mafox
02.12.15, 17:14
doniosłam brakujące dokumenty 20.11 i powiedziala mi ze beda dzwonic że chcą podpisać umowę, ale że mam problem ze słuchem to do mnie wyślą smsa albo e-maila. 24.11 ktoś do mnie z t-mobile (początek nr 882) dzwonil (2x w ciagu 20 min) ale niestety nawet nie mogłam odebrać. I boję się, że mogli to być oni. Ale nie wiem. Mija 8 dni roboczych i się niecierpliwie. Nie powiedzieli mi ile mam czekać na informację. A składałam o dofinansowanie na studia. Ile się czeka na podpisanie umowy?