Gość: KROTOS
IP: *.acn.waw.pl
07.03.05, 01:21
Aresztować policjanta! Taka jest standardowa procedura. Niestety "pan
policjant" nie jesyt zwykłym obywatelem i prokuratura zastosowała środki "dla
swoich" Wstyd mi za polska policje! Policja w Polsce chroni swoich dokładnie
tak samo jak bandyci ze zorganizowanych grup przestępczych. Najgorsze jest
jednak to, że policja równiez w innych aspektach swojego działania nie różni
się od przestepców. Wymienię tylko przypadki łamania prawa i chamstwa
policjantów, których sam doświadczyłem lub o których słyszałem bezpośrednio
od poszkodowanych: pobicia na komisariacie, obraźliwe odzywki do młodych
kobiet, zastraszanie, wymuszanie zeznań siłą, fabrykowanie dowodów, handel
narkotykami, łapówki wszelkiej maści, brak reakcji na wezwanie o pomoc itp.
Oto jaka jest polska policja!