4ever1
25.11.05, 23:56
NAPISANO:
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=15829&w=32502452&a=32563045
Jakimm prawem mówisz o nie swojej własności?
Stul trochę WSZYSTKIE swoje wypowiedzi!!!!
Nie jesteś ALFĄ i OMEGĄ.
Wypowiadasz się w każdej sprawie i na każdy temat. To baaaaaaaaardzo dziwne
i nieeleganckie.
Własność Cataliny reprezentują JEJ PRACOWNICY!!!!!!!!!!
To Zarząd może podjąc tak , lub dalej idące kroki.
TOBIE kolego przysługuje, co najwyżej prawo do krytyki i dezaprobaty.
Catalina jest W Ł AŚ C I C I E L E M i może nocować kogo zechce i WARA Ci
od tego.
Inż KOWALSKI to wysokiej klasy profesjonalista. Jesteś durniem co najmniej
jesli go krytykujesz w takich sprawach. To Kowalski doprowadził do tego, że
mieszkamy w tych wspaniałych domach. To On dopilnował wykonania w tak dobrym
standardzie. Jeśli masz odmienne zdanie to sprzedaj i zmień lokum. Znajdą się
nabywcy, zaręczam.
Mam Cię dosyć w tych Twoich wypowiedziach o wszystkim, a jesteś tak naprawdę
tyle wart ile warte jest Twoje zaangażowanie. TEGO CI NIE ODMÓWIĘ , ale
wiedzy profesjonalnej i doświadczenia to NIE MASZ oj NIE MASZ.
Jeśli tak będziesz działał dalej to prędzej czy później podzielisz losy
DZIADA.
Chcesz???
W bloku C jest dużo nie wykończonych i nie zasiedlonych mieszkań. Jeśli
zamieszkiwanie ludzi którzy te mieszkania wykańczają Ci przeszkadza to tu nie
przychodź. Mieszkasz w A, zdaje się. Czy nie tak?
To biedni ludzie, którzy mają rodziny na utrzymaniu i to sposób na zarobienie
na utrzymanie tych rodzin. Chcesz ich tego pozbawić?
Jakim prawem?
Prawem parcia na władzę i wszystkowiedzenie w sprawach naszej społeczności?
Ja mówie liberum veto!
Nie ma zgody na patrzenie tylko i wyłacznie na czubek własnego nosa.
Zrelacjonuj lepiej sprawy zarządu do którego wstąpiłeś. Jakie są perspektywy
działań itd.
Jeszcze raz tak bezdurnie się wychylisz to tu, na tym forum Cię słownie
zlinczuję przed całą naszą społecznością.
Jeszcze z wyrazami poważania
pozostaję.