Dodaj do ulubionych

Piękny umysł

15.12.06, 22:05
Gdy tłumaczka słowo holenderski przetłumaczyła jako "dutch", prezydent bardzo
się zdziwił. - A nie "Netherland"? - dopytywał.

- Netherlands to Holandia a dutch to holenderski - przyszła prezydentowi w
sukurs szefowa naszej dyplomacji Anna Fotyga.
Obserwuj wątek
    • max99921 Re: Piękny umysł 15.12.06, 22:32
      bo my mamy genialnego prezydenta :)
      • mmikki Re: Piękny umysł 15.12.06, 22:34
        Irasiad jest bardzo zdenerwowany
    • mmikki Re: Piękny umysł 15.12.06, 22:38
      Rozmawiałem z panem prezydentem Juszczenką, z panem prezydentem Dżagaszwili,
      prezydentem Gruzji (...)

      {po spotkaniu z prezydentem Gruzji Saakaszwilim, Dźugaszwlili to nazwisko Stalina}
    • mmikki Re: Piękny umysł 15.12.06, 22:46
      "Witam przedstawicielów...", "biskupa Rzyma", "Wasza Świętobliwość" - mówił LK
      (profesor? podobno syn polonistki?) do Benedykta XIV
      • Gość: tu i teraz Re: Piękny umysł IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 17.12.06, 14:04
        To ze ktos jest synem polonistki to akurat o niczym nie swiadczy. Pamietaj, ze czesto najciemniej jest pod latarnia.
    • mmikki Re: Piękny umysł 16.12.06, 03:09
      Ukraina jest ważnym sąsiadem zarówno Czech, jak i Polski - powiedział LK w
      wywiadzie dla czeskiego tygodnika Tyden, dzięki czemu Czesi dowiedzieli się, że
      sąsiaduja z Ukrainą
      • kaess Re: Piękny umysł 16.12.06, 04:21
        "janapytaniedotyczacepodsluchunieodpowiadam"

        "japrywatnieoceniamdziennikarzybardzoroznie"

        LK J?


        • mmikki Re: Piękny umysł 16.12.06, 07:31
          jeśli publicznie jest małpą, to jak on ją okresla prywatnie??? strach pomysleć
          • tassman Piękny Donald 16.12.06, 13:56
            O boże ! Ten prezydent jest okropny! Powinien się usmiechać, lisić i byc taki
            miły jak Olek i ten niedoszły "opozycjonista" z Gdańska...
            Dla was lepszy były Donald, który nie wiedział co w życiu robił jego
            dziadek....no i który zapomniał o wizycie u logopedy....Bahhhdzo nietopsze....
            Szkoda mi go, bo w oczach jego jest takie parcie na fotel prezydencki...a tu
            niedługo PO się tak rozwinie na Unia Wolności....

            tassman:)
            • Gość: banana Re: Piękny Bełkot IP: *.chello.pl 16.12.06, 14:57
              Dlaczego głupi, żle wychowany, zaburzony i cofajacy sie umysłowo człowiek,
              którzy z powodów chorobowych nie jest przez rok w stanie opanowac etykiety ani
              podstaw angielskiego, ma być gwarantem losu 40 mln ludzi?

              dokonano świadomego oszustwa przedstawiając chorego człowieka jako zdolnego do
              sprawowania władzy.
            • Gość: FOZZ Nie lepszy jest ten co wie o swoich rodzicach ale. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.12.06, 14:59
              Kontakty tatusia nie obciążają dzieci -inaczej niż z dziadkami.Pan Prezydent
              chyba wypiera się taty i jego znajomości.
            • Gość: tu i teraz Re: Piękny Donald IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 17.12.06, 14:05
              A ty wiesz co twoj dziadek robil? Bo ja nie wiem co moj robil. A poza tym jakie to ma znaczenie?
            • Gość: wawka Nadaję ci imię J a ś c i o m p - IP: *.aster.pl 17.12.06, 14:28
              .Bahhhdzo nietopsze....
              Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe na przyszłość
              i najlepiej płotu się czepiaj, frustracie pisiorski
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka