12.02.14, 10:44
Cześć, czy są organizowane w Warszawie jakieś kursy piekarskie/szkoły kształcące piekarzy?
Obserwuj wątek
    • horpyna4 Re: Piekarz 12.02.14, 11:39
      O szkołach nie wiem, ale kursy na pewno są. Prawdopodobnie AP Edukacja prowadzi coś takiego (wejdź na ich stronę i sprawdź). Możesz jeszcze popytać w Cechu Piekarzy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka