sibeliuss
30.07.12, 16:21
"I przypominam - miasto Warszawa nie ma do palmy żadnych praw autorskich" - pisze w specjalnym oświadczeniu.
warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34861,12220123,Autorka_palmy_nie_odbierze_nagrody_miasta.html?bo=1
Oddać palmę i niech spada.