Gość: Grzechu
IP: 193.178.143.*
29.03.02, 19:40
Plyta ta, PREZENT, interesuje mnie tak, jak zeszloroczny snieg i poszla na
polke, a pewnie za czas jakis pojdzie sie ....
Juz nawet nie ma co sie oburzac na Agore, bo mozna sie przyzwyczaic, ze co
jakis czas dorzuca jakies buble, mowi, ze to prezent, a pozniej czesze po
kieszeni. Wiem, ze to tylko 2 zl, ale moglbym sobie za to Arka czy innym
Minibusem pojechac, albo zamiast LM-ow Marlboro kupic :)