rekrut1
15.02.09, 10:50
Tekst przepisany z tygodnika WPROST.
Osoby przeziębione, a co gorsza, chore na grypę, powinne unikać
prowadzenia samochodu. W testach przeziębieni kierowcy wypadają tak
żle jak ci, którzy wypili podwójną whiski. Agencja Lloyds TSB
Insurance szacuje, że w Wielkiej Brytanii 125tyś.wypadków (to ile
jesta wypadków łącznie?)rocznie jest powodowanych przez chorych
kierowców. Zdolność prowadzenia auta równie skutecznie jak
przeziębienie ogranicza migrena, kłopoty żołądkowe, katar sienny i
zmęczenie.
Tu pokazano tabelkę: kichanie trwające dwie sekundy
30km/h - przebyta droga 26,8m.
40km/h - " 35,8m.
60km/h - " 53,6m.
Widać okres "grypowy" też ma swoje prawa.
Pozdr.
Pazdzioch