak nieufni, że o zaufaniu do żon nie może być mowy!
        ;-)
    • Gość: gość_portalu chyba ich pogrzało IP: *.3.pl 18.06.10, 09:06
      każdego dnia idiotyzm wyborców pisu osiąga coraz większe rozmiary :/ przeraża
      mnie to, że tacy głupi, łatwo ulegający wszelkim manipulacjom ludzie mają
      prawo do głosowania w wyborach
    • krwe PiS-owscy mężowie zaufania w niedzielę obstawią... 18.06.10, 09:11
      mężowie, od każdego wchodzącego do lokalu powinni dostawać z liścia, za
      propagowanie bandyckiego reżimu 4rp :D
    • Gość: bluter PiS-owscy mężowie zaufania w niedzielę obstawią... IP: *.chello.pl 18.06.10, 09:15
      To wygląda na jakąś obsesję, paranoję. To chyba jakaś choroba.
      Mamy w polsce prócz tych w sejmie jeszcze parę partii, każda może
      mieć obserwatorów ale tylko jedna ma jakąś obsesję. Ci ludzie chyba
      żyja cały czas w komunie.
      Jaro mówi o przemianie- jakiej przemianie?, kogo?, czego?. Koniec IV
      RP?- jaki koniec, oni gotowi stworzyć V.
      Miałbym głosować na takich oszołomów.
      Jakoś mi się wierzyć nie chce w "spontaniczne" zgłoszenia chętnych-
      to cały czas jest gra. Chyba będzie mnóstwo protestów- może właśnie
      o to chodzi. A to długopis zielony a nie czerwony, a to urna krzywo
      stoi. a to ktoś z komisji był w zmp i inne bzdury.
    • Gość: qń PiS-owscy mężowie zaufania w niedzielę obstawią... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.06.10, 10:49
      widziałem takiego męża na ostatnich wyborach - podpierdzielał karty do
      głosowania, na których był krzyżyk przy platformie
      tfu, zaraza, mam nadzieję, że przepadną w końcu z kretesem
    • Gość: Janek Re: PiS-owscy mężowie zaufania w niedzielę obstaw IP: *.multimo.pl 18.06.10, 11:19
      mochery będą musiały iść do spowiedzi, skoro całą niedzielę chcą siedzieć w
      komisji. Do kościoła raczej nie zdążą, ale może w zamian cały poniedziałek będą
      leżeli krzyżem przed kościołem to bozia wybaczy.
      • Gość: szymciolo Re: PiS-owscy mężowie zaufania w niedzielę obstaw IP: *.chello.pl 18.06.10, 21:38
        niestety jest zmiana, więc zdążą i zagłosować i pośmierdzieć i się wyspowiadać
    • Gość: weteran Dlaczego inne partie obstawiły tylko komisje wybor IP: *.ibd.gtsenergis.pl 18.06.10, 15:27
      Dziwne dlaczego inne partie obstawiły tylko komisje wyborcze liczące głosy...
      Zdumiewające jest wyśmiewanie instytucji mężów zaufania przewidzianej od dawna w
      ordynacji. To wyśmiewanie się z obowiązującego prawa.
      Pragnę przypomnieć, że w referendum powojennym "3 X TAK" PSL uzyskał większość
      głosów nad komunistami tylko w tych okręgach gdzie nad prawidłowością działania
      komisji czuwali jego mężowie zaufania...
      Jeśli się nie ufa mężom zaufania Komitetu J. Kaczyńskiego to po prostu trzeba
      było zgłosić swoich. Widać komisja ważniejsza...
      Byłem już kiedyś mężem zaufania i powiem wam, że komisja naruszała nakazaną i
      sprecyzowaną procedurę liczenia głosów, a suma głosów ważnych i nieważnych nie
      zgadzała się z liczbą wydanych kart.
      W liczeniu Polacy nie są najlepsi, trzeba ich przy tym pilnować.
    • Gość: Jerzy PiS-owscy mężowie zaufania w niedzielę obstawią... IP: *.nwrknj.east.verizon.net 18.06.10, 16:09
      Tak samo jak "wodz", wszedzie widza podstep i dywersje, a "wodz"
      sadzi tak zapewne po sobie. CHORE cale to towarzystwo, nadajace sie
      wylacznie do psychiatryka ...
    • Gość: xxx Re: PiS-owscy mężowie zaufania w niedzielę obstaw IP: *.acn.waw.pl 19.06.10, 00:51
      pis i zaufanie? To się wzajemnie wyklucza. Jak można ufać pisiorowi?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka