Gość: mariusz Re: BYDGOSKA OSMIORNICA - pogotowie ratunkowe IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 24.01.02, 17:14 brali korepetycje w Łodzi ??? Odpowiedz Link Zgłoś
radca Re: BYDGOSKA OSMIORNICA - pogotowie ratunkowe 24.01.02, 17:38 Tak,dobrze to napisales MARIUSZ.Wielu i to bardzo wielu uczylo sie w LODZI. W LODZI rowniez wielu wojskowych lekarzy konczylo WOJSKOWA AKADEMIE MEDYCZNA. Kiedy byl PROCES pijanego lekarza wojskowego z POGOTOWIA BYDGOSZCZ (2,2 promila) Rowniez w konkretnych udowodnionych PRZESTEPSTWACH -OBRONA zazadala BIEGLYCH- wlasnie z LODZI. Niestety BIEGLI nie mogli dokonac OBRONY pijanego oficera-FAKTY I DOWODY OBCIAZAJACE byly zbyt wielkie. Doskonale jednak zadzialaly POWIAZANIA w srodowisku bydgoskim. radca Odpowiedz Link Zgłoś