Gość: hal9000
IP: *.barwik.com
04.01.08, 20:08
obchodzimy jutro z dziewczyna rocznice, a ze lubimy dobrze zjesc to chcemy
dogodzic naszym podniebieniom;) czy mozecie polecic nam jakas sympatyczna i
kameralna knajpke? najlepiej centrum lub na polnoc od niego (ew. bliska
praga), niezbyt droga (75pln/os. max) i z dobrym mieskiem;)