rennislanc
18.03.05, 18:15
Jak Wam sie podoba slalom miedzy kaluzami na chodnikach?Czy sluzby
meteorogiczne nie potrafią dopilnowac tego, aby deszcz za przproszeniem nie
padal na
trawniki? Splywa to wszystko a nasze miasto wygląda jak jeden wielki ocean.
Czy nie ma na to sposobu?