Gość: Jojo
IP: *.chello.pl
10.05.05, 20:38
Wygodnie jest protestować panom kierowcom przecieko buspasom, gdy siedzą
wygodnie w swoich samochodach. Nam pasażerom autobusów jest trochę mniej
wygodnie gdy stoimy w korkaich i na własnych nogach w zatłoczonym autobusie.
Buspas na Modlińskiej to bardzo dobry pomysł a zbuntowanych kierowców jak im
za wygodnie we własnym autku zapraszamy do autobusu, tam "weselej" stoi się w
gromadzie.