Dodaj do ulubionych

kolacja na rocznice

IP: *.barwik.com 04.01.08, 20:08
obchodzimy jutro z dziewczyna rocznice, a ze lubimy dobrze zjesc to chcemy
dogodzic naszym podniebieniom;) czy mozecie polecic nam jakas sympatyczna i
kameralna knajpke? najlepiej centrum lub na polnoc od niego (ew. bliska
praga), niezbyt droga (75pln/os. max) i z dobrym mieskiem;)
Obserwuj wątek
    • Gość: BUC Re: kolacja na rocznice IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.08, 17:51
      rocznica? ja bym nie chcial zeby mnie ktos zaprosil na kolacje i nalozyl limit
      75 zl :))))

      ale skoro na tyle ycenisz rocznice ze swoja dziewczyna (tylko Jej wspolczuc) to
      moze cos, co juz znacie i lubicie?
      nie znacie zadnej knajpy? wiec to nie jest rocznica pobytu w Warszawie......

    • Gość: gość Re: kolacja na rocznice IP: *.chello.pl 13.01.08, 17:46
      La Stradę polecam na Kłopotowskiego,
      na wieczór we dwoje w sam raz, przystawka+danie główne
      z karafką wina to jakieś 160-200 zet, warto się wybrać,
      mięska dają sporo :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka