Dodaj do ulubionych

zdzicha i beata

IP: *.dialup.tiscali.it 29.12.01, 19:57
To jest dosyc zabawne. Najpierw zdzicha pisze jakas glupote a gdy ktos ja
ochrzani przystepuje do obrony beata. Ciekawy tandem, no nie?
Obserwuj wątek
    • Gość: Jędrek Re: Derek znowu dał głos !!! IP: *.chello.pl 29.12.01, 20:06
      Gość portalu: euro2002 napisał(a):

      > To jest dosyc zabawne. Najpierw zdzicha pisze jakas glupote a gdy ktos ja
      > ochrzani przystepuje do obrony beata. Ciekawy tandem, no nie?

      Derek / Alek - spadaj na ryj !
      Tylko nie zapomnij napisać, że ja to Zdzicha albo Beata, bucu niedomyty !

      • eela Re: Derek znowu dał głos !!! 29.12.01, 20:32
        Gość portalu: Jędrek napisał(a):

        > Gość portalu: euro2002 napisał(a):
        >
        > > To jest dosyc zabawne. Najpierw zdzicha pisze jakas glupote a gdy ktos ja
        > > ochrzani przystepuje do obrony beata. Ciekawy tandem, no nie?
        >
        > Derek / Alek - spadaj na ryj !
        > Tylko nie zapomnij napisać, że ja to Zdzicha albo Beata, bucu niedomyty !
        >

        Właśnie, facet cierpi na jakieś rozdwojenie jaźni, ciągle zapomina, jak się
        nazywa. Ale Jędrek, nie denerwuj się tak bardzo, bo nas przegonią na ośla
        ławkę :)))

    • eela Re: zdzicha i beata 29.12.01, 20:33
      Zdzicha głupot na ogół nie wypisuje, nic więc dziwnego, że Beata staje w jej
      obronie
      • Gość: Jędrek Re: zdzicha i beata IP: *.chello.pl 29.12.01, 20:43
        Sorry, ale ten pomywacz brudnych garów z zafajdanej knajpy pod Mediolanem budzi
        mój głęboki niesmak.
        • abc2001 Re: zdzicha i beata 29.12.01, 20:47
          Gość portalu: Jędrek napisał(a):

          > Sorry, ale ten pomywacz brudnych garów z zafajdanej knajpy pod Mediolanem budzi
          >
          > mój głęboki niesmak.

          Jędrek,
          ochłoń, ochłon... już..?
        • eela Re: zdzicha i beata 29.12.01, 21:00
          Gość portalu: Jędrek napisał(a):

          > Sorry, ale ten pomywacz brudnych garów z zafajdanej knajpy pod Mediolanem budzi
          >
          > mój głęboki niesmak.

          • eela Re: zdzicha i beata 29.12.01, 21:01
            Przepraszam, to poprzednie niechcący mi się wcisnęło
            • Gość: vinc Re: zdzicha i beata IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 29.12.01, 21:12
              nie kłóćmy sie, to będzie nm sie milej żyło
    • beata_ Re: zdzicha i beata vs Derek vel Alek 30.12.01, 01:38
      Popatrz jak to jest - jak ty głupoty piszesz, to nikt cię nie broni:-(
      Może właśnie dlatego, że to głupoty... Napisz może raz co mądrego - obiecuję,
      że jak wtedy ktoś się ciebie czepi, to stanę w twojej obronie!
      • lech.niedzielski Re: zdzicha i beata vs Derek vel Alek 30.12.01, 14:06
        beata_ napisał(a):

        > Popatrz jak to jest - jak ty głupoty piszesz, to nikt cię nie broni:-(
        > Może właśnie dlatego, że to głupoty... Napisz może raz co mądrego - obiecuję,
        > że jak wtedy ktoś się ciebie czepi, to stanę w twojej obronie!

        No to chyba nie bedziesz musiała długo czekać ! Mnie też to ścierwo (Derek vel.
        Alek vel cośtam ..) działa na nerwy, chociaż czlowiek ze mnie wyjątkowo spokojny.
        Pozdrawiam

        • beata_ Re: zdzicha i beata vs Derek vel Alek 30.12.01, 14:09
          lech.niedzielski napisał(a):

          > beata_ napisał(a):
          >
          > > Popatrz jak to jest - jak ty głupoty piszesz, to nikt cię nie broni:-(
          > > Może właśnie dlatego, że to głupoty... Napisz może raz co mądrego - obiecu
          > ję,
          > > że jak wtedy ktoś się ciebie czepi, to stanę w twojej obronie!
          >
          > No to chyba nie bedziesz musiała długo czekać ! Mnie też to ścierwo (Derek vel.
          >
          > Alek vel cośtam ..) działa na nerwy, chociaż czlowiek ze mnie wyjątkowo spokojn
          > y.
          > Pozdrawiam

          Mnie ostatnio śmieszy niewymownie - uodporniłam się chyba, czego tobie i
          wszystkim innym serdecznie życzę w nowym roku:-)))
    • zdzicha Re: zdzicha i beata 30.12.01, 03:11
      Derku!
      Ale przecież my tez cię kochamy!
      • beata_ Re: zdzicha i beata 30.12.01, 16:52
        zdzicha napisał(a):

        > Derku!
        > Ale przecież my tez cię kochamy!

        Wiesz, nie jestem pewna czy on zrozumie w czym rzecz:-((

        • Gość: euro2002 Re: zdzicha i beata IP: *.dialup.tiscali.it 30.12.01, 20:42
          beata_ napisał(a):

          > zdzicha napisał(a):
          >
          > > Derku!
          > > Ale przecież my tez cię kochamy!
          >
          > Wiesz, nie jestem pewna czy on zrozumie w czym rzecz:-((
          >
          Mistrzynie krotkiej, bezsensownej wypowiedzi.

          • beata_ Re: zdzicha i beata 30.12.01, 20:45
            Patrz Zdzicha - następny wielbiciel:-))))
            Alek/Derek nam sie roztroił!!!:-)))
            • d.z. Re: zdzicha i beata 30.12.01, 20:48
              uważajcie dziewczyny w TVN podali, iż euro (monety) mają za dużo niklu i
              uczulenia mogą wywołać
              • beata_ Re: zdzicha i beata 30.12.01, 20:50
                Tę 'monetę' znamy... Jak zły sze(z)ląg:-((!!
          • zdzicha Re: zdzicha i beata 30.12.01, 22:15
            Gość portalu: euro2002 napisał(a):

            > Mistrzynie krotkiej, bezsensownej wypowiedzi.

            To miło, że nas doceniasz. Nie zapominaj o tym, że cię kochamy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka