Dodaj do ulubionych

Warszawa "zalanym" miastem

18.03.05, 18:15
Jak Wam sie podoba slalom miedzy kaluzami na chodnikach?Czy sluzby
meteorogiczne nie potrafią dopilnowac tego, aby deszcz za przproszeniem nie
padal na
trawniki? Splywa to wszystko a nasze miasto wygląda jak jeden wielki ocean.
Czy nie ma na to sposobu?
Obserwuj wątek
    • umfana Re: Warszawa "zalanym" miastem 18.03.05, 18:19
      Mnie najbardziej irytuje cały ten syf, który był ukryty pod śniegiem a teraz
      straszy na trawnikach, trotuarach, etc :o(
      • Gość: dd No właśnie, kiedy posprzątają? IP: *.aster.pl 18.03.05, 19:09
        Teraz dopiero w całej okazałości widać jaka "czysta" jest Warszawa. Bardzo mnie
        to razi, te śmieci wszędzie, pety, itp. KOSZMAR! A i piasku też się na
        chodnikach przez zimę nazbierało. Czy czekają aż wiatr to przewieje lub z
        deszczem spłynie do kanalizacji i ją zapcha? Ciekwe co na to cudzoziemcy z
        Europy, czy ich to nie razi. U nich myje się chodniki, nawet w deszcz nie ma
        wielkiego blota. A u nas?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka