Gość: nauczyciel
IP: *.staszic.waw.pl / 192.168.0.*
06.11.02, 09:17
ograniczenie liczebności klas w szkołach warszawskich wykliczy (
zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oświatowego) podział
klas na lekcjach języków obcych - podział od 26 uczniów w
klasie, biologia, fizyka, chemia - podział od 30 uczniów w
klasie, w-f - podział od 26, informatyka podział od 28.
Czy, należy rozumieć, że Warszawa lokalnie obniży progi
podziałów w/w zajęć?