IP: *.telia.com 21.06.01, 14:17
Tu mozna scongnonc fajnyfilm o budowie trasy serakowskiej.
Fajna scena z horyzontu CITY polecam.
http://www.progress-sa.com.pl/trasa_film.html
Obserwuj wątek
    • Gość: max Re: Cool Film IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 21.06.01, 14:26
      dzięki, jesteś dobrym informatorem, słowa uznania
      • Gość: Rafal Re: Cool Film IP: *.telia.com 21.06.01, 14:33
        Dzienkuje bardzo pozdrawiam cale forum a specialnie Maxa i Derecy ale co sie znim
        ostatnio stalo?
        • Gość: max Re: Cool Film IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 21.06.01, 14:40
          pracuje nad stroną, widziałem nowości a niedługą będą zdjęcia z placów budowy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka