Gość: szymciolo
IP: *.chello.pl
13.07.08, 21:46
Jechałem dziś, tzn. 13 b.m. do Legionowa. Oboje mamy bilety kwartalne, zwane
kartami miejskimi. Grzecznie zakupiliśmy bilety jednorazowe, aby nie okradać
ZTM i je skasować po przejechaniu tzw. "strefy". Niestety Nasze bilety okazały
się nieważne! Jakby był Kanar to dostalibyśmy 3 kary: 1) kupno biletu, którego
nie można skasować,2) kara należna ZTM 3) kupno nowego biletu, bo przecież
kanary wypychają z autobusu.
A żeby było ciekawiej, to dziś 13.07,2008 godz 21:30, jeżeli chodzi o bilety
jednorazowe to istnieje jedna taryfa za 2.80.