Dodaj do ulubionych

zima w mieście:)

03.01.06, 21:55
mam pytanko - gdzie na Sadybie będzie organizowana "zima w mieście" dla
dzieciaków? może Sadybianka coś oferuje?
Obserwuj wątek
    • metrluba Re: zima w mieście:) 04.01.06, 15:56
      podpisuję się pod pytaniem
    • zwierz.alpuhary Re: zima w mieście:) 04.01.06, 19:33
      wygląda na to, że ostatnią zimę w mieście zorganizowano w 2004 roku:/
      • metrluba Re: zima w mieście:) 05.01.06, 21:04
        Tu są dotychczasowe wyniki mojego śledztwa.
        • metrluba Re: zima w mieście:) 05.01.06, 21:04
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=611&w=34405345&v=2&s=0
          - zapomniałam dołączyć linki ;)
          • neospasmina Re: zima w mieście:) 06.01.06, 20:02
            Zima w mieście będzie w podstawówce na Okrężnej; program dość atrakcyjny; godz.
            7.30 - 15.00
            • metrluba Re: zima w mieście:) 06.01.06, 22:50
              A czy mogłabyś opisać w skrócie program?
              • metrluba Re: zima w mieście:) 06.01.06, 22:50
                ...i czy trzeba sie wcześniej zapisywać?
                • neospasmina Re: zima w mieście:) 07.01.06, 18:04
                  Kopiuję ze stronki szkoły:

                  W dniach 16-27 stycznia 2006 r.
                  w naszej szkole w godzinach 730 - 1500
                  będą prowadzone zajęcia w ramach
                  akcji „Zima w mieście”.

                  Proponowane zajęcia:

                  Zajęcia sportowo-ogólnorozwojowe, rekreacyjne, unihok, koszykówka, tenis
                  stołowy, otwarta sala gimnastyczna.
                  Zajęcia informatyczne w kawiarence internetowej.
                  Zajęcia muzyczne.
                  Zajęcia plastyczne.
                  Zajęcia świetlicowe.
                  Wyjścia na basen i lodowisko.
                  Wyjścia do kina, muzeum, teatru, ZOO.
                  Wycieczka do ujeżdżalni koni św. Huberta, zwiedzanie stadniny koni, pokaz walk
                  rycerskich. Korzystanie z ofert Domów Kultury i Biur Turystycznych.
                  Wycieczki do Parku Kultury w Powsinie, Ogrodu Botanicznego, Konstancina.

                  Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się do Sekretariatu Szkoły w celu zapisu.
                  Doaje jeszcze, że sa dwa posilki (II sniadanie i obiad); wszystko gratis :-)


                  • metrluba Re: zima w mieście:) 09.01.06, 08:09
                    Wielkie dzięki, właśnie czegoś takiego szukalam!!!
                    • aniak04 Re: zima w mieście:) 09.01.06, 23:28
                      moje dziecię już zapisane, dzięki:)
                      • metrluba Re: zima w mieście:) 11.01.06, 12:34
                        No to się nasze dzieci spotkają :)
    • zwierz.alpuhary wypatrzone na przystanku 10.01.06, 17:16
      Zima w Mieście w Centrum IQ
      ul. Dunikowskiego 9
      tel. 498 92 55
      www.centrumiq.pl/
      • zwierz.alpuhary Arbuzowa 10.01.06, 23:06
        widziałem jeszcze że jakieś zajęcia dla dzieci organizuje klub osiedlowy na
        Arbuzowej 16, to już wprawdzie bardziej Wilanów, ale przecież forum nazywa się "
        Sadyba z przyległościami", nieprawdaż?:)
        • metrluba Re: Arbuzowa 11.01.06, 22:18
          Wreszcie są pełne dane dla Mokotowa;
          um.warszawa.pl/v_syrenka/zima2006/pliki/mokotow.pdf

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka