aniak04 03.01.06, 21:55 mam pytanko - gdzie na Sadybie będzie organizowana "zima w mieście" dla dzieciaków? może Sadybianka coś oferuje? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zwierz.alpuhary Re: zima w mieście:) 04.01.06, 19:33 wygląda na to, że ostatnią zimę w mieście zorganizowano w 2004 roku:/ Odpowiedz Link Zgłoś
metrluba Re: zima w mieście:) 05.01.06, 21:04 Tu są dotychczasowe wyniki mojego śledztwa. Odpowiedz Link Zgłoś
metrluba Re: zima w mieście:) 05.01.06, 21:04 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=611&w=34405345&v=2&s=0 - zapomniałam dołączyć linki ;) Odpowiedz Link Zgłoś
neospasmina Re: zima w mieście:) 06.01.06, 20:02 Zima w mieście będzie w podstawówce na Okrężnej; program dość atrakcyjny; godz. 7.30 - 15.00 Odpowiedz Link Zgłoś
metrluba Re: zima w mieście:) 06.01.06, 22:50 A czy mogłabyś opisać w skrócie program? Odpowiedz Link Zgłoś
metrluba Re: zima w mieście:) 06.01.06, 22:50 ...i czy trzeba sie wcześniej zapisywać? Odpowiedz Link Zgłoś
neospasmina Re: zima w mieście:) 07.01.06, 18:04 Kopiuję ze stronki szkoły: W dniach 16-27 stycznia 2006 r. w naszej szkole w godzinach 730 - 1500 będą prowadzone zajęcia w ramach akcji „Zima w mieście”. Proponowane zajęcia: Zajęcia sportowo-ogólnorozwojowe, rekreacyjne, unihok, koszykówka, tenis stołowy, otwarta sala gimnastyczna. Zajęcia informatyczne w kawiarence internetowej. Zajęcia muzyczne. Zajęcia plastyczne. Zajęcia świetlicowe. Wyjścia na basen i lodowisko. Wyjścia do kina, muzeum, teatru, ZOO. Wycieczka do ujeżdżalni koni św. Huberta, zwiedzanie stadniny koni, pokaz walk rycerskich. Korzystanie z ofert Domów Kultury i Biur Turystycznych. Wycieczki do Parku Kultury w Powsinie, Ogrodu Botanicznego, Konstancina. Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się do Sekretariatu Szkoły w celu zapisu. Doaje jeszcze, że sa dwa posilki (II sniadanie i obiad); wszystko gratis :-) Odpowiedz Link Zgłoś
metrluba Re: zima w mieście:) 09.01.06, 08:09 Wielkie dzięki, właśnie czegoś takiego szukalam!!! Odpowiedz Link Zgłoś
aniak04 Re: zima w mieście:) 09.01.06, 23:28 moje dziecię już zapisane, dzięki:) Odpowiedz Link Zgłoś
metrluba Re: zima w mieście:) 11.01.06, 12:34 No to się nasze dzieci spotkają :) Odpowiedz Link Zgłoś
zwierz.alpuhary wypatrzone na przystanku 10.01.06, 17:16 Zima w Mieście w Centrum IQ ul. Dunikowskiego 9 tel. 498 92 55 www.centrumiq.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
zwierz.alpuhary Arbuzowa 10.01.06, 23:06 widziałem jeszcze że jakieś zajęcia dla dzieci organizuje klub osiedlowy na Arbuzowej 16, to już wprawdzie bardziej Wilanów, ale przecież forum nazywa się " Sadyba z przyległościami", nieprawdaż?:) Odpowiedz Link Zgłoś
metrluba Re: Arbuzowa 11.01.06, 22:18 Wreszcie są pełne dane dla Mokotowa; um.warszawa.pl/v_syrenka/zima2006/pliki/mokotow.pdf Odpowiedz Link Zgłoś