14.11.04, 20:07
ma pytanko... czy ktos moze z Was zglosil sie jako wolontariusz na SDM w
Kolonii i byl juz na rozmowie kwalifikacyjnej? i moze mi powiedziec jak to
wszystko wyglada, o co pytaja, jaka jest atmosfera tego calego egzaminu, jaki
poziom znajomosci jezyka u kandydatow...itd pozdrawiam serdecznie :)
Obserwuj wątek
    • rck Re: aska 14.11.04, 20:09
      to naturalnie mialo miec tytul "wolontariat w kolonii" ale cos mi nie wyszlo...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka