Gość: mara
IP: *.gliwice.pik-net.pl
11.10.02, 13:13
Ta zagadka jest dosyć prosta ale bardzo ją lubiłam, gdy byłam mała (sorry,
jeżeli to już było).
Idzie drogą dziewczyna z chłopakiem. Nagle dziewczyna mówi: popatrz kochanie
ile ptaków na niebie, chyba ze 100. Chłopak popatrzył się na niebo i
powiedział: nie kochanie, żeby było ich 100, musiałoby lecieć jeszcze raz
tyle, jeszcze pół tyle i ćwierć tyle i Ty sama, gdybyś miała skrzydła.
Pyt.: Ile leciało ptaków?