Gość: Rafal IP: *.telia.com 21.06.01, 14:17 Tu mozna scongnonc fajnyfilm o budowie trasy serakowskiej. Fajna scena z horyzontu CITY polecam. http://www.progress-sa.com.pl/trasa_film.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: max Re: Cool Film IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 21.06.01, 14:26 dzięki, jesteś dobrym informatorem, słowa uznania Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rafal Re: Cool Film IP: *.telia.com 21.06.01, 14:33 Dzienkuje bardzo pozdrawiam cale forum a specialnie Maxa i Derecy ale co sie znim ostatnio stalo? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: max Re: Cool Film IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 21.06.01, 14:40 pracuje nad stroną, widziałem nowości a niedługą będą zdjęcia z placów budowy Odpowiedz Link Zgłoś