Gość: euro2002 IP: *.dialup.tiscali.it 29.12.01, 19:57 To jest dosyc zabawne. Najpierw zdzicha pisze jakas glupote a gdy ktos ja ochrzani przystepuje do obrony beata. Ciekawy tandem, no nie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Jędrek Re: Derek znowu dał głos !!! IP: *.chello.pl 29.12.01, 20:06 Gość portalu: euro2002 napisał(a): > To jest dosyc zabawne. Najpierw zdzicha pisze jakas glupote a gdy ktos ja > ochrzani przystepuje do obrony beata. Ciekawy tandem, no nie? Derek / Alek - spadaj na ryj ! Tylko nie zapomnij napisać, że ja to Zdzicha albo Beata, bucu niedomyty ! Odpowiedz Link Zgłoś
eela Re: Derek znowu dał głos !!! 29.12.01, 20:32 Gość portalu: Jędrek napisał(a): > Gość portalu: euro2002 napisał(a): > > > To jest dosyc zabawne. Najpierw zdzicha pisze jakas glupote a gdy ktos ja > > ochrzani przystepuje do obrony beata. Ciekawy tandem, no nie? > > Derek / Alek - spadaj na ryj ! > Tylko nie zapomnij napisać, że ja to Zdzicha albo Beata, bucu niedomyty ! > Właśnie, facet cierpi na jakieś rozdwojenie jaźni, ciągle zapomina, jak się nazywa. Ale Jędrek, nie denerwuj się tak bardzo, bo nas przegonią na ośla ławkę :))) Odpowiedz Link Zgłoś
eela Re: zdzicha i beata 29.12.01, 20:33 Zdzicha głupot na ogół nie wypisuje, nic więc dziwnego, że Beata staje w jej obronie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jędrek Re: zdzicha i beata IP: *.chello.pl 29.12.01, 20:43 Sorry, ale ten pomywacz brudnych garów z zafajdanej knajpy pod Mediolanem budzi mój głęboki niesmak. Odpowiedz Link Zgłoś
abc2001 Re: zdzicha i beata 29.12.01, 20:47 Gość portalu: Jędrek napisał(a): > Sorry, ale ten pomywacz brudnych garów z zafajdanej knajpy pod Mediolanem budzi > > mój głęboki niesmak. Jędrek, ochłoń, ochłon... już..? Odpowiedz Link Zgłoś
eela Re: zdzicha i beata 29.12.01, 21:00 Gość portalu: Jędrek napisał(a): > Sorry, ale ten pomywacz brudnych garów z zafajdanej knajpy pod Mediolanem budzi > > mój głęboki niesmak. Odpowiedz Link Zgłoś
eela Re: zdzicha i beata 29.12.01, 21:01 Przepraszam, to poprzednie niechcący mi się wcisnęło Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vinc Re: zdzicha i beata IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 29.12.01, 21:12 nie kłóćmy sie, to będzie nm sie milej żyło Odpowiedz Link Zgłoś
beata_ Re: zdzicha i beata vs Derek vel Alek 30.12.01, 01:38 Popatrz jak to jest - jak ty głupoty piszesz, to nikt cię nie broni:-( Może właśnie dlatego, że to głupoty... Napisz może raz co mądrego - obiecuję, że jak wtedy ktoś się ciebie czepi, to stanę w twojej obronie! Odpowiedz Link Zgłoś
lech.niedzielski Re: zdzicha i beata vs Derek vel Alek 30.12.01, 14:06 beata_ napisał(a): > Popatrz jak to jest - jak ty głupoty piszesz, to nikt cię nie broni:-( > Może właśnie dlatego, że to głupoty... Napisz może raz co mądrego - obiecuję, > że jak wtedy ktoś się ciebie czepi, to stanę w twojej obronie! No to chyba nie bedziesz musiała długo czekać ! Mnie też to ścierwo (Derek vel. Alek vel cośtam ..) działa na nerwy, chociaż czlowiek ze mnie wyjątkowo spokojny. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
beata_ Re: zdzicha i beata vs Derek vel Alek 30.12.01, 14:09 lech.niedzielski napisał(a): > beata_ napisał(a): > > > Popatrz jak to jest - jak ty głupoty piszesz, to nikt cię nie broni:-( > > Może właśnie dlatego, że to głupoty... Napisz może raz co mądrego - obiecu > ję, > > że jak wtedy ktoś się ciebie czepi, to stanę w twojej obronie! > > No to chyba nie bedziesz musiała długo czekać ! Mnie też to ścierwo (Derek vel. > > Alek vel cośtam ..) działa na nerwy, chociaż czlowiek ze mnie wyjątkowo spokojn > y. > Pozdrawiam Mnie ostatnio śmieszy niewymownie - uodporniłam się chyba, czego tobie i wszystkim innym serdecznie życzę w nowym roku:-))) Odpowiedz Link Zgłoś
zdzicha Re: zdzicha i beata 30.12.01, 03:11 Derku! Ale przecież my tez cię kochamy! Odpowiedz Link Zgłoś
beata_ Re: zdzicha i beata 30.12.01, 16:52 zdzicha napisał(a): > Derku! > Ale przecież my tez cię kochamy! Wiesz, nie jestem pewna czy on zrozumie w czym rzecz:-(( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: euro2002 Re: zdzicha i beata IP: *.dialup.tiscali.it 30.12.01, 20:42 beata_ napisał(a): > zdzicha napisał(a): > > > Derku! > > Ale przecież my tez cię kochamy! > > Wiesz, nie jestem pewna czy on zrozumie w czym rzecz:-(( > Mistrzynie krotkiej, bezsensownej wypowiedzi. Odpowiedz Link Zgłoś
beata_ Re: zdzicha i beata 30.12.01, 20:45 Patrz Zdzicha - następny wielbiciel:-)))) Alek/Derek nam sie roztroił!!!:-))) Odpowiedz Link Zgłoś
d.z. Re: zdzicha i beata 30.12.01, 20:48 uważajcie dziewczyny w TVN podali, iż euro (monety) mają za dużo niklu i uczulenia mogą wywołać Odpowiedz Link Zgłoś
beata_ Re: zdzicha i beata 30.12.01, 20:50 Tę 'monetę' znamy... Jak zły sze(z)ląg:-((!! Odpowiedz Link Zgłoś
zdzicha Re: zdzicha i beata 30.12.01, 22:15 Gość portalu: euro2002 napisał(a): > Mistrzynie krotkiej, bezsensownej wypowiedzi. To miło, że nas doceniasz. Nie zapominaj o tym, że cię kochamy. Odpowiedz Link Zgłoś