aron2004
27.12.07, 11:34
co sądzicie żeby wzorem Londynu wprowadzić opłaty za wjazd do
centrum Warszawy, np. 10 zł w dni robocze w godzinach 6-20. Za
centrum moglibyśmy wstępnie przyjąć obszar ograniczony Wisłostradą,
Słomińskiego, Okopową, Grójecką i Trasą Łazienkowską. Później
ewentualnie możnaby to centrum rozszerzyć.