Dodaj do ulubionych

BYDGOSKA OSMIORNICA - pogotowie ratunkowe

24.01.02, 10:47
Obserwuj wątek
    • Gość: mariusz Re: BYDGOSKA OSMIORNICA - pogotowie ratunkowe IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 24.01.02, 17:14
      brali korepetycje w Łodzi ???
      • radca Re: BYDGOSKA OSMIORNICA - pogotowie ratunkowe 24.01.02, 17:38
        Tak,dobrze to napisales MARIUSZ.Wielu i to bardzo wielu uczylo sie w LODZI.
        W LODZI rowniez wielu wojskowych lekarzy konczylo WOJSKOWA AKADEMIE MEDYCZNA.

        Kiedy byl PROCES pijanego lekarza wojskowego z POGOTOWIA BYDGOSZCZ (2,2 promila)
        Rowniez w konkretnych udowodnionych PRZESTEPSTWACH -OBRONA zazadala BIEGLYCH-
        wlasnie z LODZI.

        Niestety BIEGLI nie mogli dokonac OBRONY pijanego oficera-FAKTY I DOWODY
        OBCIAZAJACE byly zbyt wielkie.

        Doskonale jednak zadzialaly POWIAZANIA w srodowisku bydgoskim.

        radca

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka