Dodaj do ulubionych

Od dziewczynki po staruszkę, czyli jak położne ...

09.08.05, 09:52
Czyli: wybrac sobie połozną np. w przychodni przyszpitalnej, wypełnić formularz, a potem z uporem osła próbować korzystać z usług tej połoznej? I oczywiscie, gdy ja będę miała potrzebę, ona nigdy nie będzie miała czasu, bo będzie zajęta ... Jasne.
Obserwuj wątek
    • Gość: ~basia wystarczy teraz sprawdzić wiek wybierającej ... IP: *.bgz.pl / 193.108.194.* 09.08.05, 10:13
      położną i obciążyć kosztami przychodnie. i po sprawie.
      • pan_pndzelek >>>Urzędas sejmowy zawinił a położną wieszają... 09.08.05, 10:30
        CYTAT: "Przepisy nie wprowadzają ograniczeń wiekowych. Do położnej może zapisać
        się zarówno ośmiolatka, jak i dziesięć razy starsza kobieta."

        Nie rozumiem pretensji do położnych... skoro darmozjady z sejmiku RP uchwaliły
        TAKI przepis to w czym rzecz? Następne darmozjady z senaciku RP przyklepały a
        Pierwszy Darmozjad RP (wraz z Jolką) ostatecznie to podpisał...

        Bardzo mnie śmieszą zawsze argumenty przeciw likwidacji senaciku, że jest to
        izba he, he "refleksji"... Senat RP ma z refleksją tyleż wspólnego co
        rozmyślania w sraczu podczas silnego zaparcia... oczy wychodzą z orbit, żyły
        występują od tego "myślenia" na skronie a efektów ŻADNYCH...
      • esmeralda_pl Re: wystarczy teraz sprawdzić wiek wybierającej . 09.08.05, 10:30
        TAKIE OGÓRY!!!! TEN ARTYKUŁ JUŻ BYŁ!!!
    • Gość: M Re: Od dziewczynki po staruszkę, czyli jak położn IP: *.acn.waw.pl 09.08.05, 12:00
      W poprzednich latach Kasy chorych płaciły od pacjenta zapisanego do lekarza.
      Później "podzielono" kwotę na lekarza i pielęgniarkę - stąd koniecznośc wyboru
      siostry. Niestety, później ktoś wymyślił, że położne są pokrzywdzone i należą
      się zapisy również do nich - a tak naprawdę chodzi o pieniądze. Zabrano 45
      groszy z pieniędzy dla lekarza i stwierdzono, że przychodnia je otrzyma, jak
      kobiety wybiorą położną. Wiadomo, ze większość pań oburzy taki zapis, więc
      pieniądze nie trafią do ZOZu, tylko pozostaną w Narodowym Funduszu Zdrowia. Nie
      ma co się dziwić przychodniom, ze próbują uratować wpływy na poziomie lat
      ubiegłych, które i tak były śmiesznie niskie. Nie wińcie pracowników ochrony
      zdrowia za debilne wymysły na górze...
    • Gość: Paulina Czy to jest ok sprzedawać 2 razy ten sam artykuł? IP: *.aster.pl 09.08.05, 12:51
      Czytałam to już... Jakieś 2 lata temu.
      • Gość: ojejej! Re: Czy to jest ok sprzedawać 2 razy ten sam arty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.08.05, 16:41
        serwisy.gazeta.pl/metroon/1,0,2022336.html
    • Gość: teo 6000 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.08.05, 18:11
      ale to jest 6000 na rok czy na cale życie połóżnej.
      zreszta jak to mozliwe ze polożna zastepuje lekaża. a wyksztalcenie?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka