Dodaj do ulubionych

Hejt redivivus

16.05.20, 19:35
Zaledwie dzień po wyborze Rafała Trzaskowskiego na kandydata na prezydenta RP, ba! jeszcze tego samego dnia! PiS i jego wyznawcy rozpoczęli zmasowany, wściekły hejt!
Ale - jak ktoś napisał w necie: Jaki jest pierwszy sukces nowego kandydata? Pisowski skowyt!

Np. skowyt wicerzecznika PiS, niejakiego Fogla (ptaszka? smile , z zawodu piekarza:

https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/98212252_652658388661889_2774898732661997568_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=KOD38BsKDVMAX9ZikBh&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=c7ecc7a0807a2016c35ee20e5ad32f2b&oe=5EE78107

I odpowiedź internauty:

My Panie piekarzu nazwaliśmy was ,,Czerwona Zjednoczona prawica 80" Stosujecie takie same metody jak w czasach PRL ZOMO: milicja na ulicach katuje ludzi. W TK siedzi prokurator komunista, a do SN wysyła się niestabilnego psychicznie człowieka, aby wyłonił Prezesa SN. Prokurator Generalny generuje hejterów i trolli za państwowe pieniądze. W ABW gości się prostytutki. W CBA kradnie się miliony w reklamówkach.W MSWiA rządzi ułaskawiony przestępca, a w NIK siedzi sutener z pokojów na godziny i oszust podatkowy.Prezydentem jest Łamacz Konstytucji i bywalec Tik Toka, narciarz który 2 mld przeznaczył na Kurwizję zamiast na ratowanie życia. Znajomy ministra Zdrowia zarabia na ludzkiej krzywdzie.
Mógłbym tak wyliczać jeszcze długo, panie Fogiel
Obserwuj wątek
   • sorel.lina Re: Hejt redivivus 16.05.20, 19:52
    Andrzej Duda nie wygrałby wyborów w pierwszej turze. Tak wynika z nowego sondażu United surveys dla "Dziennika Gazety Prawnej" i RMF FM.
    Za urzędującym prezydentem znaleźli się Rafał Trzaskowski i Szymon Hołownia.

    Andrzej Duda w nowym badaniu zgarnąłby 43,7 proc. poparcia. To oznacza, nie mógłby liczyć na zwycięstwo w pierwszej turze.
    Walka o drugie miejsce okazała się bardzo zacięta. Za urzędującą głową państwa znalazł się Rafał Trzaskowski z wynikiem 14 proc, ale po piętach depcze mu Szymon Hołownia, który uzyskał 13,3 proc.
    Tuż za podium wylądował Władysław Kosiniak-Kamysz z wynikiem 9,8 proc. poparcia. Krzysztof Bosak ma 6,9 proc., a kandydat Lewicy Robert Biedroń 5,2 proc. głosów. 7,1 proc pytanych nie wie na kogo zagłosuje.

    To jeden z pierwszych sondaży przeprowadzony po tym, jak Platforma Obywatelska ogłosiła zmianę swojego kandydata.

    Jak na sam początek, to bardzo dobry wynik nowego kandydata! smile
       • sorel.lina Re: Hejt redivivus 17.05.20, 12:46
        Drogim hejterom Rafał Trzaskowski

        Ułatwijmy wszystkim PiSowskim hejterom pracę. Zlustruje się dla Was sam.

        Polityczne winy znacie. Czas na prywatne.

        Nazywam się Rafał Trzaskowski. Pra-pra dziad i dziad służyli pod obcym dowództwem - Napoleona i Cesarza Józefa (co przesądza o moich powiązaniach z obcymi mocarstwami). Pradziad zrzucił habit Jezuity (zaprzaniec jeden) i zakładał pierwsze żeńskie gimnazja w Galicji (czyli, umówmy się, był dziewiętnastowiecznym genderowcem). Jego stryj w powstaniu listopadowym, jako podchorąży, atakował Belweder (nieudacznik - wypuścił z rąk Wielkiego Księcia - przypadek?).

        Brat pradziada zginął w powstaniu styczniowym. Dziadek był w sędziowskiej klice. Ojciec grał niepolską muzykę - muzykę dżazowską, w którą często wplatał motywy polskiej muzyki ludowej (jawna profanacja), jeździł też po świecie - często, przyznaję, do Niemiec, gdzie, o zgrozo, miał przyjaciół. Przyjaźnił się też z najgorszym, artystycznym sortem (tak, tak z takimi pijakami jak Hłasko czy Tyrmand).

        Mama - z domu Arens (wstrętne austriackie nazwisko) Warszawianka od pokoleń. Dziadek był hipsterskim antykwariuszem. Babcia kochała Piłsudskiego (i nauczyła mnie - wnuczku - pamiętaj - Marszałek był tylko jeden). Brat mamy Andrzej (Ps. Pała) zginął w Powstaniu Warszawskim, siostra Iza (ps. Jadwiga) była żołnierką i łączniczką Komendy Głównej AK. Obydwoje byli w mainstreamowym AK, a ciocia tylko przez chwilę była wyklęta, kiedy z przyjacielem - niejakim "Anodą", chciała rzucać granatami w generała Sierowa.

        Brat - o strasznym, niepolskim nazwisku Ferster - był dyrektorem undergroundowej Piwnicy pod Baranami. Piotr Skrzynecki był moim przewodnikiem po tajemnicach Krakowa.

        Urodziłem się na Powiślu (w szpitalu na Solcu), całe życie mieszkałem na Nowym Mieście - na ulicy Freta - czas dzieliłem między książki i podwórko, które nie zawsze dzieliło moją biblofilską pasję. Stałem pod Kamienicą. W młodości pijałem tanie wina, z rzadka paliłem zioło i bywałem "niegrzeczny". Uczyłem się dobrze. Kląłem. Słowo "bawidamek" znam tylko od babci. 😀 Znam Mellera i nie tylko jego. Kumplowałem się z dzieciakami opozycjonistów (ach - Gosia Wende), ale z paru resortowcami też (mój przyjaciel Lech Dobroczyński, jest wnukiem Kliszki). Od dziecka przyjaźnie się z Michałem Żebrowskim (przepraszam). Religii uczyli mnie surowi Franciszkanie, ale ja wolałem liberalnych Dominikanów ze Św. Jacka. W liceum byłem szefem samorządu i zdarzało mi się strajkować. W 1989 roku pracowałem w "Niespodziance".

        W pierwszych wyborach, w jakich głosowałem, oddałem głos na Lecha Wałęsę. Ale podobał mi się kiedyś Leszek Moczulski (jego książkę - "Wojna Polska 1939" połknąłem jednym tchem). Byłem na stypendiach za pieniądze amerykańskie, polskie i unijne. Na Oxfordzie byłem na stypendium (tamdaradam!) SOROSA. Mam żonę Ślązaczkę (o zgrozo!). Teściowa ma niepolskie imię (Gizela) nadane po wojnie przez sąsiadkę Niemkę w Legnicy.

        Moje dzieci są średnio grzeczne. 12 letniej córce nie podoba się ani Kaczyński, ani Putin i czyta satanistyczne książki fantasy. 8 letni syn nie chce chodzić na religię (gówniarz woli pływać).

        Znam języki obce (niemiecki nie, ale rosyjski już tak). Jestem filosemitą. Jeżdżę na rowerze. Jem sałatę. Kiedyś jadłem nawet jarmuż. Byłem na paradzie równości. Na moje wykłady (w Collegium Civitas, UW, UJ) przychodzą cudzoziemcy. Więcej grzechów nie pamiętam i nie obiecuję skruchy.

        Rafał Trzaskowski (wpis z 3 listopada 2017)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka