jenny_curran
09.08.05, 09:52
Czyli: wybrac sobie połozną np. w przychodni przyszpitalnej, wypełnić formularz, a potem z uporem osła próbować korzystać z usług tej połoznej? I oczywiscie, gdy ja będę miała potrzebę, ona nigdy nie będzie miała czasu, bo będzie zajęta ... Jasne.